Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je potřeba u Steam verze obou předchozích dílů Games for Windows Live? Mám totiž se staršími krabicovými originálkami problém kvůli regionu. Díky za odpovědi.
    • Už je to v pořádku.
  • BoB.2
    http://www.youtube.com/watch?v=Eal4fep7pK4
    • i am on the wrong side of internet again
    • Miserius
      Asi tak *1* Nikdy mi to u her nevadilo (ani AC) ale kdyz vidim novy studio + multiplayer tak se bojim a to jsem se na tuhle hru zacal FAKT tešit, vic jak na GTA *14*
      • Víc jak na GTA? http://bit.ly/1coOnc0 *2*
        • Miserius
          Přesně tak, ale to je tim ze jsem predevcirem dohral Arkham City a porad jsem z toho paf *1* Dnes jsem už objednal Asylum tak se těšim na dalsi příběh, snad bude dobrej aspoň jako v City *3*
          • Jack1947
            Podle mne i lepsi, sice neni tam tolik souboju s bossy, ( jsou propracovane celkem) ten konecny s Jokerem mi lezl na nervy ale kdyz to vezmu takhle, podle City tak to bylo poradne, i prestoze prehnane zacatek je podobnej trosku zdlouhavejsi sak uvidis sam.
            • Ronox
              Právě, že ten začátek mě bavil hodně resp. se mi líbil. Připomnělo mi to Riddicka a jeho začátek.
  • A takovejhlech věcí jsem se bál při oznámení, že to už nebudou dělat kluci a holky z Rocksteady. Popis nevypadá špatně, ale je jasné, že to špatné bude. Aspoň, že to budou dělat jiný lidi a ty správné to nezastaví.
  • korok
    No tak nic :(
    Na dalšího Batmana jsem se těšil, ale tohle je studená sprcha. Holt zůstanu u Asylum a Arkham City.
    • cumpi3
      Se ti nezdá multiplayer, tak zavrhneš singleplayer? *1*
      • korok
        Zní to divně, ale je to tak. Mě jako hráči to vadí. Nehodlám se zatěžovat hrou která podle mě už podle prvního pohledu nedosahuje toho co její předchůdci. ME3 měl taky MP a jak dopadl. Díky téhle zprávě si nového Batmana nekoupím, nelíbí se mi změna tvůrců a MP. Pro mě konečná.
        • cumpi3
          ME MP byl pro spoustu lidí příjemným překvapením, ne? Navíc ta hra je trochu odlišná, a i na mě působí trochu hůře, ale ne proto, že by to bylo špatná hra, ale jelikož předchozí byli dokononalé, takže teď je na mě působí moc fajn a to je pořád dost *4* Každopádně pokud singl bude super a ty o něj přijdeš kvůli MP, tak jsi blb
          • korok
            Pokud se ti MP ve třetím dílu ME líbil dobře pro tebe, užil sis hru. No a pokud přijdu o super singl jenom proto že nesouhlasím s rozhodnutím vývojářů dát do hry multiplayer je to moje rozhodnutí za kterým si stojím a s radostí budu blbem v očích ostatních.
            Jak se říká sto lidí, sto chutí. Tobě se v novém Batmanovi MP líbí tak si ho užiješ a užiješ si i zbytek hry. Já ne.
            • Jack1947
              Toz tohle jsem nevedel, ja jen reflektoval , jak uspesne to je na druhou stranu, kdyz to funguje proc ten mp neudelat.
            • Ronox
              Uvědomuješ si, že MP vždy dělá jiné studio a defakto je to "druhá" hra, která jen využívá assety kampaně pro jednoho hráče.
            • Jack1947
              Na steamu hraje plno lidi, budiz ja jsem nemel moznost, jen rikam a statistiky o mp nelzou, nezabavnou hru by moc nehralo.
            • cumpi3
              To je pitchovina, promin...hrušky ti shnijou a vyhodíš je...tak si prostě koupíš jenom Jablka, u AO si nekoupíš jenom singleplayer..navíc pochybuji, že ta hra bude stát v obchodech více než svého času AA nebo AC, takže ten MP tam bude jako přidaná hodnota, kterou ti nikdo nenutí...
              Já si nedávno příjemně zapařil Tomb Raidera a užil jsem si...a že má multiplayer mě fakt netrápilo, prostě jsem ho nehrál a kampaň sem si prostě užil
            • korok
              Jablka i hrušky jsou součástí jednoho balení a to balení se mi nelíbí. Nejde o to že si můžu sníst jenom jablka, jde o to že ta paní prodavačka mi to dává všechno pohromadě.
            • cumpi3
              Protože se ti nelíbí hrušky, nekoupíš si jablka
  • Malleth
    Přijde mi to jako docela pěkný zpestření. Je to něco trochu jinýho než většina přilepených mulťáků. Každej ovšem bude chtít hrát za Batmana.
    • Já bych si třeba zahrál za takovýho "Bejna".
  • Whoossain
    Kdyby Tetris vymysleli dneska, tak by do něj taky nacpali multiplayer. Nebo aspoň koop. Multiplayer je zkrátka takovou fetiší dnešních vývojářů. Bohužel, mnohdy by bylo rozumnější čas, energii a finance věnované do podobných doplňků, věnovat tvorbě samotné hry a na podobný nesmysly se úplně vykašlat...
    • Nemá Fukův Tetris 2 multiplayer?
    • Taky bych radši místo MP 2x tak obsáhlí SP
      • nekromant33
        kdy konečně pochopíte, že přidání multiplayeru nic ze hry neubírá... kdyby ta hra vyšla bez mp, tak je obsahově úplně stejná... krom toho že tam není mp... wait what?
  • Pete.palis
    toho MP bych se nebál...už jen 3 vs 3 vs 2 napovídá, že nepůjde o chaos, ale člověk si to bude moct patřičně vychutnat (tiše taktizovat a tak:)
    • LTM3
      No já se bojím jenom ty ochrany, co byla v předchozích dílech. Neskutečný jak si člověk musí stáhnout pirátskou verzi, aby si moch zahrát koupenou originálku.
  • MP pekný snád to nebude na úkor SP
  • Veskoslav
    K čemu MP.....Zbytečné. Tyhle hry rozhodně nehraji kvůli MP....
    • Lawliet
      MP je to co v 50% případů dělí člověka od koupi hry namísto její stažení. *2* Protože většina z nás..chce za svoje peníze něco, co neplatič nedostane. Kromě toho, že hru máte pohodlně ve službě. Dostupné aktualizace a celý svůj zakoupený obsah bez nutnosti mít nějakou zálohu v počítači, ale to zkrátka některým jedincům nestačí. *1*
      • To je debilní motivace chtít za prachy něco, co pirát nedostane. Já chci za prachy něco dobrýho a je mi jedno kdo to další bude mít.
        • Lawliet
          Možná to zní debilně, ale dnešní taktika na potlačení pirátství se směřuje spíš na služby člověku, kdo si hru koupil, než na mega-ochrany. Nenaděláš nic a multiplayer je asi ta nejpoctatnější složka.
          • Jack1947
            Vzdycky minimalne, tak pres hamachi nebo lokalni sit hrat jde, kdyz se chce ... vzpomenout na par let zpatky( MW2 v poho pres steam, mimoto dneska jsou i primo urcite sluzby. Chapu nekdo rad ofiko no treba u WoW je to zasadni jak Ranked unranked servery v cod. *4*
    • Ale MP muze byt prijemny bonus a o nekolik hodin to prodlouzi herni dobu. Krom toho na tom maka jine studio, takze to nezasahuje do vyvoje singleplayeru. A nikdo nikdy nemuze vedet, zda to nakonec nebude opravdu dobre a nestane se z MP podobne prekvapivy hit jako v pripade MP Mass Effect 3.
  • Alespoň ty nadpisy byste si mohli kontrolovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit