Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfenstein možná špatný soundtrack nemá, ale opomenutí soundtracku z Dragon Age: Inquisition považuji za velmi, VELMI zásadní přešlap.

    Pokud ne první místo, soundtrack DA:I si zaslouží alespoň zmínku.
  • janchor
    https://www.youtube.com/watch?v=RjMhyw7aWAE
  • Jack1947
    Ty jo *8* tak to mne tedy nenapadlo. Vím že mám hodně poruch ale tohle? *7* to zas ne.
  • Jj, Wolf se povedl :-) ...rovněž ale ještě dle mého lépe Vanishing of Ethan Carter! ...Far Cry 4 má pěknou hudbu. Musím však mrknout na Shadow of Mordor, když to má na svědomí i Garry Schyman.
  • člověče, jacku, jak už tu dlouho píšeš na tyhle fóra, a stejně většina tvejch příspěvků nedává smysl... můžu se naprosto regulérně zeptat, jestli to hraješ, aby na tebe všichni reagovali, nebo máš třeba nějakou formu dysortografie?
  • Dark Souls, Demon Souls mají skvostný soundtrack, sice se to nedá poslouchat každý den, ale tu melodii si pamatuji pořád např. ze Sifa - Masterpiece...
  • fallanga
    Z uvedených je opravdu nejlepší soundtrack Wolfa, ale osobně se mi nejvíce líbil soundtrack Dragon Age: Inquisition. Ale výsledek se mi zamlouvá, Wolf měl skvělý soundtrack.
  • Jack1947
    Nejzbytečnější Best of ever? pane ale. *4*
  • Jako nenapsal jsi to spatne, ale tak nejak to melo byt trochu jinak... jsem rad ze jsi napsal svuj kvalitni ehm prispevek do tehle paradni diskuze ale ale...
  • Jack1947
    Jako soundtrack wolf neměl špatnej, ale tak nějak to mělo být trochu jinak ... jsem rád že tuhle parádní ehm soundtrack téhle parádní hry vyhrál ale ale...

    No nic no... tak nějak už mně ani moc nezajímá co bude dál nej sportovní hra? FIfa15/PES5 nevím... opomíjená NBA možná.

    Měl jsem na mysli že mělo být jinak v nominacích ale to je fuk.
  • Z hier pocuvam len 2 OST: Deus Ex Human Revolution a Hotline Miami...inak stoja za staru belu, lebo narozdiel od filmov v hrach extremne chybaju pesnickove soundtracky..mimo MGS3 a par vynimiek vsetko len nudny ambient
  • ++++ jednoznačně souhlas *4*
  • Mna tento rok najviac oslovila genialny soundtrack k Dragon Age Inquisition. Mohol byt aspon nominovany...
  • stejný výběr měl i totalbiscuit. prostě pět našlapaných soundtracků. nic víc nic míň.
  • A Trevor Morris, který složil skvělou hudbu k dragon age, nebyl ani jmenován?!
  • bezva :) jen tak dál, herní průmysle!
  • SkillJam
    Nekompromisně nejlepší track za celý rok z her *5* Fredrik je genius! https://www.youtube.com/watch?v=isAjqgqBS4w
  • Ristoro
    Soundtrack z Wolfa je pecka. Nicméně nezařazení soundtracku k FC4ce, který by byl podle mě hned na 2.místě je divné. Ten soundtrack tam neskutečně parádně vystihoval tu atmosféru asijské přírody.
  • vonTossis
    100% souhlas.
  • frantisek_nejezchleba
    hm, z ukázek mě nic vyloženě nedostalo. Ale vše má dobrou úroveň.

    Wolf je pro delší poslech až příliš monotematický, na můj vkus. Hru jsem ovšem nehrál.
    Banner Saga se mně líbí asi nejvíc. Rozhodně mi ze všech ukázek přijde – coby středoevropanovi – nejoriginálnější.

    Mimochodem, kdyby sem někdo fouknul odkaz na tu zmíněnou stereo verzi Shovel Knighta, nezlobil bych se. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit