Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Za mě teda Surgeon Simulator 2013, hráli jsme to spolu s bratrem a skvěle jsme se bavili.
    Antichamber taky stojí za to.
    Starseed Pilgrim jsem zkoušel a přišlo mi to jako ztráta času, asi jsem to nepochopil.

    Jinak nejhezčí vizuál měl pro mě Dungeon of Endless.
  • Já bych volil Risk Of Rain. Ale ten se ani nenominoval :(
    • Risk of Rain jsem si taky zamiloval ale jak jsem to tak pochopil tak jsem v mensine :D
  • za me urcite Neo Scavenger
  • Guacamelee
  • Gone Home
    Kentucky Route Zero
  • Jack1947
    Z "Indieovek" jsem zkusil jen Stanleyho Paraplicko, vidim ze jsem udelal chybu... tudis i nezbyva nez zlepsit a posilit sve vedomosti v nejblizsich dnech.
    • Správně se píše "Z indických her , nikoliv " Z indieovek"
    • Stanleyho podobenstvi, ty paraplicko *15*
      • Jack1947
        Jedna se o vtiipne, zkomoleni ( v recenzi) ... me se to zacalo libit tak jsem to zacal vyuzivat. *4*
    • Jo jo, rozhodně své vědomosti zlepši a posil, ale spíš v psaném projevu, než v indie hrách.
  • Tuhle kategorii mělo jednoznačně vyhrát OUTLAST, ukažte mi více profesionální hru, která se může z Indie games rovnat s dnešními AAA.
    • bobsh
      určitě, protože přesně tohle je pointa indie her *7*
  • smejki
    The Stanley Parable
    Gone Home
    Papers, Please

    Cena útěchy:
    Antichamber
    Don't Starve
  • Ja bych tenhle rok udelal vsechny kategorie jenom o indie hrach...
  • Hrál jsem většinu uvedených, a jsem spokojený. Papers, Please je neskutečná hra.

    Trochu mi tady chybí Rogue Legacy nebo Dust: Elysian Tail. Nicméně už fakt, že nové značky se dostanou mezi větší tituly mě těší. Letos to vidím hlavně na Sui Generis a Prison Architect. Brzo vyjde Transistor nebo Banished, Barkley 2, chystá se Next Car Game, Asseto Corsa, Frozen Endzone, Apotheon atd., takže to nebude vůbec marné. Hlavně, že je co najít napříč žánry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit