Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    Já teda nevím, čím FIFA14 byla tak vyjimečná nebo pokroková...prostě fajn arkáda...ale to je tak vše...nesnaží se o nic nového, neudává nový směr, kam by se to celé mohlo posunout / vyvinout...a to nemluvím o tom, že staré chyby tam stále jsou...prostě to samé, co před rokem...v tom je takový PRO EVO 14 1000x napřed,ale hlas bych mu též nedal, protože onen pokrok sebou přinesl i porodní bolesti...
    Fotbal je ale pořád fotbal a tak má spolu s hokejem největší šanci vyhrát no...přitom takové NBA 2K14 je jako FIFA14 vlastně nějak stejná, ale pořád o něco inovativnější a celkově mnohem lepší hra...
    • ^ This.

      To je jako kdyby COD vyhrál FPS roku.
  • Bude i vyhlášení nejzbytečnějšího Jackového příspěvku roku?
    • cumpi3
      Hrabal by ses v tunách bordelu v naději, že tam možná bude kousek něčeho zajímavého?
      • N7N7
        A i ta naděje by záhy umřela. *2*
        • cumpi3
          Přesně...po pár příspěvcích člověk dojde k závěru, že ta naděje byla falešnější než politik před volbama...
    • Třeba z toho vyroste.
    • Z toho by spíš měli udělat takovou anketu každej tejden...je toho totiž moc
    • N7N7
      Asi ne, protože jsou zbytečné všechny stejně. *2*
  • Nemalo by to byť skôr DLC roka??
  • Souhlasím s FIFOU 14 - i když mám raději starší ročníky a předtím jsem dlouho hral PSA, tento ročník se vyvedl. Hrajeme s kamarádem proti sobě na jednom PC, nove pohyby hráčů a míče byly hned znát. Dokonale nám 14 nahradila 13. Stále doufáme v NHL na PC.

    FM hraju stále a je to příjemná výplň v "období sucha". 2Key Basketbal má můj obdiv. Ač nejsem košíkář, udělat během pár let tak silnou značku, že EA odloží NBA Live, je úspěch.
  • Jack1947
    Ani chvili jsem o ni "nepochyboval". *15*
    • Kozy
      Ne všechno co si myslíš musíš napsat. Opravdu. Zkus to.
    • N7N7
      Ty opravdu nezvládneš ani tu jednu větu? *9*
      • Jack1947
        Aby ostatni nepicovali *7* . Stejne mam radsi tu variantu predtim. *3*
        • N7N7
          Ostatní pičují i tak. Nikdo nemá rád spam...
          • Jack1947
            Kdyz pisu, jen davam najevo ze me to nak bere... pokusim se neragovat a nerozsirovat "spam" uvidime. Jestli se diskuze na toto tema utne, zkusim se drzet drzet a jeste drzet. Abych neresil blbosti. Abych reagoval max 1x-2x ... to zvladnu. S trochou trpelivosti. Pozabijet se muzete sami i beze me. Tak jen do toho.
            • Děkujeme ti, můžem vyvěsit vlajku teď
          • Jack1947
            Tak jo, jen ne kvuli drobne chybe ktera ani neni na prvni pohled videt. V teto diskuze jsme na tema pravopis zkoncily. *5*
            • N7N7
              Já doufám, že v téhle diskuzi brzy skončíš nadobro. Kdybys byl aspoň troll, co umí udělat srandu, lidi by se aspoň zasmáli. Jenže troll je pro tebe příliš vznešené označení - ty jsi obyčejný spammer. *7*
            • Tobě není 22 ani omylem, ty šášulo.
            • Tak smaž tenhle svůj koment, pak aspoň nás nebudou bolet oči z toho
      • Myslím, že mu to ani nedojde.
  • BoB.2
    Já radši FIFU 13,9,7,6 a taky 3 ale nejlepší je 2.
  • FIFA 14 ? To je ta hra co vysla na PC se starym enginem, protože pocitace by ten novy konzolovy nezvladaly ? *13*
    • Jack1947
      Presne tak, FIFA v nextgenu ( ktery uz zacina byt celkem zastaraly). Jo no jo jeste tu je NEXT-GEN. *4*

      PC to nema sanci zvladnout. Kdo by hral fočus na klavesach preci. *15*
      • Co?
    • nekromant33
      To neznamená automaticky, že je to špatná hra.
    • Ristoro
      Spíš naopak.
  • Erien
    Když jsem viděl že to píše Petr Poláček, hned jsem věděl co vyhraje. :)
    • Trisska
      V tom případě to měl vyhrát PES 14, on miluje psy.
  • Pánové nemůžete mi poradit? Vnučka chtěla, abych ji koupil hru o psech, tak jsem ji koupil nejnovější 14. díl a teď mi volala, že prý ji tam po louce místo psů běhají fotbalisti.
    • nekromant33
      Kup jí orchestrion
    • Zkus Watch Dogs nebo Sleeping Dogs ;)
      • A co teprv Kane & Lynch Dog days, to je správnej simulátor psího života...ženeš se tam za něčim a ani nevíš proč a nakonec to dohraješ a nechápeš cos to vlastně ty 4 hodiny dělal
    • cumpi3
      Já tu zkratku neznat a na krabičce vidět název "PRO EVOLUTION SOCCER", tak bych nepoužil logiku "zkratka zní PES, to bude o psech" ...
    • Vždyť tam má být minimálně 14 psů!?!
      • Všechno to šlo do guláše
    • Taková už je holt evoluce, v řekněte jí, že v hloubi duše to jsou pořád psi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit