Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč nevydávají i SP DLC? To je škoda,SP DLC bych určitě po menší slevě bral ale ten MP je tam už v těch novějších trochu vadný. Ať radši vydávají DLC pro starší díly .A jak se tu všichni bavíte o realitě tak ta ve hrách nemá vůbec být, alespoň ne ve hrách jako COD. U her se má člověk bavit. Kdyžtak hrajte RO2.
    • beru zpět, dlc jsou zbytečnost i singleplayerové a už by se měli vrátit staré dobré datadisky
  • prosim vas, všichni kdo tu mluvíte o realitě a válce, kolik z vás v té válce bylo a někdo na vás střilel ostrejma Že přesně víte co je reálné a co ne? Tim nechci říct že by COD reálné bylo(stylem boje, zbraněma a pod.) nebo se ho jakkoliv zastávat (byť ho sám hraju). Jenom mě zajímá tahle věc. A odpověď chodim strílet na střelnici nebo na airsoft a podobně neberu.
    • ja videl nejake dokumenty v tv a na internetu ale na to snad nemusím byt vojak abych vedel ze se na bojišti nepobíha jako v bf bad company 2, bf3 nebo cod.
      je to neco jako hrát need fo speed, nekomu nevadí že se auto chová uplne nerealne a hru si dokáže užít, ja se proste rpes to neprenesu. pritom mi nejde o simulaci ale aby se auto chovalo alespon trochu realne
      • díky za věcnou odpověď, já s tebou v podstatě souhlasim ,jenom sem se ptal tak ze zajimavosti (a taky jsem čekal na reakce, už sem vymínuskovanej *1* ). Já se přes to u těch her dokážu přenest, takže si to i užiju. Nejsem nějak vášnivej hráč, hraju občas pro radost
  • Krtecek-GT
    No já osobně nehraju ani COD ani BF3, ale takhle z videí aspoň to BF3 má hezčí engine. COD vypadá pořád stejně už od MW a ta animace vlny vody nebo výbuchy snad trochu zaspali dobu. K tomu kabinka lanovky, který do vojáka "drcne", voják mrtev jako by ho někdo ze zadu bodnul nožem.
    • co bys chtel jen za 50 éček
  • jak rikal pan vavra pomohlo by kdyby tihle chlapici nekdy vysli ven na strelnici a skusili vzit do ruky pusku a vystrelit nebo se trochu pobavili s nejakym vojakem jak vlastne takova valka vypada. jinak je to naprosto trapny
  • Polovica ci skor vacsina z vas, co tu pikuje po DLC v CoD, si kupila premium alebo DLC pre BF3, fakt vtipne od vas, nerdi, sup, sup, sup, chodte kecat o novych motorkach v BF3 a kolko maju polygonov, len pozor, aby ste za jazdy z nicoho nic na nich nevybuchli ako to byva v bugafiekde zvykom s poznamkou BAD LUCK....

    COD RULEZ, haters gonna hate. *5* *6* *6* *6*
    • Na to řeknu jediné - CS 1.6 rulezz :-)
  • Haters gonna hate. BO2 Nejlepší CoD od MW1 a je vidět, že Treyarch se aspoň trošku snaží do toho vložit víc, než IW.
  • Tikov
    Kombinaci samopalu a útočné pušky si mám představit jak? Nebo spíš co je samopalového na téhle zbrani? Podle zásobníku má zredukovaný puškový náboj a to pro definici "útočná puška" stačí.
    • v tom nehledej nejakou logiku oni v živote nedrželi v ruce zbran ani nevi co to je samopal
  • Tak ono se není třeba tajit tím že ten kdo si kupuje DLC do CoD je naprostej lempl...

    Ani radši nechci vidět jakou částku do jednoho dílu dá nějaký fanoušek této postižené série...
  • Já bych si dal COD 1. Hraje se ještě? Běžej nějaký servery, neví někdo? Carentan, Brecourt, nádhera.
  • Magister_Peditum
    Vydávají pár map a dělají, jako kdyby se z toho hráči měli po... A ten peacekeeper bude pěknej OP. *4*
    • Jak víš že ta zbran bude op? Ty si snad betatester nebo co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit