Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo to hrál, tak ví, že AI je akční až až... :D
  • BoB.2
    Alien: Isolation je akční hra?
    • Mart9
      Ne, je to skákačka *7*
      • Jack1947
        Když už tak schovávačka. *3*
  • Psychotic
    To já tedy říkám Shadow of Mordor. Jak mě Pán prstenů nechává docela chladným, tahle hra je absolutně skvělá.

    Alien: Isolation si zaslouží potlesk za to, že byla jiná. Že to zase neskončilo nudnou střílečkou jako spousta AAA her, ale tuhle výhru považuju za nezaslouženou.
    • Jack1947
      WTF... čekal bych toho plno ale Alien rozhodně ne, možná nej survival scifi ale akce? kdeže.
  • Jack1947
    To nevím, ale fakt Alien akční hra? to mc o akci není ne ? hmm... *7*
    • Chim
      Je.
      • Jack1947
        Tedy řekl bych že mnohem menší než Wolf, COD a jiné. Tady jsme se drobátko sekli nebo ne? ale beztak jsem zvědavý na hru roku, budou potoky tlaku, nebudou. *7*
        • Chim
          To že v AI nestřílíš na každém rohu neznamená, že to není akční hra. To že v nějaké hře na každém rohu děláš nějaké p*čoviny neznamená, že je to p*rno. (Redakce: P*rno není sprosté slovo)
          • Jack1947
            Táhni, ty fanboyi ... ne není to akční hra je to max survival to je jako říct že Evil within je nej akční fps protože se tam střílí. *7* *12* Jinak guláš dobrej? (v mozku).
            • Jack1947
              Radši se nevyjadřuj k mým názorům vůbec. To je taková rada. Vyjadřuj se jen když něco máš... podstatného. Achjo Beztak půjdem oba do mínusu řešíme blbosti.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Říká "člověk", který se v diskusi pod článkem z GDS o PR zmůže jen na jedno slovo: "Šoustaj".
                Jacku, zamysli se nad sebou.
            • Jack1947
              Rada tobě... nevyjadřuj se ke hrám cos nehrál lol. Takže ne jen guláš ale celý chaos. *7*
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Nevyjadřuji se ke hře samotné, ale k tvému mylnému názoru, že hra ve které se nestřílí na každém rohu, není akční hra.
            • Chim
              Nejsem fanboy, tu hru jsem ani nehrál *2* Guláš v mozku? Nedíval jsem se tam, ale všechny základní funkce u mě zatím fungují, tak snad tam guláš nebude.

              EDIT: Jedna rada Jacku: nepoužívej ve svých příspěvcích angličtinu, máš s ní ještě větší problémy než s češtinou.
            • Jack1947
              Dont feed em, oooh dontt feed... trolls.

              Tímto jsem s tebou v mém vlákně skončil ty brambore. *4*
            • Gulas v mozku mas urcite hodne kvalitni, na tom se shodneme.
      • Když bežíš na záchod tak jo,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit