Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zni mi to dost podobne jako Heroes & Generals, o kterych tu bylo ani ne pred tydnem http://games.tiscali.cz/tema/heroes-generals-si-muzete-zahrat-i-na-steamu-240600
  • To nezní nejhůř...
  • schumicrast
    Command and Conquer : Renegade
    • spíš Hostile waters
  • spook.y
    Přijde mi to trošku podobné jako mod na Halfa ...Empire nebo Empires tak nějak se to jmenovalo. Uvidíme...
  • Krescz
    to je ted nejak v mode...to je aspon 3 hra, ktera funguje na stejnem principu, o ktere jsem se tady docetl...nevadi jsem docela zvedav *4*
    • Napadá mně třeba Maelstrom je tu už dlouho, ale decela fajn hra když se spočátku přenesete přes hroznou AI. Pokud chcete vyzkoušet doporučuji hrát rovnou s patchem 1.01 který tento problémm s AI vyřešil hra je celkem fajn lze teraformovat či zaplavit bojiště, transformovat jednotky z tanků na letadla atd.
      • Jack1947
        Stormrise taky podobnej koncept (3rd person) a jak to bohužel skončilo.
  • DeDy
    Naprostý souhlas s tím, že taková hra tu chybí. Přitom nový Carrier Command byl tak blízko. Škoda, že AI v této hře stojí za prdlačky a navíc nemá MP.
    Je to měsíc co jsme s kámošem oprášili BattleZone II a s aktuálním patchem z tohoto roku je to úžasná zábava. Doporučuji! Hrát co-op ve třech lidech proti defaultní AI je celkem těžké. Proti počítači je tam tuším 21 map. Třeba MPI: Instant Dunes je naprosto úžasná mapa.
    • Battlezone 2 má nový patch? Super! Dík za informaci, pro mě je to legenda, na kampaň jen tak nezapomenu, hlavně na finální level, který byl spíš simulátor/FPS, ale měl hutnou atmosféru
      • DeDy
        Je to ale neoficiální patch. http://matesfamily.org/bz2/
        Jo a z nějakého důvodu má Avast s tímto EXE problém. Hlásí že je zavirovaný. Přitom ESET a jiné s tím potíž nemají.
  • walltar
    Executive Assault? To zní jak z prostředí nadnárodní korporace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit