Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na počítači men*álku, to dá přeci rozum. I když lidem jako ty se musí vysvětlovat aj to že si maj na haj*lu vytřít...
  • Pro Coffin .Corner: nechci generalizovat. Co se týče té rovnováhy mezi příjemnými a nepříjemnými prožitky, s tím souhlasím. Já osobně jsem v životě vystavena spíš tomu tlaku a protože se snažím zachovat si odstup, a jak píšeš o té důležitosti pro zdravý duševní vývoj, tak nevyhledávám temné hry, kvůli té rovnováze. Mysli si o mě, že jsem nevyrovnaná nebo psychicky slabá, je to tvůj názor a mě nevadí. Možná, že je to jen můj dojem, že se lidem více líbí ty temné věci ve hrách než ty sluníčkové. Ale myslím, že to tu pár lidí objasnilo proč a k tomu není co dodat:)
  • flash789
    Vy porad diskutujete? :)
    nemam rad hry které zobrazuji něco co celkem snadno muze byt realita, třeba Dark Souls je taky temna a depresivni hra, ale je uplne vytrzena z nejake reality, to mi nevadi.. Nebavi třeba ani GTA, protože to je taky něco co se muze dit nebo deje. proc bych mel hrat něco jako This war of mine, když něco podobného zazivaj cernosi v nejaky vesnici v africe kde je hlad, ještě okoreneny detma co maj za trikem granat. prijde mi proste zbytecny a krapet uchylny hrat si na tyhle věci a dobře se u toho bavit.
    Sam sem zazil situace kdy me nebylo vůbec do zpevu, a tyhle hry akorát evokujou spatnou naladu.
    proste ne, nechci si hrat na realitu, na věci co se klidne muzou stat nebo se deji, nebavi me to. Reality mam dost v beznym zivote.
    To samy je pro me hrat si na valku. me stacilo na vojne bezet 20 kilaku s plnou polni a samopalem, kde jsme se na konci zeblil a omdlel,a poslouchani rozkazu od c*raku kterym kdyby se zachtělo zak me klidne muzou poslat do lochu na 20 let jen proto ze nedelam co chtej, hrani si na vojaky nemuzu ani cejtit:)
  • Dogkiller
    Ano, editace, honem honem! Pozdě panáčku, teď už všichni víme, že jsi podvodník. *3*
    http://s18.postimg.org/yjxmicx4p/snap0209.jpg
  • Dogkiller
    Co to máš najednou za nick? Dobyjatel? A dle mojeid.cz ses sám zaregistroval jako žena. Tak kdo je tady pokrytec? *3*
  • Velmi se omlouvám, nevšiml jsem si, že bychom byli na akademické půdě. Obzvláště z tvých úst zní tato slova poněkud pokrytecky...
  • Warhammer: Armageddon docela překvapil, na první pohled nic moc, ale rozehrál jsem kampaň a nemohu se odtrhnout
  • rise venice bola dobra kokotina a hlavne dva roky stara hra ty hnupe
  • Myslím, že i Ježíš Kristus nyní musí uznat, že jsi žena, jelikož muž by se nikdy nepřiznal, že šel dobrovolně na romantickou komedii. *15*
    Abych nebyl OT, tak TWOM ukazuje jen realitu doby, stejně jako Schindlerův seznam nebo Full Metal Jacket. Ti, co tyto témata vyhledávají, určitě nejsou nevyzrálí úchyláci, nebo co tu to padalo za kecy, jen mají rádi realismus, který není vždy růžový jako romantické komedie.
  • IQ 24012015? Huh, děkuji za pochvalu, nicméně jsem mužem prostým, dá se říct průměrným.
  • WWladCZ
    A Relic pořád odmítá spravit Company of Heroes 2 *13*
  • Dogkiller
    WTF? Romantická komedie s takovým názvem... a ty se divíš, že na to šli JEN 3 chlapi? *1*
  • Dogkiller
    Takže pouhá domněnka? Argument ani jeden? A šíříš to po diskuzi, aha. Jak snadné, šířit nepodložené spekulace a někoho shodit...
  • Asi na tom něco je. Já vím, že to tak je, ale někdy je mi to líto, ani nevím proč. Zrovna včera jsem byla na úžasným filmu Love, Rosie. Chtěla jsem jít už minulý týden, ale bylo stále vyprodáno. Prostě skvělý film, chápeš. Přijdu do kina a nechtělo se mi věřit svým očím. V celým kině byli jen tři muži, to jako fakt, dala jsem si s tím práci, že jsem je spočítala. A to mi přišlo tak hrozně smutný. Film má na ČSFD 81%, takže si říkám kde jsou ku*va ti chlapi. Bylo mi to jasný, sedí doma u nějaký hororový hry. A to mi přišlo v tu chvíli opravdu líto.
  • Pouhá domněnka postavená na empirickém pozorování chování zdejší skupiny. Toť vše.
  • Hezky jsi to napsala a já mohu jenom souhlasit. Horory mám rád, ale čumět na ně o víkendu od rána do večera je opravdu na palici. Na druhou stranu, jak výstižně pravil Alan Turing v Imitation game - lidi mají rádi násilí, protože se při něm cítí dobře. A já můžu jen říct, že rozsekat tunu zombíků v dobře zpracované hře opravdu vyvolává hřejivé pocity :-) Sice ne tak hřejivé, jako když v boxerském zápase naložíte borci, co je o hlavu vyšší a o 20 kilo těžší tak, že neví, či je, ale přesto je to uspokojivé. Kluci to prostě mají rádi a holky pro to mají pramálo pochopení. Asi to tak je, co svět světem stojí. Na závěr jen dodám, že ta černobílá stylizace alá Sin City mě už úplně nebere. Asi jsem na to už starej. Takovej Fallout 1 a 2 byli barevný, ale přesto ty hry byly temnější, než dno nejhlubší jeskynní tůně.
  • Rok 2014 bol vcelku dobrý pre hráčov strategických hier. Okrem hier uvedených v článku a v komentároch vyšli napríklad aj Warlock 2, King's Bounty: Dark Side a Rise of Venice. Uvidíme čo prinesie rok 2015, zatiaľ to vyzerá tak, že sa ponesie v znamení Heroes of Might and Magic. HD remaster tretieho dielu už vyšiel(alebo vyjde každú chvíľu *1* ) a tiež má výjsť siedmy diel.
  • Chim
    To fakt ne *1*

    Ta hra není jen o tom, že je depresivní. Má své kvality. Je jednoduše jiná než většina dnešních her. A já ji budu mít rád, i když tam budou místo lidí barevní poníci a duhové nebe (ok, trochu přeháním ale snad je jasné kam tím mířím *1* )

    Mě by naopak přišlo depresivní, kdybych večery trávil u her stylu CoD a pod.
  • Chim
    TWOM je strategie odjakživa *3* .

    To že ti nějaká hra připadá překomplikovaná ještě neznamená, že komplikovaná je.
  • Coffin.Corner
    Mě by zajímalo proč máte takovou tendenci generalizovat. Nevím co je špatného na tom se občas ponořit do temnějších vod, ať už ve hře, v hudbě, v knize, nebo ve filmu. Psychicky vyrovnanému člověku to nemůže ublížit, naopak určitá rovnováha mezi příjemnými a nepříjemnými prožitky je pro zdravý duševní vývoj důležitá.
    Programové vyhýbání se nepříjemným věcem spíše svědčí o nevyrovnanosti a psychické slabosti dotyčného, takže byste si možná měla nejdříve zamést před svým prahem, než začnete soudit někoho jiného... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit