Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokracovani Prey v otevrenem mimozemskem svete na IDTech 5? Sem s tim!! *4*
  • smejki
    hmm... začíná vlna in-house projektů Bethiny založených na idTech5... to by mohlo být zajímavé...
  • Tohle jsem jeste k Prey 2 nasel na jednom sk webu: "Nami avizované odhalenie pokračovania akcie Prey vo Francúzskom časopise joystick bolo dnes oficiálne potvrdené samotnou Bethesdou. Bližšie detaily o Prey 2 sa dozvieme z najbližších čísiel herných magazínov avšak už teraz vieme, že titul bude poháňaný najnovším id tech enginom od spoločnosti id Software. Na titule pracuje štúdio Human Head Studios, majúce na svedomí napríklad Rune či pôvodné Prey."
  • Prey byla super hra od legerdaních 3D realms ale těšim se na Prey 2 taky jsem nečekal že to víde jak Duke Nukem jsem zvědav na to na Prey
  • Urug
    A to jsem se obával, že se zánikem 3DRealms mohu zapomenout...
  • Podceňovaná hra, herní kritici ať se styděj.
  • Prey byla (je) vynikajici sci-fi akce. Hratelnost, atmosfera, pribeh, na tu dobu audiovizual - proste parada. O jejich kvalitach mluvi i to, ze jsem ji jako jednu z mala her "otocil" 3x. Kez by to nebyl fake a na dvojce se delalo.
    • Prey byla velmi originální a atmosférická hra.Jedna z mála kterou jsem dojel na jeden zátah.
  • Sem s tím!
  • Jednotka bola skvela
  • Moc se těším, hra mě neskutečně bavila. Jen se mi bohužel na Steamu žádným způsobem nepodařilo implementovat češtinu.
    • Mě to samé s Half-Life 2. Zřejmě se o to Valve nějakým způsobem postaralo *7*
      • Snad mi to nevymažou - sepsal jsem k tomu článek na fanouškovském webu, snad Ti to pomůže, já takhle zprovoznil všechna HL2 a Portal - http://www.slum.cz/clanky/zprovozneni-cestiny-v-half-life-2-epizodach-a-portalu/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit