Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gt6 je nejlepší *14*
  • Tak to je dobrej sranec..asi preklep..GT6 vyhralo
  • Mart9
    Gas Guzzlers je něco příšerného. Hrál jsem to demo ze Steamu a jeden závod mi bohatě stačil. Fuj.
  • 15 kategorii je nesmyslně hodně né? a k čemu je to dobrý takový porovnání mě vysvětly ? Klidně ať si dělaj co chtějí, mě jen zajímá moje platforma v porovnání s ostatníma hrama, co vyšli, takhle klidně zapadne nějaká zajímvá hra, co mohla bejt alespoň nominovaná.
  • GT6...Možná jste si všimli, že jí ty číslovky naskakují čím dál tím rychleji...

    Ve skutečnosti vyšly první tři díly série GT po dvou letech, další tři díky až po 3-6 letech, Václave, oprav si to *3*

    GT1 97
    GT2 99
    GT3 01
    GT4 04
    GT5 10
    GT6 13
  • Tady jste určitě nemuseli bazírovat na 5 nominacích. Kdyby jste tam dali jen GT, Forzu a F1, celkem by se tomu dalo rozumět. Ale doplnit to dvěma tragickými hrami, jenom aby se neřeklo, mi rozumné nepřijde.
  • Vzhledem k tomu ze maj 15 nebo kolik kategorii, tak kdyby meli jeste kazdou mit 3x pro kazdou platformu... Nevidim ale hlavne zadny duvod proc by se nemohli hry porovnavat napric platformami.
    Nehlede ze pokud tam mas zastoupeny vsechny platformy, takze prvni mista pro jedtlive platformy tam mas.
  • Veskoslav
    Ne, pouze jeden kreetén si napsal na mě clickbota. Nic víc. Když ho to baví, tak je to jeho věc. A dát si tu práci vlézt do každé diskuze a dívat se, jestli jsem nikde nic nenapsal. Dneska jsem nereagoval na žádného ze zdejší trotlí party, tak ten nemá pro změnu mínuska převedená na pluska.
  • v kazde skupine se najde jeden ktereho nema nikdo rad, nikdo ho nebere a je naprosto mimo, na games je to veksloslav NO
  • Byl tu pokus ve formě Shiftů, ale nepodařilo se mi na PC scéně prosadit. Uvidíme, co předvede ProjectCARS. Nicméně simům jako je Asseto Corsa věštím velkou budoucnost a možná i port na konzoli. Dodnes mě strašně mrzí, jak příšerně SIMBIN zrubal kampaň v XBox verzi jejich série RACE. Jejich RACE Pro dodnes považuji za nejlepší simulaci aut na Xbox360 (za použití Microsoft volantu).
  • Zřejmě je do Veskoslava někdo zamilovaný, proč by někdo jinak ztrácel tolik času klikáním *14*
  • je to alfa (osobně nechápu proč už se neoznačují správně vývojové verze, dnes už je všecko Beta aniž by to beta byla...) a rozhodně volant kup, ta hra za to stojí, já se spokojím s X360 gamepadem :D
  • Že jim to už není trapné
  • není assetto corsa ještě betaverze? Jinak kvůli ní uvažuji i o volantu.
  • No, radši se budu držet svých vlastních žebříčků. Nebudu si je hanit takovými odpady jako WRC4.
  • Má tady kamaráda klikače.
  • Dát v jednom dni recenzi a hned nechat tu hru vyhrát. No je to trochu trapný.
  • michaliuz18
    hele , pri kazdom komentari mas -45 a viac minusek :D vsetci su zatazeny na tebe co? :D
  • Všimli jste si v redakci, že máte v nadpisu NEJLEPŠÍ hra? Nějak nechápu ten systém nominací, když třeba GRID 2 od vás dostal lepší hodnocení než WRC 4 a kde nic tu nic... o Gas Guzzlers a MotoGP nemluvě *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit