Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • náhodou dobré - má to šmrnc a šťávu :D
  • Tyjo, tady někdo padl na hubu ňufákem přímo do hromady koksu.
  • Train Fever mel hodne nedostatku, ale zase na druhou stranu spoustu zajimavych prvku a obecne se mi libil princim "chci se dostat do cile za 20 minut". Uz at je Transport Fever tady!
  • train feveru jsem jednu dobu naprosto propadl, predrecnici maji pravdu v tom, ze obcas bylo velmi frustrujici stavet funkcni linky, vic me vadila "lategame", kde preprava pasazeru prestava byt zlate prase, nakladni doprava byla velmi zvlastne fungujici a za celou dobu hrani jsem neprisel na to jak postavit aspon 1 slusne fungujici tramvajovou sit...

    nicmene tohle by mohla byt pecka :-)
  • Tam už chybí jenom Dan Nekonečný. Boží trailer, snad bude hra stejně dobrá.
  • Kombinacia Pink Floyd, SNL a vlacikov? Trailer of the year! a ano mam jedno vino v sebe a co?! :D
  • Sharkozis
    Vo co vám jde, vždyť je to úžasný trailer,.. a vůbec to není těma dvěma atmosférama v krvi. *1*
  • Train Fever měl několik výborných prvků a několik až frustrujících chyb. Líbila se mi jeho realičnost, taktová doprava, návaznosti, cestující lidé i zboží, ale ty obstrukce při stavbě, ta nutnost mít jednu linku na jednu kolej, ten celkový bordel v tom. Snad se poučí, n8c lepšího od Openttd tu nebylo.
  • ChyrenCZ
    Train Fever byl neskutečně frustrující. Tohle bych dal jen v případě, že se hodnocení přiblíží 7/10. *11*
  • jamar28
    Train Fever měl docela dobře našlápnuto, ale po chvilce to nudilo a rozčilovaly zbytečné chyby (pamatuji si, že to tam dělalo nějaký bordel v linkách, stavba železnice byla zbytečně komplikovaná atp.) a hrozně tomu chyběla kampaň. Ale jestli to byla jen příprava a praxe pro plnohodnotný "transport tycoon" (a vypadá to, že snad i jo), tak je to jedině dobře. Těším se.
    • Ty problémy s přejezdy a mosty, to se fakt nedalo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit