Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Každopádně musím uznat, že WoW si stále zachovává nejlepší (čti "pro mě nejlepší") herní mechanismy. A to jsem vyzkoušel téměř všechny jeho konkurenty. Kdybych měl víc času na hraní, tak si určitě zase po pár letech zaplatím.
  • F2P je o ničem, pustit do hry frooby by byla pro hru smrt. Nicméně téma - nebráním se poplatkům, ale za dekádu, které se příští rok WoWko dožije se bohužel poplatky nepřizpůsobily mě jako hráči. Už nejsem studentík, makám, mám rodinu. Měsíční poplatky je to, kvůli čemu jsem WoWko přestal hrát. Až někdo přejde třeba na "hodinový tarif" tak fajn, já si za sto herních hodin klidně to pětikilo zaplatím, ale ať mě nikdo nenutí, že je musím vybrat tenhle konkrétní měsíc. Protože když jste třeba 14dní nemocní, musíte pracovně odjet nebo byť jen nemáte třeba náladu hrát, tak měsíční poplatek jsou vyhozené peníze a u mě právě tohle WoWko zabilo. Pokud bych si mohl koupit herní čas a využít ho podle sebe.. to by bylo jiné kafe..
    • presne tak pritom to v mnoha vychodnich zemich prave tak u Wowka funguje plati se za herni cas a je jedno jestli ho vycerpam za mesic nebo za pulroku. Wowko mne ze stejneho duvodu nezajima, kolikrat jsem se chtel venovat necemu jinemu ale kdyz uz to mam zaplaceny tak to prece nenecham propadnout ze... A navic je to jen zrout casu jsem rad ze uz to nehraju jak to clovek hraje zacne tomu vse ostatni v zivote prizpusobovat at uz si to prizna nebo ne!!!
  • Imrael
    Díky bohu .. Jsem zastáncem toho, aby tenhle model byl zachován. Sice teď nehraju, ale určitě se vrátím. ( Blizzardu jsem to tajně slíbil, jestli mě tajně pošlou beta klíč na Heartstone - No a poslali a od té doby nemám na WoW pomyšlení ). =D
  • Jack1947
    Nebude, byly by blazni kdyby jo. Na F2P prechazeji hry, ktere v prvnich púar mesicich ztratily znacnou cast hracu, vecinou plynouci z mneoblibenosti dane hry. WoW at je standartne zpoplatnene, s moznostmi pak uz by nebyla zadna hra ktera je takova, to by byla skoda... proc by se sami okradaly,( i kdyz kdyby ne tak by jim minimalne, polovinu z toho kolik plati za rok jim beztak radi "prispely") sice vice takovych her od Blizz nebude, zato stale vylepsuji tuhle jedinou, i kdyz jsou zde hatery... nutno uznat ze to nema zadnou vahu, je to proste nejhranejsi MMO a to mu zatim jeste par let nic, nikdo neodpare a vetsinou se nestava ze by jen tak z cisteho nebe se zrodil nejaky ten mega marketingovy tahak do te doby, si vystacime s WoW. *4*
  • Takze oni budu za hranie tejto p.... platit??? *1*
  • tak neviem, free wow serverov su tisice, ale swtor ani jeden. takze zas zostanem pri CS:GO a trosku si privyrobim na vianocne darceky.
    • zkus Star wars galaxies. Pár desítek serveru co jsou aktivní tu je, a je to v podstatě MMORPG ze světa starcraft.

      Poznámka hra už sice oficialně skončila ale stále jsou tu free servery. *8* *8*
  • popravde prichod noveho datadisku je nejhorší období pro normalneho hráče kdy začít s wow, protože se vyrojí všude plno botu, hlavne v pvp to nebude žádny živý hráč jen 99% boti a v pve zonach jakbysmed (a všichni budou jen farmit a farmit). však sami uvidite
    • Je to jedině dobře. F2P mi přijde jako strašná pitomost. Nevadí mi u moba her jako LoL, ale v MMO to dělá akorát strašný bordel a vždycky je to tak trochu pay to win.
    • Tak ono i ti boti musí mít předplaceno .. :)
  • Naprosto logický a správný krok o kterém snad nikdo kdo se o to trochu zajmá nepochyboval...
  • ezechiel25-17
    Přijde mi, že WoWko už hrát aspoň nějakou chvíli zkusila většina cílovky a nasazením F2P by si už moc nepolepšili. Spíš ten životní cyklus nechat dojet, dokud to sype a připravit nový produkt.
    • bohužel je jedno jaky novy produkt prijde, pro nekoho kdo tuto firmu prokoukl to porad bude mit pachuť značky blizzard ktera je jen ždímačka penez
    • WoW tu bude pořád. Tak jako Ultima. Desítky let. Máme to až do důchodu.
      • ezechiel25-17
        Jak říkám, "dokud to sype", ultima je pořád v plusu ne? Klidně to může existovat dalších 10 let, ale lidí bude ubývat, vyčlení se lidi, co se o to budou starat a hlavní zájem se přesune k novému zdroji příjmů. Tak to laicky vidím já.
      • Kdyz uz jsi nakousl tu ultimu (ultima online). Existuje nejaky kvalitni server ? Co si tak pamatuju tak jsem naposled hral na endoru. Ale dneska uz je asi mrtvej. Ale nejakej jinej kvalitni ? diky
        • pirátský free servery jdou mimo mě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit