Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arkham knight má podobný hlas jako Azrael z AA. Nemůžu se dočkat :PP mám všechny tři díly a první dva GOTY tohle bude můj jasný adept na hru roku :)
  • Já se tedy,opravdu těším mám arkham asylum goty a super a u arkham city goty mám nahráno kolem 70 hodin a prostě skvělé.Plánuju si koupit i goty edici arkham origins.Na tuhle hru se velice těším a pro mě je to adapt na hru roku.Snad to bude i ještě víc skvělé než to vypadá.
    • Mam to uplne stejne taky mam obe goty edice a cekam i na origins a tohle bude proste nehorazna pecka!
      • Jsem na stejné lodi pánové :)
      • V případě Origins pochybuju, že bude GOTY edice.
        A pokud bude, tak ta správná, kterou jsem popsal níže - už jen kvůli tomu, že je tam Season Pass.
  • kubi-wan
    Jednim slovem: KULERVOUCÍ!
  • Jsem zvedav, kam zase priserou Jokera.....
    • Joker ve hře nebude... SPOILER!!! SPOLIER!!! Na konci arkham city zemřel. SPOILER!!! SPOILER!!!
    • přitáhnou novýho z vedlejšího vesmíru *4*
      • novýho z vedlejšího vesmíru? A to proč?
  • Nanananananana Batman!
  • Malleth
    Sem si celkem jistej, že ten trailer sestříhal joker
  • Jazz
    Nemám slov.
    Už se jen těším až na Steamu vykoukne cena a objeví se Pre-Purchase button. Jen tedy doufám, že neudělají tu samou prasárnu jako u AA a AC - a to sice tu, kde mám jednu normální verzi a GOTY edici. Nechápu, co je na tom těžkého udělat GOTY edici ve formě základní hry + DLC.
    • Dildo_Vagins
      Tak počkej až to vyjde GOTY a pak si to kup.
      • Jazz
        To jsem řešil s Origins, nakonec jsem neodolal a koupil to hned.
        • Dildo_Vagins
          Jj to se mi stává občas taky. :D
  • Jack1947
    Hra vyjde 14. října na PC, Xbox One a PlayStation 4... Tak diky, moc za to ze uz vas stare konzole nezajimaji... hra by tam samozrejme jela - jenze je potreba zacit prodavat konzole NOVE ze? Je jedno ze jeste na podzim bude tak jen o par her vic... fakt dik.

    Budu muset sahnout k pc verzi... jesteze mam gamepad. Idiocismus na druhou. *16*
    • Jasne ze by tam "NEJELA" to by ju rovno mohli predavat na hociaku kalkulacku.
    • Ronox
      Já jim za to děkuju! Už mi leze krkem ta "podpora" starých konzolí stejně jako "HD" remaky teď na next-gen. Tohle se rozjelo až někdy v polovině cyklu PS3, kdy tam dělali HD remaky z PS2. Kdyby radši dali těm studiím šanci udělat novou ip nebo něco zajímavějšího než jen upscale... Jako kloubouk dolů jak Xboxu 360, tak i PS3, ale už je nechte. Byly tu dýl a tak bych je nechal důstojně odejít.
      • Jack1947
        Tak mohli by udelat i "horsi" verzi pro majitele tech starsich konzoli... ja spise cekal ze jeste chvily vydrzi. Preci jenom PS2 se drzelo celkem dlouho. *4*
        • Ronox
          Zjisti si nejdřív fakta. Na PS2 vyšlo pár her, po uvedení PS3 na trh, které už byly přímo na ní v produkci a tak udělaly hezkou tečku na závěr. Být jako ty, tak by mohli dělat furt "horší" verze pro ty starší konzole a pokrok by šel do hajzlu.
          • Jack1947
            No dobre no, ja to chapu ale proste to je trochu skoda... ale chapu to no.
    • Hra by tam samozřejmě jela? Ty jsi imbecil. A herní komp nemáš, jelikož jinak by jsi nebrečel nad tím, že není verze pro 8 let starý hardware. Dej si facku nebo alespoň přemýšlej, teď něco napíšeš.
      • Cocra
        Na Jacka nebuď hnusnej. Je jiný, než ostatní, ale není zlý *4*
        • x_ander
          Rust je místní kripl, nadává všem. To si nevybereš :-D
          • Místní kr|pl? No, dovol?!
      • *než
        • Takto debilne by sa RUST v zivote nevyjadroval :D
  • Django_cz
    Tak už to začíná, staré konzole utřou nos...
    • h0p3
      To ale už bylo známo od začátku, že to dělaj na nextgen. Pokud mě paměť neklame.
  • MARTASLJ19
    Hra roka - povedal by som, že toto je konečne pravý next-gen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit