Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vojtas562
    Jestli tohle myslej vážně tak .... počkat tohle jsem si říkal i naposled a jak to dopadlo? hm? *11* *16*
  • Hej co tam dělá Woods? Neumřel v prvním dílu?
    • no vlastně si ho mrtvýho neviděl :-)
  • Ten trailer vypadá jako zcela generická koridorovka s velmi průměrnou grafikou. Jestli se i z tohoto stane nejprodávanější hra současnoti, tak už hráčům vážně nerozumím.
    • To je jen trailer, pokud ovšem splní co slibují (RTS režim atd.), tak to do generické střílečky bude mít hodně daleko a to se musí nechat. Chápu sice, že je moderní na CoD nadávat a sám ho nemám rád, ale musim uznat, že konečně se aspoň něco mění. Sice si ho pořád nehodlám pořídit, protože jejich cenová politika mi neni moc sympatická, ale tak i třeba ta se změní a za nějakou nižší cenu bych to i zkusil.
  • sugyn
    Zacina nam to tady vypadat tak nejak jako s Skodovkama, taky se to tvari jako neco co neni, taky si kupujete vybavu ktera tam uz mela byt, taky se to prodava za vic nez to stoji, taky je to fuserina.A taky si to z nepochopitelnych duvodu spousta lidi poridi.Pak akorat koukate na spoustu frustrovanych idiotu ze maji neco co by melo byt vice ale neni, citi se pak jako kdyby s nimi vymrdali ale nepriznaji si to... ego by utrpelo.A tak si kupuji dalsi a dalsi novejsi dily v nadeji ze ta dalsi hra/auto bude lepsi a kvalitnejsi a porad to nejak neprichazi.
    • Absolutne nesouhlasim. Skodovky byly, jsou a v nejblizsi dobe budou tim nejlepsim vozem pro masy, jaky si nasinec muze koupit. Kdo chce kvalitu, tradici, nadcasovej vzhled a dlouhodobou hodnotu, musi si priplatit chlapce. To neni asijska trznice, kde si koupis plecku obastlenou a prestrikanou na auto za dve kacky, kapis? Pak mozna muzes mrknout k sousedum do Nemec, kdybys chtel jeste neco lepsiho, ale tim volby rozumneho cloveka vetsinou konci. COD je takovy herni asijsky bastl-pozlatko vitezi nad kvalitou, forma nad obsahem.
  • Poslední CoD co jsem hrál bylo MW 2, měl jsem pokušení si koupit Black Ops- který je prej slabší- tak že by Black Ops 2? dělá to InfinityWard?
  • Aby z toho nakonec nedělali Deus Ex :D
  • Co to tam je za robopsa? To nikdy armada pouzivat nebude.
    • http://www.youtube.com/watch?v=xbGx6fcgxSU&feature=related
      • A co životnost v boji takoveto stroje asi nebudou mit noc velkou odolnost proti strelam nepritele.
        Staci mina nebo zasah do nohy a lezi.
        • Ja chtel řešit co je lepši jestli robopes nebo klasickej tank a ne srovnavat 30tunoviho mecha a človeka už to chapete ?
        • Zatímco odolnost člověka je naprosto úchvatná, stačí mina nebo střela a často je už "neopravitelnej" :(
          • Bavime se o technice ty ucho.
            • Ucho jsi tu zřejmě ty, protože on dost možná myslí to, že je lepší ten robot, kterej narozdíl od člověka nemá city atd. Je teda lepší robot, kterej teda řekněme vydrží podobně jako člověk, jen narozdíl od člověka necítí bolest a nezmatkuje a je lepší obětovat robota než člověka ;).
        • tak potom zavolame ironmana *4*
    • http://www.youtube.com/watch?v=W1czBcnX1Ww sleduj pak i ten exoskelet!
  • Mno, to zase budou patrioticky přepálený tři hodinky :D
  • Ataker
    Jediné co mě zajímá je Zombie mód
  • !( Nádherná hra, s moderní grafikou, hrozně dlouhou hratelností a SP, která přímo exceluje v MP - určitě až vyjde tak si jí koupím )

    - pozn. všimněte si toho vykřičníku na začátku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit