Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Call of Duty WW2 je oproti tomu snad i autentický zážitek.

    Trailer je opravdu strašně zmatený. Výbuchy, akce, efekty ale nedává to žádný smysl. Ta část s HUD kde se snažili jakoby předvést gameplay je strašně nevěrohodná a je jasné, že takhle to vypadat nebude.

    Za obsah zdarma po vydání ale dávám palec nahoru. Už Titanfall 2 dokázal, že tříštění hráčské základny mezi jednotlivá DLC není dobrý nápad a díky tomu zůstala relativně velká hráčská základna mnohem déle než prvnímu dílu.
    • ZvacA
      Trailer je co se týče vůbec něčím zaujmout bída, o tom žádná, ale ono jeho záměrem zdá se bylo je spíš ukázat věcičky, co by se měly objevit ve hře, od customizace po novou fyziku, možnosti pohybu nebo budování fortifikací a jiné. Docela pěkně to analyzuje tento kolega - https://youtu.be/3fzUDX5CZaU Ten se mimo jiné nechává slyšet, že aktuální gameplay není pak takovej mišmaš.
      • V traileru jde o to nějak zaujmout. Buď je nějaký cinematic trailer, který vypadá krásně a vytváří hype anebo gameplay trailer, který se snaží ukázat gameplay v co nejlepším světle. Tohle je takový hybrid, který nedělá ani jedno pořádně.
        • ZvacA
          Já souhlasím. Z úst těch, kteří viděli uzavřenou prezentaci, kde se tyto novinky a featurky ukazovaly v praxi, jde věsměs to samé - trailer nepůsobí a neukazuje aktuální gameplay zrovna příliš optimálně. Asi se nevyhneme tomu, že na základě traileru spousta hráčů získá ze hry a záměru autorů dost smíšený pocity. Osobně věřím, že to, co se má z multiplayeru ukázat teď v červnu, může třeba zaujmout jinak.
  • No jako vypadá to pěkně možná na můj vkus až moc přebarveně. Vše to tady vybuchuje akce ala rambo podivné kostýmy ( jsem si ani nebyl jist zda to je 2 světová či nějaká alternativní realita či co ) a asi jsem nějakej divnej pač mě to vůbec nezaujalo ( asi už je toho dost ) *9*
  • Asi to bude zabavna a dynamicka hra, o tom zadna. Ale tenhle cirkus ma k jimi proklamovane autenticite druhe svetove valky asi tak blizko jako filmovy Kamenak k intelektualni sonde do hlubin duse ceskeho naroda.
    • jojo protože BF bylo vždycky autentické a reálné zpracované bojiště, kde po jedné smrti už nepřijde žádný další respawn *1*
      • Autenticita se nerovna realisticnosti. BF nikdy nebyl kdovijak realisticky, ale alespon se jakztakz snazil udrzet nejaky dojem hodnovernosti. Poslednimi dily uz to slo docela dolu a tenhle prirustek tomu dal uplne na zadek. Clovek by i vzal, ze je to proste jen mix Battlefield+Fortnite+Wolfenstein na steroidech pod supervizi Michaela Baye, ale kdyz se sami autori ohani autenticitou, tak to fakt povazuju za drzost a ztratu jakekoliv soudnosti.
  • Já bych si s tím hlavu nelámal. Je to Battlefield. Ten byl vždycky o vybuchujících letadlech a over-the-top akci. Hledat styčné plochy s realitou? Ale jdětě....
    • Vždycky ne :)
    • Ale pořád se dalo mluvit o nějakém uvěřitelném zasazení a atmosféře. Tohle je někde v dieselpunku ale pořád se to bojí přiznat že by jim to nikdo nekoupil pokud tam nebude nálepka WW

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit