Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela me tu chyby ALTERNATIVA - vyborna ceska adventura
    • Přesně tak ALTERNATIVA byla špičková česká adventura, neprávem dosti přehlížená.
    • ucho
      a kolikpak jich v roce 2010 vyšlo, aby se dalo něco vybírat? :)
      • ehm ALTERNATIVA je nazev te hry...
        • ucho
          jsem dneska nějak přepracovanej, jsem četl alternativa - české adventury... :)
          o hře Alternativa jsem jinak tedy vůbec neslyšel (a co koukám, moc dobře hodnocená není, obzvláště co se týče konce)
          • a na tiscali se o ni nedoctes, stejne jako divinity 2 - rok zpozdeni, vampire story - pul roku zpozdeni, minecraft - pry objev roku a recenze chybi, two worlds - vyhlaseny v hrach roku, recenze chybi.. atd... hlavne ze call of duty tu ma x recenzi s kazdym cislem novou a pritom je to 7x stejna hra.
            • ano musim priznat, ze posledni mesic , a zvlast ted ty vanoce je to docela slusna jizda.
            • Se měnila redakce, takže to asi předtím nefungovalo a nynější bude mít problém to všechno dohnat, jestli vůbec.
    • Kdo nehral Heavy Rain, prisel mozna o hodne... ale pokud predtim hral Fahrenheita, tak si uzil patrne jeste lepsi hru, nez prehypovany HR. ;)
      • Fahrenheit byl výborný, ale Heavy Rain je (dle mého skromného názoru) po všech stránkách lepší. Dohrál jsem obě dvě hry, takže myslím, že mohu srovnávat.
      • Requiem1990
        Fahrenheit stál za prd od poloviny hry kdy se příběh zvrtnul v něco neuvěřitelne dementního.
        • Aha, to jsem asi jediný, komu se konec líbil. Zajímalo by mě, co jste si představovali lepšího.
        • presne, druha pulka naprosto znicila hru..oranzovy a fialovy tym ..sis!.
    • Az to vyjde na PC, tak prosím...
      • S timhle pristupem lidi okradaj jen sami sebe.
        Dneska stoji konzole par tisic, ktery za tu spoustu libovejch exkluzivitek urcite stoji..
        • Ano, konzole stojí pár tisíc, ale zrovna PS3 nemá extra zajímavé tituly. Vlastním SNES, PSX,PS2,PSP, x360, Wii, iTouch a čekám na 3DS, ale PS3 vezmu jedině, až cena spadne alespoň na 4 000, protože těch her na PS3 mnoho zábavných není - MGS4, Ratchet, GoW a Heavy Rain. Killzone, Uncharted či Resistance nejsou tuctové akce a Gran Turismo je obrovské zklamání, na které je zbytečné přecházet z GT4 a Forzy... Takže nějak postrádám ty "libové exkluzivity". A díky stále stejně idiotskému gamepadu (jde hlavně o posazení analogu, které mi nevyhovuje již od prvního Dualshocku) jsou Core hry lepší na PC či x360.
          • To by bylo na delší diskuzi, podle mě je na tom PS3 v exkluzivních titulech lépe než Xbox (víceméně jen Halo + GOW). Většina kvalitních her vychází stejně na obě dvě platformy. Cenově jsou na tom obě konzole taktéž podobně, takže pro pokles ceny není důvod. A to, že tobě nevyhovuje Dualshock, ještě neznamená, že je "idiotský", mně třeba vyhovuje skvěle a mohl bych naopak napsat, že "idiotský" je ten u Xboxu (ale neudělám to).
            • Jenže rozmístění analogu u Dualshocku je hrozně nepraktické, navíc má x360 gamepad přesnější analogy - a tohle říkají i majítelé PS3. S dalších exkluzivních her na x360 určitě Fable, Blue Dragon, Lost Oddysey či Splinter Cell Conviction (na PC má Ubi DRM, což je pro velké množství lidí, včetně mě naprosto nepřípustné). A věc, kterou x360 naprosto trumfuje PS3 - zpětná kompatibilita. Na x360 si zahraji hry, které mám na původní XBOX (naprostou většinu z nich), na PS3 si mé PS1 či PS2 hry nezahraji, pokud si je znovu nekoupím... PS3 je spolu s PSP Go velký průser.
        • Requiem1990
          Naprostej souhlas já osobně plánuju ps3 ke koupi dlouho vzhledem k tomu jaký ma exkluzivity bohužel zatím nejsou finance .
        • splash
          A jestli pak jsou u toho CZ titulky? :).... :-D
  • amnesii jsem sice jeste nehral,ale hral jsem predchozi pocin autoru Penumbru coz byla vyborna hra podobneho razeni jako amnesia,pokud nekdo nehral a amnesia se mu libi tak urcite doporucuju.
    Jinak souhlasim s prispevkem trochu niz ,ze toto jsou tvurci ,kteri si ty penize za hru zaslouzi na rozdil od spousty Ackovych her ,ktere stoji celkem slusne penize ,ktere si vubec nezaslouzi.
  • To si zas robite srandu??Ani tu nieje ME2 nominovany? *1*
    • Requiem1990
      Jak dlouho s tim budete ještě opruzovat?
      To vám to příde ještě vtipý?
      Já taky považuju ME za rpg ale neotravuju s tim na každý diskuzi.
  • Amylee.Anderson
    V Amnesii jsem trochu zasekla. Hraju ji jenom se společnosti, protože sama se bojim :D Ale vzhledem k tomu, že mám ze sebou komplet Penumbru, tak veřim, že je skvělá, stejně tak jako Penumbra(která mimochodem strašidelnější :/) . Protože skvělá zatim je. Já už čekala jak games.cz nominujou třeba Heavy Rain, protože to je "ůůpe cool nový hustýýý" a nakonec trefili do černého :)
    • Mě Penumbra nijak moc strašidelnější nepřijde *3*
    • Jasne, Heavy Rain vyhra skoro vsude, tak zvolime Amnesii, to bude "ůůpe cool nový hustýýý" jak budeme jako proti proudu a tak vubec ...... hlavne nic od Sony, to je herní Satan *1*
  • Posel Smrti2 nej.hra
  • amnesii sem videl nedavno poprve a to na live streamu nejakyho americana- to jak byl z toho asi 20ti minutovyho pruchodu levelem prison posranej ze nakonec pri prvnim naznaku nepritele vypl hru a sel se nekam pryc uklidnit mluvi samo za sebe. atmosfera je vec ktera nejde vytvorit na povel.. tahle hra si diky snadnymu zpusobu tmy a ozvuceni vytvorila mnohem vic nez nejaky epic hry ktery sou stejne vesmes jen nastavovanou kasi ktera uz je vesmes nudna
  • Nejak tomu nerozumim. Tak redakce games.cz da hre Amnesia hodnoceni 7 z 10 a treba Heavy Rain 9 z 10 a pak reknou ze Amnesia je vlastne mnohem lepsi?? Co to jako ma bejt?!
    • To ukazuje, že autor článku trošku nesouhlasí se svým kolegou...
    • Myslím, že je rozdiel medzi názorom jednotlivca, ktorý recenziu píše a názorom celej redakcie pri celkovom hodnotení v takýchto rebríčkoch. U mňa osobne vyhráva jednoznačne Amnesia, možno aj preto, že Heavy Rain som ani nehral, keďže mám len PC. Ale z toho, čo som počul, beriem Heavy Rain skôr ako nejaký film a nie plnohodnotnú hru.
    • blixak
      Redakce se behem roku zmenila, to je jedna vec. A druha - nikde v clanku fakt nepiseme, ze Amnesia je "mnohem lepsi" nez Heavy Rain. Nove redakci se proste jen libila o neco vic, nez HR.

      Berte pls tyhle vyhlasovani trochu vic s nadhledem - jde primarne o doporuceni od redakce smerem ke ctenarum, jake hry stoji za to si zahrat, pokud jste je minuli, a ne o posuzovani toho, co je lepsi. Vsech tech pet jmenovanych her rozhodne stoji za to.
      • Já souhlasí tady s kolegou dole...Heavy Rain třeba fajn, ale nebral bych to také jako hru...bohužle jsem měl jen tu možnost hru poznat z videí, kde to někdo "hrál" i když jestli se tomu vůbec hraní dá říct...jo děj fajn a je to celé hezké, ale adventura? a snad ani slovo hra se k tomu nehodí. Pokud si mám vybrat hru, tak Amnesii, dneska dohráno a za mě 85%. Má to mezery v určitých ohledech...jako je grafika(i když lepší engine by to snad i zabil), trošku to hapruje ve chvíli, kdy chce člověk s něčím zatočit, předmět nejde užít na správné místo, kam to jde logicky, ale prostě ho musí dát trošku dál a podobné zádrhely, ale není jich tolik. Hádanky logické, plyne to rychle, save je nenásilný a i když se člověk bojí...nezažívá frustraci z toho, že se někde sekne na dva dny. Celou hru jsem dohrál za tři dny celkem intenzivního hraní...podle toho jak to skončilo...myslím, že by mohlo být pokračování. A jo musím říct, že mě dlouho žádná hra pro Single tak nechytla...pokud jde o kritické hodnocení, musí to zůstat u těch 85%, pokud jde o uspokojení tak to je 100% a o tom myslím, že to je *3*
  • Mno, co sa mna tyka, tak najlepsia z menovanych je: Sam & Max: The Devil's Playhouse! Hups, ta vlastne nebola ani nominovana. Nj, zivot a vobec :)
  • Amnesia si to rozhodně zaslouží, jedná se dost možná o nejděsivější hru vůbec..
    Nutnost pro fandy hororu.

    Jinak Heavy Rain i Fahrenheit jsem dohrál, a přestože se FH zvrhává v pološílenou záchranu světa (či co) tak mi pořád přišel lepší než Heavy Rain, jež byl místy napsán naprosto otřesně (nedokážu pochopit že nikdo z QD nebo Sony Cageovi neřekli že takhle fakt ne-e).
    • Mně víc vadilo, že u Fahrenheita jsem vždy věděl, co moje postava udělá, když já něco udělám. U Heavy Rain se mi objeví info, že můžu něco udělat, ale často nevím, jakou akci na základě toho provede postava. :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit