Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano jsem na 95 hodině a předpokládám, že mě čeká poslední příběhová mise. Filmečků z toho není polovina, ale záleží na tom jestli dialogy a nestatické dialogy považuješ za filmečky. Osobně si mylsím že 10% toho jsou opravdu nehratelné sekvence, 30% dialogy 50% gameplay 10% craftení a nakupovaní. Ale třeba mě vyhovoval nulový grind.
  • Dark Souls 2 protože opět toho skrýva moc a moc pod povrchem a nikomu nejde naproti...
  • Wolf souhlasím, Divinity mě bavili chvilku ale pak to zapadlo do stereotypu a Grimrock je nostaligie ale rozhodně ne hra roku.
  • DA I ma pry stovku hodin herní doby ale zajimalo by mne kolik z toho jsou filmečky, tipnul bych minimálne 50% z toho co jsem videl
  • Hru jsem rozehrál a po 4 hodinách jsem přestal hrát. Znovu jsem se k ní vrátil a mám odehráno cca 13 hodin. Opět mě přestala bavit. Zbytečně velké lokace se stupidními questy. Parťáci jsou nesnesitelní až na Blackwalla, který je jediný v pohodě. Nejhorší je, že jako mage mám málo slotů na kouzla což je docela hloupé. S výčtem chyb bych mohl pokračovat....tahle hra není best je to pouze průměr a jsem rád, že jsem za ni nezaplatil a už se k ní napotřetí nevrátím.
  • uplně ho vidim, jak po skončení Fight Clubu naskakuje do svého Ferrari a uhání k vile za 100 mega kterou si koupil za úplatky *1*
  • vonTossis
    Jinak sám za sebe bych volil z trojice - Wolfenstein, Divinity a Grimrock.
  • Dragon Age: Inguisition souhlas a díky za zařazení Alien: Isolation, opomíjená hra, ktará si být mezi nejlepšími rozhodně zaslouží
  • ne, ne, naopak, za tohle shrabnou uplatky a jeste zvysi navstevnost, protoze si na to kazdej popravu zanadava *5*

    polacek sice vypada, ze neumi do peti pocitat, ale manipulaci mas rozumi celkem obstojne
  • Jak to tady čtu , tak příští rok by bylo nejlepší nechat volit čtenáře( ukaždého BEST OFF) a budete mít 1,5x víc náštěv než teď , ale jde taky o to kolik vám sype dát sra*ku na první místo, nebo mít 1,5x víc náštev na webu (když budou volit čtenáři BEST OFF a na*ukáte kolem reklamy tak by to mohlo mít stejnej profit jako ty vaše úplatky za sra*ky)
  • Já hru nehrál a nejspíše ani alespoň v blízké době nebudu, ale z lets play jde vidět, že má hra dobré dialogy a postavy, svět jako takový mě neoslovil, souboje vypadají nudně a zdlouhavě a každý nepřítel má tunu HP.
  • sevastopol
    Pořád mícháš hrušky a jabka dohromady. Hra roku právě nemá být podle hodnocení na Metacritic, ale naopak podle širšího kontextu (už to opakuji potřetí, snad konečně to pochopíš). Redakční žebříček znamená, že to není nějaký rychlý výběr toho, co bylo nejlepší. Znamená to, že se redakce zamyslí a vybere Hru roku, podle všech kritérií, které jsem napsal, včetně i hodnocení, samozřejmě. Pokud nechápeš rozdíl mezi Nejlepší hrou, Nejoblíbenější hrou a Hrou roku, tak tě mohu pouze politovat. Všechny tyto tři kategorie jsou naprosto, ale naprosto odlišné, kde Hra roku navíc kombinuje všechny tyto kategorie (a ještě další) dohromady.
  • vonTossis
    Lidí, co tady píšou do diskuze je promile? Procento? Prostě málo. Ta většina prostě jen projíždí web a sem tam si tady něco přečte. A myslím si, že běžný konzument bude za takovou volbu rád. Ano, je zábavná a kvalitní - to nepopírám. Snažím se to zhodnotit s nadhledem. Samozřejmě každý názor je subjektivní. Ale nemyslím si, že tohle je jen o mém názoru. I v tomto odvětví, stejně jako u filmu, se dá rozpoznat i nějaká kvalita/nekvalita.
  • Vidíš a já zase neuznávám některé volby co tady padly. Jinak pro jakou masu ? Pod každým Dragon Age příspěvkem se aktivovala haterská skupina co začali na tu hru pivat naprosto nesmyslnou špínu. Takže naopak by se redakce měla bát označit tuhle hru za hru roku. Pro mě je to stále dost kvalitní hra. Vyhypovaná? Ano (která není) S chybymi? Jistě, která je nemá. Ale přesto zábavná a kvalistní.
  • Aha tak co jsi napsal ty je prostě dogmatická pravda. *15* Není. Několikrát ve Fight Clubu se zmiňovalo, že je to REDAKČNÍ žebříček. Tohle není hodnocení podle Metacritic (mimochodem i tam má od kritiků hodnocení 85). Nezlob se na mě ale nějak tve argumentaci nerozumím "Redakce a herní novináří nesou trochu více zodpovědnosti než nějaký davový výběr toho nejlepšího -- na to jsou čtenáři a třeba průměrné hodnocení ze všech recenzí apod." Ano, novináři vybrali Dragon Age:inq. Dokonce i někteří renomovaní youtube recenzenti (např Angry Joe) vybrali Dragon Age:inq. Takže splnili tvoje požadavky. To že ty a místní elita jste s tím nespokojení na tom nic nezmění.

    Čtenáři budou vždy volit jinak než recenzenti protože...nejsme recenzenti. Já třeba nesnáším Assassins Creed. Ježí se mě vlasy z každé nové hry z téhle série a nedal bych jí víc než 30% protože to považuju za odpad. Ale proto nedělám recenze. A když se koukneš na Metacritic a některé důvody proč lidé dají 0% některé hře tak zjistíš jakcí sudokopytníci jsou mezi hráči.
  • vonTossis
    Trochu rozvedu svou dřívější myšlenku. Začnu tím, že Bioware mám rád a již jsem na games několikrát psal, že Mass Effect je má nejoblíbenější herní série (spolu s BioShocky). Takže opravdu nic proti Bioware nemám. Ani nechci vykřikovat, že si to zaloužila ta a ta hra, i když své kandidáty samozřejmě mám. Podstatou však je, že DA:I není dostatečně kvalitní hra na to, aby mohla být vůbec v nominaci a to jsem si ji vcelku užil. Ale je to prostě jen obyčejná, docela kvalitní a marketingově vyhypovaná hra. Je škoda, že tomu podlehla i redakce a upozadila tím opravdu kvalitní hry, které si místo na onom piedestalu zaslouží mnohem více. DA:I prostě chybí dost na to, aby tam mohla být. Mnohdy jsem tady s výběry nesouhlasil, ale říkal jsem si, že prostě nejsem ta pravá krevní skupina, protože ta hra sama o sobě tu kvalitu měla. DA:I tu kvalitu nemá. Až se bojím, že redakce prostě neměla odvahu zalovit v jiném rybníku, protože pro masu bude DA:I možná správná volba. Na co nějaké hodnoty - hlavně když bude čtenost. Chápu, ale neuznávám.
  • archie777
    promiň, ale odlišný pohled redakce na hru roku může naštvat jenom úplné idioty :(
  • nebo hra, která přináší aspoň něco nového, místo 100x převařené vody
  • sevastopol
    Napsal jsi přesný opak toho, co jsem napsal já, tudíž nemáš pravdu. Proto by se hodilo Označení Nejlepší hra. Označení Hra roku znamená něco jiného, a to už jsem popsal výše. Redakce a herní novináří nesou trochu více zodpovědnosti než nějaký davový výběr toho nejlepšího -- na to jsou čtenáři a třeba průměrné hodnocení ze všech recenzí apod. Z toho lze logicky vyvodit, že udělit ocenění Hra roku se nedělá pouze podle "redakce" nebo podle "hodnocení", ale podle širšího kontextu. To je nesmírně důležité si uvědomit. Je značný rozdíl mezi Nejoblíbenější hrou, Nejlepší hrou a Hrou roku. Doufám, že chápeš.
  • Vyhlašování a hodnocení anket tohoto typu je určitě subjektivní záležitostí, ale ptám se - to by se vážně za rok 2014 nenašla zábavná hra, která má lépe vytvořené modely v animacích uzamčených na 30fps, není přehnaně HW náročná díky špatné optimalizaci, nemá pochybnou DRM a neprolínají se v ní každou chvíli textury včetně propadávání postav do skal apod.? Nad věcmi typu hloupý lore, nezajímavý záporák, nevhodný respawn, podivné odlesky na všem možném nebo generičnost prostředí a questů, tak nad tím se dá debatovat, ale to předchozí mi přijde jako zásadní technický nedostatek.
    Co třeba ten Wolfík, Alien, Original Sin nebo Xulima...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší