Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Fallout 76 s mmo prvky alá Dayz/Rust engine se bude držet vyčpělé a stárnoucí F3 pro jistotu - a celé to bude takové ehm ehm větší MUltiplayer DLC no nevím opravdu nevím co se to s dmnešní dobou děje - Fallout3 jsem sice tehdy dohrál ale konec , ehm ehm po kolika hodinách 20-30? nebyl nic extra i když očekávatelný více jsem si užil samozřejjmně nejlepší novodobý díl New vegas tuším i s dlc ? Fallout4 jsem dal čas tak do poloviny to stavění nutné k pokračování příběhu mě solidně znechutilo! odradilo od hraní... i když s dlc by sem se tam vrátil ale co bude tohle nevím... *7*
  • a nebo ten teaser může být něco jako prvních 15 minut ve Falloutu 4, tj. o 100 let mimo než je zasazení celé hry...
  • upřímně, na výrok "Bethesda snad není tak hloupá" bych si dneska už nevsadil... :)
  • tahle hra půjde jenom předobjednat. Po vydání už půjdou nakupovat jen mody... *16*
    (sem já to dneska ale pesimista)
  • Houby subjektivní!! Bethesda udělala z Falloutu výsměch!! Měli to pojmenovat jinak, takhle jen těží z univerza, které si postavilo jméno na parádní atmosféře, zajímavých postavách a na čiré radosti z objevování světa i samotného pohybu v něm!! A všechno co dělalo Fallout Falloutem zničili!!
  • vypadá to tak. Nechápu proč se pořád drží toho svýho enginu... Vrcholu dosáhl v Oblivionu a tam měl IMHO taky skončit... Sorry a ale plovoucí chůzi, resp. animaci postav obecně jim neodpustím, protože to mě lezlo na nervy už v Morrowindu a to je tak 6 AAA her (a 16 let) zpátky.
    Ale jinak to neznamená, že mě ty hry nebavily *3*
  • Bethesdí fanoušci, to nic nedokazuje. Ne všichni mají vkus. Pedofil Míša Jacksonů měl 80 milionů fanoušků.
  • Subjektivni. Jinak stream z twitche toho traileru sledovalo 2 miliony lidi. Tolik k przneni znacky.
  • Sorry, než ucelený text, jsou to jednotlivé myšlenky. :-)
  • Velice rád - začnu stupidní dějovou linkou ve F3 a F4, která původním dílům (F1,2) nesahá ani po kotníky. Pak je tady stupidní téma - nacpat do světa po jaderné apokalypse ve F4 křížence Terminátorů a Blade runnera by nenapadlo ani autory České sody. *1* Že ve F3 to byl boj o hloupou čističku vody, to raději ani nekomentuji, Bethesda se mohla zeptat na kterékoliv fakultě fyziky nebo chemie, jak se tak může stát, že se kontaminuje voda radiací. Odpověď by jim dal i ten největší ťulpas z prvního ročníku a poradil i řešení - vyčistí se prostým filtrem, který si dokáže v polních podmínkách vyrobit i mentál prošlý inkluzí. Bethesdí postavy jsou nezajímavé a trapné, questy jsou pořád na jedno brdo a hloupé a zbraně ve F4 navrhoval pacifista, protože automat opravdu nemůže mít výhozné okénko na levé straně, protože horké nábojnice budou střelci při střelbě lítat rovnou do ksichtu. Stačí takto?
  • Party = oslava nebo parta, skupina. Dále pohled na společenskou deskovou hru. Pohled na záchod a pračku(že by survival?), invite naznačuje pozvání do skupiny(party). Přechod z noci na den znamená přežití dalšího dne?(že by zase odkaz na survival?) Podle všeho se bude jednat o survival hru, kde hráči budou vyrážet ven za surovinami(open world nebo jednotlivé mise na způsob world o tanks nebo Destiny??). Když se vrátí zdroje investují do přežití a budování vaultu?
  • Na MMO nemají práva to mají pořád Interactiv *5*
  • Zřejmě si nehrál první dva díly. Pak by ses neptal.
  • kdyby to byl fallout4 ale je to stejné jak fallout 3 o to je to tragičtější :/ Doufám že alespoň rozlišení 4k už bude standard pač hrát to v okně to není nic moc ( spíše nic )
  • Vakek
    Koukám, že toho víte asi více, než ostatní. Prosím osvětlete nám čím Bethesda przní tuto značku?
  • Já zase v Elder Scrolls 6. Zřejmě si můžeme nechat zajít chuť, v tomto směru...
  • Tak nude mod a jedeme!
  • graficky to bohužel vypadá stejně jako fallout 4. takže bude i stejný engine?
  • SalemCZ
    ještě bych přidal nějaký boosty za prachy a pre-order bonus
  • Proč? *10* Musíte tu slavnou značku Bethesdo dál prznit? Asi to tam vede Fritzl..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit