Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No já hrál jenom 3 hry z nominovaných, takže u mě to "vyhrál" v minisouboji Wildstar.

    Ale taky to není žádná sláva. Hrál jsem cca 2 měsíce no a vesele se mi to akorát válí na poličce. Časem možná znova nainstaluji a dodělám maximálku, ale nějak se mi nechce. Firefall je zajimavý koncepčně, ale časem zjistíte, že je to nudná generická MMOTPS hra, kde F2P model je nastaven poněkud tragičtěji. A poslední? Hra šla získat v akci za 150 Kč. No proč ne, přeci jenom hrál jsem chvíli betu a docela bavila, tak to The Elder Online zkusilo. A prohrálo. Tak nudnou a otřepanou MMO jsem už dlouhé roky nehrál. Ať se do toho nepletou a jdou udělat další "Skyrim". Tam se vyřádí jak hráči, tak komunita. Ale toto? Nudné grindování, soubojový systém ala FPS mě přestal bavit po 2 hodinách hraní.

    Ironické je asi to, že moje nejhranější MMO za loňský rok je SW ToR a to nejenom díky vydání nového datadisku.
  • Cosi
    A já čekal, že cenu pro nejlepší MMO získá Dragon Age: Inquisition pro ultimátní zážitek z MMO světa při offline hře.
  • walltar
    Dis Gon B Gud! *5*

    Tak pojďme s tou diskusí.
  • Vogon
    Naprosto zaslo... Promiňte musel jsem odklikat pár věcí v mém garrisonu, takže kde jsme to byli? No jo, naprosto zasloužené vítězství. Co jiného by taky asi mohlo vyhrát? Rozbitá hra, simulátor farmení, kopie toho co vyhrálo, nebo hra, o které nikdo neslyšel.
  • vitez je DLC...

    me se Elder libil :) a ted do me kopte, me to neva, 115 h a bylo to fajn...
  • TheGGG
    Ughh, to ste to nemohli dát něčemu jinýmu? *11* *11* *11*
  • Krescz
    a pritom tolik her melo obrovsky potencial....
  • flash789
    Vitezstvi datadisku pro sto let starou hru pekne ukazuje jak je soucasna MMO scena v hajjzlu:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit