Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bojiště 3 : Obrněné zabití *11* *11* *11*
    • :D
    • A proto se názvy her raději nepřekládají *15*
      • ZvacA
        Raději by je neměli překládat místní. *1*
  • 15k3
    Na traileru to sice vypadá všechno hezky, ale v realitě budou všichni kempit a stíhačky budou používány jako taxi pro snipery... *6*
    • life28
      Ani ne. Na GamesCome som odohral mapu Death Valley a Alborzské Kopce a na oboch síce pozície pre sniperov boli, ale z každej strany sa mohol k tebe dostať pešiak, takže dlhodobé kempenie stálo za prd. Navyše na alborzských kopcoch nie je miesto, odkiaľ by si videl na celú mapu. Práve pre tie kopce ;)
    • Kingo1983
      Ani zvuky nekoresponduju s realitou :D A opatovna nemoznost zostrelit tankom helinu na jednu ranu. *11*
      • Mother_of_god
        Tak Ty si rozhodne hral BF :D Neviem odkiaľ si zobral že nedáš dolu s tankom na 1 strelu dolu heli ;)
        • Kingo1983
          si predstav ze dnes po patchi na Firestorme z cca 20 metrov cista strela, kriz mi dalo a vozidlo vyrazeno. Kamos to iste nasledne po mne, helina sa opravovala na zemi a prask z tanku a nic.
          • když jsi takový skill co se trefí jenom do ocasu na Normalu .. tak se pak nediv
            • Mrknete na changelog, zasah heliny tankem znamena down v kazdem pripade. Pokud ne, je to bug (par patchu zpet pridali tuto vlastnost). Cokoliv z airu da tank na casual (normal) jednou ranou. Btw k realite, proc M98B nezastavi auto? Ci neposkodi tank? Kdyz je to antimaterialni zbran, ktera se uziva i k niceni techniky? Uz v druhe svetove sniperi oslepovali tanky nicenim pruhledu apod.
    • No ale snipeři si moc neškrtnou když všude budou tanky :D
  • Změnte ten neskutečně pomalej přehravač.
  • Konečně Battlefield
  • Tady je to proste uz jen o hracich ...
  • Vzali vrtulnikum svetlice na strelci a jeste pohonily Iglu... at se jdou vycpat :D
    • Na oficiálních fórech jsem si všiml, jak si piloti vrtulníků stěžují. Já s daným krokem souhlasím. Není nic otravnějšího, než když během conquestu na 1000 tiketů sehraná dvojice v helině neumře ani jednou. Stejně jako když snížili všestrannost M16A3. Ihned začali fňukat pitomci, kteří používají jen tu jednu zbraň, protože je OP.
      • jasné no, ti co dostávají od střelce v Heli si stěžují, že je nemožné je sundat a to jenom proto, že hrajete sami ... tak se pak nedivte dvoum sehraným a ostříleným veteránům Battlefieldu, když Dominují na mapě prostě proto, že jsou dobří a hlavně na TeamSpeaku.
        • Loki ale mluví o týmovém hraní. V praxi to vypadá následovně: zamykání cíle SOFLAMem --------- zamknutí cíle -- zamykání cíle Javelinem --------- výstřel -- světlice pilota --------------------------------------------- nové zamykání cíle SOFLAMem --------- zamknutí cíle -- zamykání cíle Javelinem --------- výstřel -- světlice střelce ---------------------------------------- a pokud ještě o SOFLAMu pilot neví (jako že ví), tak tam zaměřují dodnes.
          • Ten system ma ale jeden hacek. Svetlice na strelci se dobijej jednou asi za 20 nebo 25 sekund takze nic takoveho ani zdaleka neni delat porad. Jak vystreli strelec svetlice tak proste musis ze soflamu pryc. Navic opravdu dobrej pilot pouziva ECM jammer. Zabit SOFLAM taky nebyla zadna lambada a v podstate jedinej zpusob jak to udelat z vrtulniku pred armored killem byl primy 100% zasah TV raketou coz neni uplne snadne nebo zabiti snipera.
      • Ja jsem se pokusil naznacit ze to myslim ve vtipu a to i presto ze jsem pilot vrtulniku :D
        • To mi ale nemůžeš vyčítat. Dnes dává smajlíka kdekdo za kdeco.
          • Neboj, ja nevycitam... jen vysvetluju.
      • Me treba vubec neprijde ze by ji zhorsili porad na ni umiram jako by se nechumelilo
  • tak sa mi pomaly stahuje novy patch a pocas toho už možem čitat co vsetko zas nefunguje *1*
  • montatatana
    huh, jak je mi DICE posledni dobou strasne protivny, tak trailery maji proste porad kulervouci :)
  • Jen si melte kraviny Bude to náááááářez jako prase...
  • hm.....ale moderský nástroje EA neuvolní....at jdou k čertu. Díky tomu se BF2 v různejch modifikacích hraje do ted.
    • Řekl bych, že je i uvolní, ale to rozhodně až po vydání posledního DLC, kdy skončí podpora a naplno se přesunou na BF4.
      • to sa uz potom ale ani nemusia unuvat vydat BF4 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit