Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá redakce, jak všichni víme, máte nás moc rádi *6* a proto nám připravíte nějakou soutěž, ve které se bude o ony kopie hry hrát a některá z nich snad pocestuje ke mně domů *7*
    Prosím *1* *15*
  • Ringwraith
    Škoda, že jen pro ty, kteří ArenaNetu už zaplatili za preorder.

    Osobně nejsem o kvalitách hry opravdu přesvědčený, dokud si ji sám nezahraju. Nepopírám, že třeba dungeony i boj v GW2 ma papíře zná skvěle, ale hej, papír je papír a realita může být jiná.
  • presne taky charakter ako ten nalavo na obrazku je vo Warhammer online - elvish swordmaster :)
    • No má podobný armor a meč toť vše :-p

      Jinak po WP byl můj nejoblíbenější .-)
  • prv som bol nadseny a chcel som si to kupit ale potom som si uvedomil kolko casu pri tom clovek strati ... tak som si kupil starcraft 2 a stracam cas pri tom ale nie az tolko >P
    • Vsiml sem si ze mi kkot postava
  • Ring ..tak jsem to myslel, že ty 2 resp. 3 jsou naprosto rozdílné hry ..;)
  • Gaze into the valley
    where broken bodies lie
    Watch the smoke that's rising a sign that more shall die
    The beast has taken many the ashes tell the tale
    Lord we ask for mercy and set out on the trail

    Give us all sanctuary dragon's breath we fear
    • proc sem pises text metalovy klasiky omen-dragon's breath? tahle zatracena generace hiphop/pop children netusi co je to hudba.
      • jo vole miluju metal dneska kazdej poslocha sr@cky ale metal je nejlepsi proste po par pivkach kdyz se nachlopas a hazes vlasama uz mam dlouhy a aj vousy dva roky sem se neholil!!!!§ METAL!!!!!!!!!§
        • Nás zajímá metal, ne to, kde ses dva roky neholil *1*
      • kdyby se nekdo chtel probudit z temnoty >
        http://www.youtube.com/watch?v=Qt1pM5M3U6c
        • sankuri
          Metal FTW:-)
          • Brujeria FTW *4*
  • MA NIEKTO ZAUJEM O 10 DAY FREE key na world of warcraft dostal som to k inej hre
    • sankuri
      Tady asi fakt ne:-D
      • preco napiste sem email a poslem to niekomu mne to je nanic akurat si stym mozem vytret rit tak makajte dokym to bude citatelne
        • Protoze ten trial je na netu primo od Blizz a neomezenej, ne jenom na 10 dnu.
  • Ringwraith
    walltar:
    Hned mám lepší den.

    Tvůj boj. Ty děláš špatné jméno všem GW2 fandům.
  • Kamarád si to koupil:) Tak se těším na jeho dojmy a až si to taky na chvilku zkusím:)
  • sankuri
    Kdo by mel zajem se podivat na pomerne dobre zahrane PvP z GW2, kouknete na toto: www.youtube.com/watch?v=srqLzO1t0ak
    Jedno z velmi mala kde hrac pochopil ze narozdil od jinych mmo musi byt neustale v pohybu a snazit se vyhnout nepratelskym spellum za kazdou cenu
    • Pěkný ;) ..škoda, že to není Thief pvp :) ..neboť chci nehorázně moc hrát za Thiefa, pač styl takovejch sviní co se pohybujou rychle a dýkama do zad mě vždy strašně bavil. :)
      • sankuri
        Tady mas od toho sameho cloveka http://www.youtube.com/watch?v=CnZmnY6J3k0
        Jen jsem to proklikal takze nemam tucha jak dobre to zahral:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit