Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za mě asi Karel Drda
  • Hm a 2B nic? :(
  • Ristoro
    Chybí mi tu Bayek z AC:O a Alex Yu z Preye. Ale Senua byla výborná, o tom žádná.
    • skaven
      ja som hral za Alexu. Ale nemal som pocit,ze sa samostatne nejak prejavovala.. skor mi to prislo ze ma syndrom Gordona Freemana
      • Ristoro
        Alex Yu byl Morganův/Morganin bratr :). Ne ten, za koho/kterou jsi hrál.
    • michaliuz18
      tie postavy nesiahaju tymto ani po clenky. I ked blazkoviča si mohli odpustit , tento wolf bol pre mna druhym najvacsim sklamanim roka
    • Přesně tak. Chybí tady zastoupení černé pleti.
      • Možná to není do top 5, ale jestli je na AC: Origins kromě Egypta něco dobrýho, tak je to Bayek.
  • krásna kategória :) fakt palec hore (bez irónie)
    osobne by som ešte pár postáv do výberu prihodil, ale s víťazom môžem len súhlasiť. ako hra je hellblade slabota, ale ako zážitok perfektné.
  • A kde je 2B? *16*
    • to by nebylo politicky korektní
      • Je to árijsky vypadající Asiatka, která je robot.

        Podle mě to minimálně z hlediska diverzity mají slušně podchycený *3*
    • Jo, taky mi tu chybí :(
  • Red prince je asi poslední koho bych vzal do party. Arogantní, panovačnej a hrozně mi vadil jeho hlas. Za mě jednoznačně nejotravnější companion.

    Spousta hlavních postav z Nieru, Divinity, Persony nebo Xenoblade je daleko lepší než Áloj s Blažkovičem dohromady, takže za mě dost bizarní výběr. Jen ta Senua si to fakt zaslouží.
    • Tilwaen
      To nejlépe vyřešíš tak, že za Red Prince přímo budeš hrát, abys mohl být (téměř) bezúhonně arogantní a panovačný na ostatní a v rámci roleplaye ti to ani nebylo blbé *4*
    • https://honeysanime.com/wp-content/uploads/2017/08/Futaba-Sakura-Persona-5-the-Animation-Wallpaper-1-364x500.jpg
      • :)) Jo, to byla postavicka!

        Vubec Persona 5 je vyraznyma personama uplne nabusena.
  • z nominovaných zaslouženě vyhrála Senua. z těch nenominovaných tu lidé často zmiňují 2B ale já bych tam ještě o kousek radši viděl 9S
  • William J. Blazkowicz v nominaci? Dovolim si nesouhlasit :D
  • TheGGG
    tvl co tam dělá BJ, ten byl šíleně otravnej v novým díle. On to samozřejmě nikdy nebyl nějaký extra charakter, ale to jeho pomatené blouznění a žvatlaní teda v NC bylo fakt šílený... cringefest af, jako všechny postavy až na Ferguse/Wyatta... radši jste tam měli dát tu robo-buchtu z nier, ta měla dobrej charakter, hlavně teda od pasu dolu...
  • Nejlepší příběh tu vyhraje Nier, ten příběh samozřejmě táhnou i dobře napsané hlavní postavy, přitom ty tady nemajíí ani nominace. Nechápu dlouhodobě zdejší redakci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit