Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ať přemýšlím jak přemýšlím nechápu vznikl toho názvu... čekal jsem Klingony a ejhle nic... pro fandy Startreku (Kronos, mateřská planeta Klingonského impéria)...

    jako hra to vypadá zajímavě, určitě stojí za odzkoušení, co si budeme povídat hrát v dnešní době Battle Isle je... no aspoň existuje remake se stejným grafickým kabátkem Advanced Strategic Command *3*
    • jezis... to si kurr.va delas srandu?
    • Black_Hand
      kronos je hlavne recky titan...
  • Ma to hotseat multiplayer? Byla by to uleva po vsech tech hrdinech, magiich a dracich.
    • woczlf
      Nezkoušel jsem, ale podle údajů od autorů tam hotseat je.
  • KronosDeret
    Tenhle titulek me nejdriv trochu zmatl...
  • Díval sem se na gameplay a vypadá tam extrémně divně jak jednotky sebou procházejí, předpokládám že se nemůžou blokovat,nevím zda má vliv poškození jednotky na sílu jejího útaku atd. Zrovna hraju battle isle 2 a celkově na mě působí mnohem propracovanéjším dojmem, teda pokud mohu soudit podle videa.
  • Nevim proč, ale při pohledu na ty hexy jsem se nemohl zbavit pocitu, že se koukám na remake Battle Isle.
    • ales.smutny
      Je mu to sympaticky podobné. Battle Isle mělo samozřejmě mnohem větší záběr, ale je to prostě podobně fungující tahovka. Osvěžující :)
    • pokud bude hratelnost podobna, tak by to byl valec. Battle Isle byla ve sve dobe opravdu skvela serie *5*
      • I v téhle době.
        • a BI2 funguje i pod win7? v jake to jede grafice? Jestli se nepletu, tak obsahoval pouze hotseat MP, ze?
  • sympatičti vyvojari a pro mne osobne zajimavy žanr, ale ten nedostatek penez je tam videt
  • kostejnesmrtelny
    Já jako backer jsem poměrně zklamanej. Na obrázkách hra vypadá o dost líp než v pohybu (obvykle to bývá naopak) ovšem zdaleka nejvíc jí ubližuje vyloženě tragický UI - konkrétně téměř kompletní absence klávesovejch zkratek, neexistující (nebo blbě fungující) tooltipy atd. Na to, že hratelnost by měla spočívat v důkladným obeznámení se s přednostmi a slabostmi jednotlivých jednotek (kterých je poměrně dost, jak statistik a vlastností, tak těch jednotek) to Kronos hráčům fakt moc neulehčuje *7*, tedy na to, že je rok 2013. Přitom potenciál na slušný taktický orgie tu opravdu je.

    Dabing je mimochodem dost otřesnej a o příběhu škoda mluvit, ale to mi v porovnání s tím co jsem zmínil výše přijde jako dost nepodstatný výtky *13* . Hru jsem odložil a možná se k ní vrátím, pakliže jí pořádně opatchujou a tyhle problémy nějak odstraní - na nedostatek financí se v tomhle případě opravdu vymlouvat nemůžou.
  • kubi-wan
    Bejt to realtimový a mít to pár štírů, vypadá to pomalu jak pokračování KKND :)
    • Thorar
      To byla skvělá hra. Remake nebo pokračování bych ocenil.
      • viem ze sa robil nejaky takyto remake http://www.youtube.com/watch?v=FAhumNEAfs4 ale ci sa dokoncil vobec to netusim
        • Thorar
          Škoda, ale z toho videa to nevypadá moc vábně :-) A ještě to je remake KKND 2, což teda pro mě bylo hrozný zklamání.
          • v podstate mne by mozno stacil nejaky HD remake, mozno trosku vylepsene farby a bolo by
    • ach stare dobre KKND, co by som dal za remake
  • Ja kdyz vidim ty 3d tanciky, domecky a rakety, tak uplne v hlave mam, jaka by to mohla byt rts! I tak si to rad zahraju, strategii neni nikdy dost (natoz tahovych!), ale ja to uplne vidim. Nejklasictejsi, nejoldschoolovejsi, takhle presne vypadajici rts, kde strelci strili, tanky tankuji a budovy buduji, uuuuuu...
  • mohlo by se mi to i libit, kdyby ty jednotky a vse kolem nevypadalo jak z kinder vajíčka :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit