Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oleav
    Watch Dog byla pro mne rána z čistého nebe a zatím to vypadá na trefu do černého. Navíc tam vidím možnost propojení se světem Assassins Creed. AC mne baví, ale pomalu se začíná přejídat, delší doma mezi díly by neuškodila. Fantastický byl hudební level v Raymanovi. Jak mne první video na Far Cry 3 odradilo, tak poslední video mne ve srovnání s dalšími nerozeznatelnými střílečkami nadchlo a docela se těším na výsledek.
    • GlaDOS
      Já se na Raymana těším asi nejvíc. Origins byla perfektní čistá zábava, co si na nic nehraje. Snad bude nový díl taky na pc. Watch Dogch mě překvapili hlavně skvělou grafikou. Hretelnost může být taky zajímavá, pokud se vyhnou nějaké moc zřetelné scriptovanosti.
  • Zajímá mne jestli Frantící (které mimochodem mám docela rád) v AC III budou prezentovat jak moc napomohli v boji o nezávislost :D Tipoval bych, že jo :-D
  • GlaDOS
    Já nevim, sice se Assasin odehrává v jiném a taky pěkném prostředí ale jinak je to úplně to samé co předtím. Pořád se tu budou zabíjet nepřátelé stylem "deset nepřátel kolem udělá kruh a pěkně po jednom jako ve frontě je na vás budou útočit", pořád tu bude skákání a lezení, assasin má pořád stejný hábit, pořád skáče na nepřátele jako srnka,... Milovníkům série se to jistě bude líbit a myslím, že o to jde Ubisoftu hlavně. Gameplay vypadal hezky, renderovaný trailer občas až absurdně. Prostě žádné překvapení. Sice jsem si myslel, že ten pohyb v novém prostředí nebude moc dobře fungovat ale ukázky ze hry mě překvapili. Stejně mi ale pořád nedochází, kde se ve válce Severu proti Jihu berou Templáři? To mi připadá vážně násilně naroubované. To už můžou Templáře strčit i do druhé světové. A assasin se bude probíjet zákopami v tom svém bílém plášti.

    Edit: Oprava. Kde se ve válce o nezávislost berou Templáři?
    • Právě že Ilumináti + templáři (kdyby ty teorie byli pravdivé) tak mli v kolonizaci celkem dost prsty a když si přečteš nějaké z těch konspiračních teorii tak zjistíš právě to že amerika je tímhle nejvíce nasáklá. Nalezen NOVÝ SVĚT snaha ho ovládnout :) . Nevím mě to že tam sou templáři ( iluminati) nějak divné nepřijde)
      • GlaDOS
        Pokud takobé konspirace jsou, pak ok. Mně to připadalo trochu divné. Mám totiž Templáře zafixované na jiné místo.
    • Hairy_Ass
      Svět AC je prostě postavený na tom, že (asi) všechny historické osobnosti byly buď asásini nebo templáři. Mrkni se na wikii pro AC. Jsou tam takový srandy, jako že, Hitler, Stalin a Churchill byli templáři (nebo jejich pomahači). *1* Jo, a římský senát byl templářskou organizací a Brutus byl asásin, zatímco Caesar byl přívrženec templářů. Hodně vtipná stránka.
      • Jo no berou ten konflikt moc megalomansky a s celkem velkou absurdností, ale furt lepší než kdyby bezhlavě zasahovali hru do období bez nějakého menšího promyšlení ..... :)
        • Mě se líbí období koloniálních, či napoleonských válek to ne že ne. Jen bych prostě byl rád, abych se mohl přidávat na kteroukoliv stranu, co zrovna se mi hodí v můj prospěch, ale obávám se, že u této hry budou zase přesně daní ti hodní a zlí. Ale tak někoho může tenhle koncept zaujmout, ale mě prostě ne, a to by hra mohla být sebevíce realistická.
          • Jo jako pokud to bereš takhle tak jo, ale to už by se to nejmenovalo ASSASSINS CREED. Jo je to jako v pohádce ten je dobrej ten je zlej, ale ne tak uplně někteří z těch "templářu" jsou jen prostě lidé kteří jdou za přesvědčením nebo za tím co jim kdo nakukal a jiné. Tím, že by si se moh přidávat kam chceš už by se narušila dějová linka. Jako jo no více možností a více cest by možná neuškodilo.
      • Nevím, tak si říkám, kam ten svět spěje, a že lidská blbost nezná mezí. Dobře, ať si vývojáři udělají smyšlenou či sci-fi hru ve smyšleném světe, naopak já mám takové hry rád ať jsou jakéhokoliv žánru, ale když už se chtějí opírat o nějaké reálné či historické aspekty, tak by to měli dělat pořádně ,nebo se ne to radši rovnou vyprdnout.
      • GlaDOS
        Tou jejich fiktivní historií si vytváří půdu pro další díly. Vůbec bych se nedivil zasazení do Říma nebo do té druhé světové *1* I když prostředí starého Říma by nemuselo vypadat špatně.
      • Asi si Ubisoft bohuzel mysli, ze hraci by intelektualne nezvladli nic vic nez "hvezdny valky" zasazene do historie. Coz je velka skoda.
    • Přesně tak, moje řeč:). Nejlepší bylo ve videu, jak hrdina sejmul v tetu lukem toho generála to jsem padl smíchy na zem. Když už si vývojáři snaží hrát na to, že chtěj mít reálné prostředí tak by měli i tomu uzpůsobit boj.
      • Co je divné na tom že někdo sejme někoho šípem ? Já měl za to, že luka šíp byl v té době 100x přesnější než ta mušketa s kulkou odlitou tak, že při výstřelu letí kam chce a z 5 m máš problém se tefit :-D
        • smejki
          mušketa má účinný (přesný) dostřel cca 100-150 metrů.
          • Pokud jsou mé zdroje pravdivé tak na 100m připadá radius +- 1m (u starých mušket) to se mi jako přesné nezdá, ale dejme tomu.
          • K tomuhle bych doplnil, že v mnou zmiňovaném případě toho odstřelování už se technicky jedná o pušku (je drážkovaná), ale mluví se o ní i jako o mušketě.
        • Tohle tvrzení je mylné.
          "Řadové" muškety byly dělané tak, aby mohly mnohokrát vystřelit bez čištění. Zanášely se povýstřelovými zplodinami a proto se kulky odlévaly o nějaký ten milimetr menší. Ale už v době války za nezávislost byly ostrostřelci - sharpshooters. Byli vybaveni lepšími a samozřejmě dražšími mušketami a zaměřovali se na důležité cíle - důstojníky. Nejslavnější "kill" z té doby je zabití generála Frasera ostrostřelcem Murphym na 300 yardů - pravda na několik ran ale o tom si lučištník může nechat jen zdát.

          Zahrňme do toho náročnost výcviku pro použití muškety a luku a mušketa z toho prostě vyjde daleko lépe.
          • Tak asi jo. :) těch 5 m je samozřejmě nadsázka :). Já četlu tuhle stránku "http://www.gardekorps.com/clanky/nap-an9-potvurka.htm" ale pravdivost toho fakt netuším. Nepopírá to co říkáš :) ale z krátké vzdálenosti si myslím že luk a šíp v rukou skušeného "indiána" je přesnější :) .... můj názor.
            • Jo já to pochopil právě proto sem řek že to co říkáš ty to nevylučuje :) a tím že máš pravdu :) Já jen žiju v tom domnění že Indiání s lukama krapet zacházet uměli lépe než naverbovaní vojáci někde v hospodě. (je fakt že britové je měli asi trenované trochu lépe)
            • Tak zkušený lučištník asi předčí nezkušeného mušketýra s nějakou "srágorou", zvlášť ve vzdálenosti, kde ani jeden nemůže minout a je to spíš o manévrování. Já jsem spíš srovnával muškety a luky tak nějak obecně.
        • Na tom nic divného není, samozřejmě že luk je možná přesnější než mušketa, ale je blbost ve výskoku, který netrvá ani 5 sekund stihnout dostatečně natáhnout tětivu a ještě přesně zamířit.:)
          • A když tam chybí scéna jak nasazuje luk na tětivu a dobýhá k tomu chumlu aby to nebylo zdlouhavé :) zas tak divné není, jen ten skok je zvláštní ... kdyby měl meč a jak Achiles ve Troy ve výskoku probodával to by bylo lepší no :-D
          • A od kdy jsou videa na hry realné ?:-D Ostatně když se podíváš na dnešní dobu všude je samá akce a samé scény pro efekt :-D . Čemu se furt divíte ? :)
            • To je samozřejmě pravda, snad žádná hra není stoprocentně podle reality, to snad ani nejde, od toho se to jmenuje hra. A také souhlasím s tím, že dnes je vše dělaný na efekt aby to vypadalo prostě cool, ale holt už jsem s toho asi vyrostl a nedokáže mě to oslovit, tak jako za mých mladších let, to bych si říkal jaký je ten asaín borec. :)
    • A pritom by clovek v Emerice videl spis Iluminaty a Svobodny zendare :)
      • Haha ty asi moc o tady těch teoriich nevíš co ? :) Potom co byl řád templářů zrušen se jech "ujali" ilumináti a tudiž se templáři stali jednou z větví iluminátů :) . PS: Svobodní zednáři jsou TEMPLÁŘI akorád se přejmenovali respektive založili jiné bratrstvo kvůli tomu že je "pronásledovali" a zatýkali :)
        • Hairy_Ass
          No, jasně. *15*
          • Já jen říkám co o tom tvrdí ty teorie :-D bez ohledu na to jak absurdně to zní :-D
            • Ne těch teorii je několik. Oficiální asi těžko. Oni sou to přvážně knižní podoby nějaký od normálních lidí a nějaké od historiků, :) ale jestli se dá nějaká nazvat oficiální :-D nevim můj koníček to není ja jen říkám co sem čet :).
            • A to je nejaka oficialni teorie? :)
    • Hairy_Ass
      Ve válce Severu proti Jihu?
      • GlaDOS
        Hups, moje chyba. Myslel jsem válku za nezávislost.
  • Nic proti Ubi, ale tahle hra je fakt blbina pro amíky, kteří si s toho tak ustříknou do gatí, což je asi záměr vývojářů. Tenhle titul fakt jde mimo mě. Kdyby se ten jejich rádoby zabiják vrhl proti formaci granátníků postavených do čtvercové formace tak napíchne na jejich bajonety a zbilo by z něj žrádlo pro psi a jeho hlavu by poslali vládci britského impéria:D

    Už se těšim na Assassins Creed 5 - World War 2, kde bude hrdina kličkovat mezi kulkama z MG-42 a lukem sejme na jednu ránu Tigra:D
  • blogy zla? :P
  • A v cem vas vlastne vypek ten David Cage, sem tomu uplne neporozumel :)
  • Me osobne novy Assassin moc nenadchl. Je to proste dalsi dil serie, kde se v tom dulezitem nic menit nebude, takze pro hrace jako jsem ja, ktery byl znuden uz pri hrani Brotherhoodu, to asi nebude.
    • h0p3
      byl jsem na tom stejně, brotherhood mě nudil k smrti, ale dal jsem šanci revelations a ten jsem zas naopak dohrál jedním dechem, pro mě osobně nejlepší ze série a k AC3 jsem byl značně skeptický, ale porád tak nějak doufám a myslím si, že by to nemuselo být vůbec špatný *4*
  • když novinář napíše "jak jsem se naučil mít rád asasíny" tak si představím krabici od vína :) Divná doba...
    • IIBANIIOcelot
      Taky zrovna koukáš na ČT 24? :D
      • jo *1* Vztekám se u toho.. předtím vůbec nevěděl o tom, že tam jsou peníze, myslel jsi, že to je víno.... a dneska prohlašuje, že to jsou peníze na volby ČSSD (čímž vlastně vyvrátil své předchozí tvrzení, že o penězích nevěděl). Takže vlastně vůbec nikdy nelhal. Tak doufám, že ho za to osvobodí protože on je vlastně chudák (jsem úplně dojatý jak chudák líčil své dojmy z vazební věznice) a náš dojatý národ si ho rovnou může zvolit za prezidenta.. (ironie, kdyby to někdo nepochopil). Dalo by se okrádání daňových poplatníků, nebo když si vezme úředník úplatek považovat za vlastizradu? Jinak sorry za offtopic, jdu něco zdemolovat raději v nějaké hře.
        • 1LordBlackadder
          RON PAUL 2012 2016 2020 FTW, NIGEL FARAGE FTW, VOTE UKIP, SCOTTISH INDEPENDENCE!

          V České republice je jedinou volitelnou politickou stranou Strana Svobodných Občanů, Milan Bartoš je věčně zhulený a má moc pohádkové názory o realitě, často zkreslené díky jeho oblibě Václava Havla a červeného vína.

          Z navržených prezidentských kandidátů v ČR podporuji jedině Ladislava Jakla.
      • 1LordBlackadder
        Server CT24 ten přenos neutáhne.
  • naucil jsem se mit rad asasiny, ale nikdy se nenaucim mit rad Francouze :)
  • Hairy_Ass
    "Rumcajs Creed" *1*

    Každopádně tu otázku od toho Brita chápu, ono to zatím opravdu vypadá, že se vraždí jen Britové a Amíci budou za klaďase. *15*
    • A kdo ho dela, Ubisoft Montreal? Vsak ona jim to kralovna vysvetli az vyrazi do Kanady na ofico navstevu. *3* *2*
      • Hairy_Ass
        A pak narychlo upečou datadisk s alternativní verzí příběhu AC3. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit