Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a čeština na to nebude?
  • wenceslaus
    S recenzí souhlasím, ale hodnocení mi přijde trochu moc přísné.
    Pro mě je to, po dlouhé době, hra, ktetou si užívám a která má opravdu silnou atmosféru. Příběh by mohl být rozhodné líp prezentovaný a tápací místa by se dala omezit, ale obojí neni nijak extrémní.
    Originální grafika prostě dokáže člověka vtáhnout. A nejen ta - díky poměrně bystrým protivníkům a možnosti naslouchat "šepotu duchů" (líp to nenazvu) je sluch opravdu hodně důležitým smyslem, což samozřejmně ji (atmosféru) ještě umocní.
    Rozhodně koupi nelituju. Jedna z lepších her, co jsem za poslední dobu hrál. Za mě 8/10.
  • Hank90
    páči sa mi meno recenzenta To máš Marný *3*
    • *cough* Lukáš Bašta *cough*
    • Neni nad to mit rodice se smyslem pro humor.
  • Hru vesele hraji a musim říct, že mile překvapila nejdříve jsem se bál když tam nacpali do nadpřirozeno( jakoby to nešlo udělat normálně z dob kolonizace řezačky mezi Španěly a Anglány do toho nějakej Indoš) ale docela mě to baví musim říct takovéhle hry málokdy vycházejí a docela mě to chytlo... Příště by to ale chtělo víc propracovat no mít třeba nějakou vlastní vesnici kterou vylepšovat a mít v ní osadníky a bránit se proti okolnímu světu a prozkoumávat další lokace s vlastními vojáky by bylo lepší....
  • Černobílá stylizace s přepálenými efekty mi zcela fakticky způsobuje bolehlav. Tohle mi prostě z fyziologických důvodů není souzeno. A ta kontrastující červená...brrr.
    • Keyz
      Lze to vypnout
      • Jako že je pak hra normálně barevná?
        • wenceslaus
          *smázáno -špatně jsem si přečetl na co reaguju*
        • přesně tak, položka color saturation: http://i.imgur.com/2mbqtvb.png *3*
        • Ano, koukni třeba na gamesplay, barvy lze nastavit.
  • Jack1947
    No, toto se holt nepovedlo (ale co je zasadni nikdo si od toho moc nesliboval, svuj ucel to splnilo).
  • Odulin
    Nejvíc se tam zatím líbí, jak se klátěj stromy a vůbec vegetace ve větru. :)
  • Právě tu hru načínám, docela se mi líbí ten černobílý vzhled, má to kouzlo, uvidíme co se z toho vyklube dál. Černobílá + jasná červená, nepřipomíná vám to něco? The Saboteur *4*
    • tomocz
      a Sin City :)
    • Jack1947
      Hoodne nedocenena hra, ktera bohuzel zapadne v v hernich dejinach *9* , pochybuji ze neco podobneho (2svetova + nacci freeroam) vubec kdy bude. Skoda ale v sak v srdcich nas par fandu zustane na veky. *4*
    • Jó, ten byl skvělej. Že bych si ho po cca třech letech zopakoval? ... Škoda, že Pandemic zanikli.
  • Naprosto katastrofická hra, nechápu, co to na PC vychází za šunty. Recenze fajn.
    • To jo, skoro jako by to by to byla konzolovka *12*
    • kolega enko? ja to nehral, tak nemuzu posoudit *5*
  • Vidím to podobně, pro mě dobrá recenze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit