Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    TotalWar...Krucifix, proč zrovna tahle výborná série mi nějak nejde přes pysky. Asi je na čase najít si k ní cestu. *4*
  • nejlepsi strategie mela byt StarCraft 2 ... a je jedno ze vysla 2010 :P
    • Presne tak Starcraft 2 je bozi mam na mysli multak a skrimish kterej tady asi hrala drtiva mensina hracu pac warez to neumoznoval. *1*
    • Kr.Pa
      fuj, balast roku
  • ucho
    Dungeon Defenders a strategie? Ehm... to byl rok 2011 asi strategické sucho.
    • Kr.Pa
      sak, vzdyt je to RPG, pry strategie *10*
    • A zdá se že to bude čim dál horší :/
      • Generals 2 to vynahradi
  • DarkHawk
    Jasně že Total War: Shogun 2 jasná volba mezi strategiemi.
  • no letos sem čekal jen na Heroes 6, a ten mě sklamal jak nejvíc to šlo, mám odehráno 100vky hodin H3 a H5, a 50% hry u mě dělá budování krasneho hradu a to v 6 neni, místo hradu sem našel nakou tabulku co připomíná naky talentový srtrom, bleee.Mám rad strategie ale zrovna shotgun total war jde kolem mě protže se mi hnusí ta kultura, předchozí total wary ušli,...
  • nevyšel letos i Men of War Assault Squad?
  • Budete recenzovat Stronghold 3? pred vydanim te hry bylo strasne hype ze to bude stara dobra jednicka v novem tak chci vedet jak to dopadlo...
    • filias
      Četl jsem recenzi v Levelu a teda na to že tam cpou 8mi úplně všemu, tak tohle dostalo snad 4. Tedy je to prakticky nehratelné.
    • jedním slovem katastrofa
    • Ataker
      stronghold 3 není snad ani hra...
  • Shogun se opravdu povedl, velmi povedený TW. A ty modifikace :-)
  • Ai bych tam místo Dungeon Defenders hodil From Dust i přes jeho chyby . Možná i ten Orcs must Die se mi líbil víc.
  • to bylo už předem jasný, že to bude Shogun 2. Tenhle rok neměl moc žádnou konkurenci, ale i kdyby stál třeba proti Starcraft II tak u mě by vyhrál na celé čáře. Jednoznačně nejlepší Total War.
    • PS: tuhle hru bych doporučil všem co mají rádi: Total War, Japonsko, Saké, Strategie, Samuraje, Nindžy, Šikmé oči, Ašigaru :), Stavení, Bourání, Bitvy, Masakr, Historii, Multiplayer a hlavně hry obecně ;). Tahle je čistá materializace herní nirvány. Dokáže pohltit všechny bez ohledu na národnost, přesvědčení, rasu a značku myši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit