Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANO, jednoznačný souhlas. Ze všech her které jsem letos hrál, byl právě portál tím nejlepším zážitkem. Deus Ex HR jsem sice taky hltal, Witcher 2 taky dobrý, prvních 50 hodin ve Skyrimu taky pecka, ovšem žádná z těch her na mě nemá efekt typu "ještě jeden level a jdu spát". Navíc ten bravurně napsaný scenář. MW, Battlefield a koneckonců i Uncharted 3, které je proti předelšému dílu docela zklamání, se může jít zahrabat ... LET THE FLAMES BURN! *16*
    • Malleth
      Uncharted 3 mě taky trochu zklamalo. Bylo několik opravdu super momentů, ale dvojka byla jako celek mnohem lepší.
  • cau je to sic takova malichernost ale proc v xboxovem zebricku chybi la noire a v ps3 zabrisku je na tretim miste ? znamena to snad ze na xbox ta hra nebezi tak dobre jako na PS3? cekal bych to spis naopak kdyz na ps3 je vice lepsich exkluzivnich her ..
    • Veskoslav
      Tam se to v něčem lišilo (nějaké chyby u XBoové verze:))
  • Pro me osobne to byl prekvapive RAGE (hral jsem konzoli, kde zadny tech. problem nebyl) nicmene GoW3 i DE:HR lezi jeste doma. Bohuzel uz nemam na hrani tolik casu, kolik bych si pral, docela vam "mladochum" zavidim, ze to vsechno stihate dohrat :-)
  • portal je hra pro chudacky co akroat kecaji ze je pri ni potreba mozek atd., nejlepsi hrou hrou roku je moder warfare a ani kupa nazoru dementnich ctenaru games.cz, a ani jeho autisticka redakce to nemuze zmenit
    • GlaDOS
      Kdybys nebyl anonym, něco "pěkného" bych ti napsal ale takhle to asi ani nemá cenu. Takže ti napíšu něco pěkného bez uvozovek. Podle tvého doktora by mělo být to zranění mozku dočasné. Takže tak měsíc nikam nepiš, ať se neztrapníš a pak to bude všechno ok. Potěšil jsem tě?
    • Jsou dvě možnosti - buď jseš takový blbec, že rád zbytečně provokuješ, nebo jseš prostě jenom blbec...
    • Veskoslav
      Dost trapné na vyvolání flame......
    • DarkHawk
      Jasně není nad Captaina Price dejte mu nálož do ruky a srovná celý svět Portalu se zemí. *1*
  • Nejlepsi hra Portal 2, nejlepsi RPG DS, prekvapeni Gemini Rue, TES5 mezi nominacema - ja jsem spokojen, v podstate presne podle meho vkusu a redakci jiste slouzi ke cti, ze se v jejich hodnoceni objevuji i neocficialni a ne AAA tituly :).

    Mel bych dve pripominky, Trine bych vrznul do plosinovek (urcite) a nejlepsi akcni hru bych dal Batmanovi (imho).
    • Jak ctu tady dole ten SWTOR - to se moc nepoved, nebo je to prilis jina kategorie, ze neni ani ve vyberu ? Pritom do kategorii rpg a hra roku by pasovat mohl.

      Nehral jsem to, jen me zaujalo, ze kazdy tyden jsou o nem dva clanky a v nominacich ticho po pesine :)
      • Jak chceš hodnotit MMO po pár týdnech? V tomhle výpisu fakt nemá co dělat.
  • Pro ty co umí hrát je to skvělá hra tak proč sakra ne? *4*
  • DarkHawk
    Taky nesouhlasím a mám na to stejný názor jako rewolwer.

    A co je na Portalu 2 tak ohromně vtipného? Jediná věc na které sem se pousmál byl Whitley a tomu jaký to je idiiot.. samozřejmě v dobrém slova smyslu.

    A jinak jestli se někdo řeže smíchy takovým věcem, že se se Glados promění v bramboru, nebo zpěvu těch turetích střílen, tak bych vám doporučil si pustit v TV pořady na kanálu Nickeleodon.
    • GlaDOS
      Někdo má rád primitivní humor ve stylu American Pie. Nemusíš hned urážet ostatní, když inteligentní humor nechápeš.
    • "A co je na Portalu 2 tak ohromně vtipného?" pravil člověk, který pěnil, že Postal III dostal v Re-play 0/10, přitom je to taková super sranda. *7*
    • haters gonna hate
    • Každý má jiný smysl pro humor. Mě třeba zas vůbec nesedí ten v GTA nebo Saints row. A to tak, že to pro mě tyto jinak dobré hry činí nehratelné...
      U Portalu se neválím smíchy, je to prostě decentní humor...ale pro mě skvělý.
      • DarkHawk
        Blázne. Roman to tlusté prase schvované v popelnici, hádka ve sklepě a následný přůstřel nohy. Jedna z nejvtipnějších scén co se kdy ve hrách objevila.
        A kdybych měl jmenovat ty v Saints Row: The Third, tak bych to psal hodně dlouho, taková nálož funny scén tady dlouho nebyla.
        Takže jo každý má jiný smysl pro humor.
  • SWTOR
    Battlefield 3
    Skyrim
  • Asi budu muset ten Portal 2 zkusit, kdyz je to takova pecka *3* Kazdopadne BF3 nevim, jestli patri vubec do vyberu, tesil jsem se, zahral si ho a ano, je to dobra hra, ale at si rika kazdy co chce, ale je to kopie MW, s tim, ze ma hezci grafiku a vice efektu, ktere jsem ale bohuzel vetsinou na ukor prehlednosti...
    • malej jarda asi nehrál multak :-)
      • Ano, mas pravdu *3* Ale velkej Jarda nehraje u niceho multak *2*
        • Jazz
          Tak se "velkej" Jardoušek může jít zahrabat.
        • A umi uz velkej cist?
          Nevypada to - tech par slov u BF3 mluvi presne o tom... *7*
  • 1.Portal 2
    2. Skyrim
    3. Battlefield 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit