Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj
    Kupujte Battlefieldy dál a dál budete dostávat čim dál větší sratchky ;)
  • Viděl jsem let's play u konkurence a single vypadá jako totální odpad. Nevydržel bych u toho ani dvě minuty. Jestli se takhle baví dnešní hráči...
    • Jako skoro vsechny Battlefield singlace, tahle hra byla, je a bude o multaku.
      Sam se divim ze do toho single jestye furt s€rou.
      Bohuzel co sem videl v bete tak i multak je o nicem.
      Tohle by se nehralo ani jako F2P hra, natoz za to chtet jeste prachy, n@srat jo n@srat.
  • neviem kde je potom pravda ci kazdy z recenzentov hral inu hru ci co ja som hral early access a bolo to skor k tejto recenzii co tu davam http://xboxweb.cz/recenze/recenze-battlefield-hardline-pro-xbox-one/
  • eStar
    Tahle hra je takový kočkopes. Vypadá to jakoby se tvůrci snažili o jakousi evoluci, ovšem v polovině vývoje si to zřejmě rozmysleli a tak nám vznikla hra která je někde mezi CS a BF přičemž si to od obou témat bere to nejhorší. Na BF tomu chybí velké mapy, větší množství techniky a taktičnost a na CS tomu chybí balanc, přesnější engine, požadavky na skill a opět taktičnost. Tento kočkopes navíc působí často i velmi směšně, policisté kradou peníze zlodějům a zloději používají proti policistům těžké zbraně, to jen tak pro příklad. Jednoznačně nejhorší BF a to už je co říct po BF 4 který po spuštění nešel kvůli crashům a dalším bugům ani hrát. Jenže bugy se dají opravit, Hardline má ale špatný už samotný koncept.
  • A nebo seduuum https://www.youtube.com/watch?v=fAQjTheTRHc
  • Dovoluji si odhadnout ze recenze Hardline na tiscali dopadne osum z deseti.
    • Nepiš to takto veřejně, nebo přeladí generátor recenzí a vyhodí to namísto 8 rovnou 7!
    • Mato1987
      hra si zaslúži kľudne aj 9/10.
      • maros.goc
        a podla mna aj tisic ..je to perfektna hra lebo sa tam striela a su tam vybuchy....a aj sa tam striela
        • Mato1987
          a samozrejme trotl primoš ulaga nesmel chýbať, zalez naspäť pod most.
      • eStar
        11/10 *11*
        • Mato1987
          Všetci ste múdri ako šalamúnová riť, hru ste nehrali ale budete tu vypisovať chujoviny o nej. Typickí trollovia.
          • eStar
            Hráli.
  • *11* *11* Zase článek nazvracení. LoL Kampaň v BF 3 a 4 byla skvělá a vždy zabavila. Pro zdejší pány recenzenty asi málo lesbických postav.
    • Jack1947
      Je to trochu takže u CODU se nenadává ( aspon né tolik) BF co je v tom čerstvější a teprve experimentuje tak sklízí kritiku. Kdybys četl jeho jiné tady články veděl bys že to možná nedali správnému člolvěku... ale pak by se zas nadávalo že je to nadhodnocené. Beztak v recenzi méně než 7 nebude. Nejde to přeci jenom to je EA.
      • Já mám hodnocení ukradený. Jak už jsem psal. Kolik akčních arkádových fps "vojenských" her za rok vyjde? Jedno CoD, jeden BF (někdy) a to je tak vše. Já se za to nestydím a dám si singleplayer s chutí. Je mi šumák, jak je hra naskriptovaná, bavím se a to je hlavní. Na zdejší yntechelektuální kousky, které páni recenzenti protlačují naštěstí nejsem a doufám, že nikdy nebudu dost vyzrálý.
        BTW: RATATATATATATATA
        • ja se vždycky divil kdo je cilovka a vida, ggg a jack *1*
          • ano, jsem na to hrdý. Protože já neřeším jak moc je film, hra, nebo kniha "umělecky nabitá (i nabytá a nablitá)". Klidně se přiznám všem zdejším frantíkům že už jsem viděl a hrál hodně záležitostí co měly nízké hodnocení, ale bavily mě víc jak některé extrémě overrated kousky. Je mi uplně fuk jestli něco schytalo třicet nezávyslých ocenění, pracoval na tom slepý programátor s rakovinou a povyslím varletem po nocích v Bagdádu. Nebudu slintat nad něčím, co je pro mě čistá nuda.
            Klidně se přiznám, že si dokáži užít akční zábavnou hru a rozhodně se nebudu řídit názory nějakých samozvaných exkrementů (tedy pardón expertů) z diskuze.
            • Nevím, kdo v CoD nebo BF zachraňuje svět. Ten zachraňují leda tak přihřátí elfové v x milionté fantasy přes kopírák co jich každý rok vyjde na dva h*vnocucy
              • Reakce na příspěvek:

                GGG detected :-D
            • No vidis kazdy sme iny, mna zase tieto COD like SP kampane nebavia az hroza. Plne radobyhustych vojclov zachranujucich svet a nuda k zblazneniu. BF3 som vydrzal asi do 3 misie, Homefront do 2...a BF4 som sa prekonal a so sebazaprenim to dohral. COD nema pre mna zmysel, kedze tam ma ani multak nezaujima.
          • Jack1947
            Ty by sis taky zahrál ne ale jo jsem cílovka teda no... když ti to udělá radost *4*
    • Jak v BF3, tak v BF4 me kampan nebavila, naopak byla pro me utrpenim...a nebylo to poctem lesbickych postav...holt jsem vyrostl na BF2 a single jsem hral u jinym her, kde byl tisickrat kvalitnejsi...
      • ja si doteraz vybavujem aku kopu srandy som si uzil pri kampani bad company 2, potom som hral bf3 a ta kampan ma v tieni bc2 sklamala, aj ked sama o sebe nebola najhorsia. hardline vypadal slubne, ale ked citam tento preview no neviem...skoda, dalsi bf ktory si asi nezahram...
        • pro mě bylo bc 2 stejně dobré jako bf3. No ale jsem v menšině. Což mi nevadí, hraju co mě baví, ne co projde u lidí na games.
      • můžu se zeptat jakou kampaň měl BF 2? Dyť singleplayer byl jen boj na mapičkách s botama. Těžká nuda.
        BF3 a 4 mě bavil. Chápu že dnes je hrozně cool sypat těžký hate na hry ala CoD, BF, nebo MoH a v žádným případě není přijatelé aby se u nich někdo bavil když dojde na singleplayer. No já sem asi vyjímka. miluju tydle wanna be vojenské arkádovky s klasickým military story a hustejma vojáka. Podobných her vyjde jedna dvě za rok. Nevím proč jim nedáte pokoj. Vašich hypsterských hopsaček, moba her a tahovek vyjde mnohem víc.
        • V BF 3 multaku mam pres 100 hodin, hraju to furt, ale single byl totalni odpad a absolutne zbytecna vec.
          • no vidíš já mám doma skoro všechny BFka, CoDka a MoHy a nikdy jsem mulťák nehral víc jak pár minut. Kampaň jsem vždy dohral alespoň třikrát.
            Lepší než nudný šit ala Half life
            • Psal jsi, že všechno před rokem 2006 je odpad, ale zároveň píšeš, že máš doma skoro všechny BF a CoD hry. hmm, ok teda.. to ti ty nejlepší díly zrovna unikly dítě. Trochu OT, ale jestli je tohle fakt tvoje fotka, tak je mi tě líto fešáčku nažhlenej. :-D
        • nauc se cist a chapat text...vyrostl jsem na bf2, tzn zadny zbytecny singleplayer, ktery bf nepotrebuje...na single jsem mel jine hry, kde byl mp mnohem a mnohem kvalitnejsich. A mozna prave kvuli BF2 jsem citlivy na to, jak se BF serie vyviji...
          PS: MOBA hry nehraju, hopsacky taky ne (ale rozhodne neodsuzuji) ... z novych her nehraju takrka nic, vyjimkou pro me prijemneho (ne dokonaleho) Far Cry.... parim stare kusy
          • dobře pane expert a jakou pak vojenskou hru s dobrou kampaní by si mě doporučil? hmmm odpověď asi žádna. Plus Army už jsem hrál, ale teď chci nějakou arkádu
            BTW: starých her bych se ani nedotkl. Téměř nic před rokem 2006 se nedá hrát.
            • Pacifistický odpady nehraju
            • "BTW: starých her bych se ani nedotkl. Téměř nic před rokem 2006 se nedá hrát."
              Zde je jádro Tvého problému, prcku.
            • Chim
              Pro tebe přichází v úvahu jedině This war of mine. *1*
  • Mato1987
    Ja som sa bavil, iste kampaň má svoje chyby ale je o svetelný rok lepšia ako domrvená a odfláknutá kampaň u bf4. Ale v mnohom tam boli záblesky srandovnej bad company kampane...Pre mňa 8/10, multiplayer je zábava, zatiaľ mám síce nahratých len 3 hoďky spolu s nejakými 50 hodinami z oboch beta testovaní a ja sa bavím, hra je jednoznačne lepšia než bf4, tá hra totižto nepadá a nemá žiadne technické problémy ako to bolo u bf4 a stále je.
  • Paulcz
    V téhle hře je snad všechno špatně :)
  • Kdyby se dělali hry BF,Cod čistě MP tak by se ušetřilo místo na disku zlatý couter strike

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit