Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak určitě, měli by se zaměřit na realistické aspekty vztahu se ženou jako jsou hádky, odírání o peníze, buzerace když má zrovna krámy, vydírání pláčem/sexem, nevěra a tak *1*
    • a co realisticke aspekty vztahu s muzem, jako jsou hadky, nestarani se o domacnost, vyzadovani sexu, nevera, chlastani, mlaceni a tak?
      • ty už tam všechny dávno jsou, nebo jsi snad někdy viděla Alistaira starat se o domácnost? *1*
        • ovšem, muži jsou ve hrách příliš často objektivizováni na pouhé symboly, barbar, bojovník, lovec, v nepraktickém brnění, s nerealistickou muskulaturou co žádný normální chlap nemá a třímající obrovský dvoumetrový meč aka falický symbol co má zapůsobit na ženské publikum, muži, je čas zvednout hlas *2*
          • Ristoro
            Kdyby tam byl vzor moderního muže roku 2014, což je růžová košilka, nagelované 10 cm vlasy, výška 180cm a váha 60kg, růžové boty, nevím kolik lidí by to dokázalo hrát, já určitě ne. Radši ať to nechají pěkně tak jak to je, kde chlapi jsou ještě chlapi.
          • och, pepa je vtipalek. jen opatrne, at se ti s tim hlasem nezvedne i neco jineho.
  • Jack1947
    Néé nebude to jen o sexu ale přibudou i groupies, jiné rozvětvené vztahy - tedy i míšené a tak... musíme se přeci zavděčit všem hráčským skupinám. *4*
    • NAkonec přidaj i mounty a zoofilii... ...v Dragon Age 4 pak už půjde svádět i draky.. ..proč s nimi bojovat, že? Láska zvítězí!!!!
      • Jack1947
        Jaká pak láska, jako v každé válce jde jen o chvilkovou záležitost prostě udělat potřebu a jít na další štaci. Nic vážného - tady koukám to bude bráno možná až moc vážně. Mohla být možnost výběru kdo chce p-rno a bez p*rna např. (taková menší cenzurace).
  • Krescz
    nechapu proc tam ten sex vubec je...jako kdyby to bylo formou mini hry tak proc ne, ale nejaka animace kde uvidim pul bradavky me nijak nerajcuje...
    • Ono se to musi umet, viz vyborna scena ze zaklinace 2. Elfove vykladaji o sousosi milencu jak podle legendy jsou obcas slyset jejich hlasy. Trpaslik se tomu smeje a nejdnou slysi nejake tiche vzdychani, dostane strach a utece. A pod nim ve skryte mistnosti si to rozdavaji Geralt s Triss :-)
  • TheGGG
    Super, už se těším na 4% trpasličí vegany.
    • 4% straight edge vegany! *15*
  • Když už jste zmínili ten Mass effect, tak se pochlapte a přiznejte se s kým jste to táhly. Já měl nejraději Tali. *14* Ten skafandr ponechává spoustu volného prostoru pro představivost a měla vážně milou a příjemnou povahu. Co vy?
    • Ashley ve vsech dilech (coz znamena ze ve dvojce nikdo) a s Liarou kdyz jsem to hral za zenskou postavu.
    • TheGGG
      Esteban
    • No Tali. Kdo jiny? Tym Dextro FTW!

      Krome toho Kvariani jsou mozna nejpodobnejsi lidstvu...
      Pokud si odmyslime tu hromadu implantatu co nejspis maji, pac oblek :-(
      Na druhou stranu, at ma Tali implantatu kolik chce, Shepard ji od dvojky dal v poctu techniky v tele stejne porazi :-D
      • Jack1947
        Tjn, ten borec už je spíše víc podobný gethům než lidem... chodící android.
    • Ristoro
      Já jsem měl rád Tali, v ME2 byla výborně napsaná, ale v ME3 ji odflákli a upravili fotku z internetu, jakože je to ona, tak jsem sáhl po Liaře. Takže od teď jedu Liaru skoro pokaždé.
      • Smutna to pravda.

        Pritom meli tolik naprosto genialnich konceptu. Muj oblibeny se lisil od finalni upravene fotky minimalne, ale stale jeste byl (velmi) originalni.
    • A kdyz uz to vypadalo, ze si ten skafandr sunda ... ;D, tak nastal tusim zeleny konec.

      "Publikoval jste nevhodné přispěvky. Není možné z této IP adresy psát 2 den/dnů."
      Polibte mi, Ipcek mam dost. Koukam ze se tu cenzuruje o 106, zmizela 1/2 postu ....
      • Jack1947
        Jestli to byly urážlivé a nevhodné posty tak to beru, jinak ovšem bych musel souhlasit (nechce se mi to moc rozpitvávat).
    • Dal jsem všechny.... :D
    • Jack1947
      Bohužel jen Liara nakonci 3... páč Ashley ač se mnou chtěla mít sex tak jsem se k tomu v 1/2 nedostal páč jsem to odkládal a odkládal až nakonec už bylo pozdě.
      • Miserius
        Jak v reálu co? *2*
        • Tilwaen
          Ale chtěla to! *1*
    • Kozy
      Jedině Jack.
    • Miserius
      Liara, pokaždý! *2* Extended cut s ní byl super
      • flash789
        ja nevim co všichni na ty modry sliznatce vidi..nechapu:)
        • Miserius
          Mě nejvíce zaujal její hlas musim říct... A je hodná *1* *1*
          • Je hodná protože podrží?? Jinak teda Miranda byla podle mě mrcha. :)
        • Liara mala krasne a mile oci. Ale Miranda bola bohyna *14*
    • 1. díl Liara, druhý díl Miranda, 3. díl Ashley :-)
  • meh, ze Chie, co na nej vsetci ti amici vidia... Yukiko = best girl!
  • Magister_Peditum
    Je to vtipné. Svět/vesmír je ve všech hrách BioWare v ohrožení a hlavní, co se řeší, jsou nějaké vztahy. "Je mi jedno, že drak právě spálil naše město na popel, ale vytáčí mě, že jsi se mě dnes nezeptal, jak se mám!" *15* Každej normální člověk by si dal prostě jen sex kvůli tomu, že to může být třeba naposled a ty postavy tam řeší naproste banality typu "věříš mi?", "neflirtuješ náhodou ještě s jinou postavou", a tak dále.
  • Vztah je sex a city nic víc nic mín'.
    • Kéž by to bylo tak jednoduchý. *9*
      • Jo to máš pravdu ten komentář byl spíš přání než realita ;)
  • flash789
    To je nejdulezitejsi, aby v rpg byli vztahy...na to ze tam nejsou poradny zbrane , polovina skillu je k nicemu a recykluje se kde co s.re pes :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit