Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi si hrál jinou betu než já. U mě to byla bezchybná hra, parádní netcode, skvělá hratelnost, prostor pro teamovou akci a žádné sekání, crashe nic, optimalizace parádní. Nové prostředí je taky super, konečně pokoj na chvíli od těch stupidních globálních válek jako v posledních 10 Cod a BF hrách. Spokojenost maximální a kupuji na 100%.

    Tady se hatuje už jen z principu, na té hře není nic špatného. reskin bf4....kua a co je posledních 10 codů, co je posledních 10 fif, nhl, nfs, assassins creed atd atd.
  • Lotr
    Špatný mód za plnou cenu AAA hry...
    Je to škoda.
    Když se ohlédneme a zavzpomínáme na starší BF tak povětšinou nešlo o špatné hry.
    Ale tohle je prostě zlá hra. Beta nám ukázala jak moc zlá. Přeskinovaný a zprzněný BF4.
    Tahle hra je prostě chyba.
  • cumpi3
    Mě nevadilo, že pro každý typ zbraní byli jednotné náboje...netilo tě to mít u sebe rozličné druhy zbraní a ne třikrát samopal...
  • cumpi3
    Když se mi něco nelíbí, tak se mi to nelíbí a nebudu se tvářit a psát, že se mi to líbí a jak je to brilantní...to si ta hra musí zasloužit a pokud si to zaslouží, lidi ji budou hrát, bude j bavit, bude se jit líbit a nebudou na ni plivat...
  • Stupidní hateři tady. Pořád jenom na něco nadávat, se asi u her moc nebavíte, když musíte na každou plivat. Už, aby vám skončily prázdniny dětičky....
  • Ve 3. pádě se píše MNĚ. Dej si na to příště pozor. Děkuju za pochopení.
  • přestaňte už na všechny hry drzkovat je to trapný *6*
  • nuda
  • No horší být nemůže. To už by se musel dostat někam na úrovni Ramba. *4*
  • ten scenar psal Uve?
  • Not so bad... Vypadá to parádně, ale momentálně se těším na Final Stand, až pak se budu starat o Hardline :)
  • Kozy
    Ty brďo a mě střílení ve FC3 přišlo lepší než v celym slavnym Battlefieldu.
  • kennyB
    No, uvidíme, jestli se singl v novém díle zlepší.
  • Asi inspirace Českou republikou *1*
  • jediný co to muže zachranit jsou ty mody.
  • Keyz
    V Émerice mají prostě drsný policejní sbor. Tam se s ničím nepářou. *15*
  • eStar
    Je to tak a je to opravdu smutné.
  • Singly od EA jsou svým obsahem rok od roku horší. BF3, MoH Warfighter, BF4 ale když už nic jiného příznivec military si v nich aspoň pořádně zařádi. Obávám se že letos ale raději vyrazím kochat se krásami Nepálu. Snad mi ta panoramata vynahradí fakt že Ubi to s kvéry moc neumí a střílení bude ryzí akrádovou záležitostí. Viz. jednotná munice do všech zbraní ve FC3 atd. *6*
  • posrany netcode. policajti s AK47. policajti kradnu peniaze rovnako ako zlodeji..wtf:D
  • cumpi3
    Pro mě naprosto neatraktivní a nudné - prostředím, stylizací, vším...musím říct, že mě osobně by se líbil takový battlefield z westernové doby...indiání, strážci zákona, banditi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit