Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Life is Strange není vůbec nejlepší hra minulého roku ani výborná je to uplně običejná adventůra z TEEN prostředí, hlavní postavy jsou uřvané a nudné, nikdy není vysvětlen důvod pro maxiny dovednosti, všechno to končí dřív než to začne, a fakt že každou epizoudou se navýší znamení absolutní apokalypsy, která skončí maličkým tornádem a rozhodnutím mezi zničením města a zabitím pizdy která celou hru otravuje bé bé, vůči první serii Walking Dead nebo Wolfem je to strašná ubohost a poprvé v životě jsem tu stupidní panbíčkářku nechal skočit a vůbec mě to nezajímalo. Nejsem teen holka a chci vědecké nebo alespoň mystické doložení věcí které se děly a místo toho nic
  • Vogon
    Jak by řekl Venom Snake z MGS5 : ".........".
  • A jak na jednom PC dát coop ? Ha ... se zdá že to ani nejde narozdíl od PS4 :( , ty hro roku .....
  • Říká někdo kdosi to nemyslí...
  • Říká někdo, kdo si myslí, že hra roku je Life is Strange...
  • Fordzy
    Měl vyhrát Zaklínač 3 nebo Life is Strange. Jak to může vyhrát nedodělaná hra? To zas redakce hipsteří.
  • Soilwork
    Pro mě jednoznačně Rocket League
  • nah Witcha je lepší *15*
  • BangMeInBangladesh
    MGS je hnůj.
  • fallanga
    Pro mne je číslo 1 Life is Strange, ale vítěz si to zaslouží.
  • pro mě PP naprosto nepřístupné. předchozí hry jsem nehrál, proto mě ani tato nezajímá. tolik chaotického a zamotaného lore mě prostě neláká rozkousnout, abych si užil tuto hru.
  • Lukyz
    Já bych tak strašně chtěl aby mě PP bavil jako ostatní, všichni to opěvují - sandbox, možnosti, kreativita. Já mám za sebou 25h a přijde mi to jako stereotypní nuda, kterou i přes investované peníze shlídnu na YT kvůli příběhu *9*
  • nightborne
    Myslíš Witcher-hate, nebo Witcher-love?

    Ono to je fuk, budou řádit obě *15*
  • To zase Witcher commando bude řádit..
  • Bude tu jistě flame, jak je hra nedodělaná... to sice ano ale i tak v rámci gameplaye ale i toho příběhu biť na něm neleží tento díl tolik jako ostatní je hra zkrátka suprová... já jsem ten typ hráče který jednou dohraje a jde dál... a tím pádem s celkem strávených 124 hodin hraní opravdu ocenuji. A ANO úkoly jsou stereotypní ale to je problém lidí, že hra jim nabízí nespočet řešení a nechává to na nich a oni postupují stále stejně neinovativně, od toho má hra rozsáhlé inovační centrum na mother base a vůbec je to na nedodělanou hru absolutní pecka.
  • Mart9
    Pěkné, že je ve výběru Life is Strange. Vzhledem k omezenému počtu letošních her, které jsem hrál, je to nej hra pro mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit