Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kentucky Route Zero si nejsem jist, jestli je úplně dobře navržena na adepta na nejlepší adventuru roku 2013. Není to totiž podle mě hotová hra. Samozřejmě doufám, že ji pánové dodělají ;), Act I i Act II mám dohraný, ale rád bych tak nějak ... více :)
  • tvl, to jsou "skvosty", az na ten Cognition a uchazejici broken sword bych o renesanci adventur v lonskem roce radsi pomlcel - pokud to teda maji byt porad jeste adventury a ne nejake experimantalni hybridy. Doufam, ze letosni rok to s nima bude lepsi...
  • Už jsem chtěl chválit, že jste vynechali Gone Home, ale prd, v závěrečným pokecu jste to museli chvístnout.
    • woczlf
      Gone Home je podle mě nesmírně přeceňovaná teze, která nemá po 20 minutách co říci. Proto se ani nevešla do výběru, ale zároveň si zaslouží alespoň jednu větičku. Přeci jen patří mezi ty "popularizátory" adventur a věřím, že si díky její publicitě lidi zahrají třeba i KRZ a podobné, trošku experimentální kousky.
      • maros.goc
        Určite nie je nadhodnotena tak ako Brothers :-D
      • Ne asi. Gone Home je nafouknutá bublina. Zrcadlo prázdnoty duší členů The Fullbright Company. Gone Home je víc vymyšlená hra než skutečná. Takříkajíc fikce na druhou.

        Ale co už, prázdnotou se indie dev učí. Vychvalovaní thatgamecompany museli vydat dvě prázdnoty (flow a Flower) než s Journey konečně něco málo dokázali.

        Mimochodem The Stanley Parable je naopak obraz. Obraz, kterej jeho tvůrci vydávají za zrcadlo. Ale v obrazech se nic neodráží, ať už jsou naleštěný jak chcou.
        • frantisek_nejezchleba
          žádná z těch thatgamecompany her nemá popisný příběh, každá z nich tedy teoreticky může být označována jako prázdná. Podle tebe Journey není prázdná hra?
          Odpověď, že není, by mě dost překvapila. Odpověď, že je, by mě utvrdila v názoru, že právě TVÁ duše musí být prázdná (v případě, že s těmi hrami máš osobní zkušenost), nebo nemáš páru, o čem je řeč (v případě, žes je nehrál).
          • Nepochopil jsi.
            • frantisek_nejezchleba
              jak by taky jo, když jsem se nedozvěděl, co si vlastně myslíš o Journey.
        • janchor
          Deep. Ale kupodivu to "zrcadlo prázdnoty" oslovilo celou řadu lidí (příklad za všechny - http://www.edgeoftheworld.cz/2014/01/06/gone-home/), takže zas úplně prázdný nebude.
          • A neoslovila je spíš možnost ukázat, že je Gone Home oslovilo?
            • janchor
              Pokud si přečteš odkazovaný text, myslím, že se ty důvody dozvíš velmi konkrétně.
          • Věc názoru.
            • janchor
              Čeho taky jinýho? Toliko ilustruju, že ty názory jsou diametrálně odlišný - což obvykle svědčí o všem možným, jenom ne o prázdnotě.
  • Opravdu, pro všechny kteří zde chcou Gone Home, radím ať si přečtete článek Dana Vávry o této hře. Ač s ním někdy VŮBEC nesouhlasím, zde naprosto.
    • GlaDOS
      Četl jsem a s žádným jeho argumentem jsem nesouhlasil. Gone Home by u mě sice ve škatulce adventur nevyhrál, ale nominaci si zaslouží.
    • vlastik.plaminek
      Je ten článek k přečtení i někde jinde? Jsi asi pátý člověk, co o něm píše nebo mluví a začíná mě to zajímat, ale nechce se mi kvůli tomu dávat kilo za Level.
      • Však si ten Level kup, stojí stovku a těch zajímavých článků je v něm spousta. A navíc podpoříš renesanci kvalitní herní žurnalistiky.
      • napis mail a muzu ti to oskenovat jestli chces
    • Myslíš onen článek v Levelu, který vyspoileroval konec? Jo, tak ten mě pěkně nasral.
      • Tak mě jde o ten názor... Víš určitě že Dan na takové věco (bohužel) nebere ohled...
  • Vitezi spravny titul. Hra kera opravdu vyvola emoce a je tak detsky krasna ze sem byl plny nostalgie. doporucuju kazdemu.
  • kde je Rain???
    • MickeyMutant
      You can see clearly now, the Rain is gone.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit