Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ještě dva dny se musím zabavit v GW2, které po dosažení 80. levelu prostě ztratilo šťávu, a v pátek hurá na to.
    • Za tak krátkou dobu může nahnat level 80 jedině nepíchač...just sayin.
      • Příspěvky podobné těm tvým mají většinou na svědomí lidé, jejichž sexuální život buď vůbec ještě nezačal nebo se zcvrknul tak maximálně na levou ruku a ovladač od TV. *3*
      • Hra je venku už téměř čtvrtý týden, nepíchači měli 80. level pár dní po vydání, kdybys to hrál, věděl bys to. *6*
      • nepíchačí jsou 90 % populace games.cz , including me
  • walltar
    Nevíte někdo, jestli se dá vypnout ten černý obrys kolem všeho? Já bych tenhle grafický styl i moná přežil, ale ten černý obrys mě na tom vadí ze všeho nejvíc.
    • rancor1223
      Ty černý pruhy jsou definicí grafikcýho stylu hry - cellshade. A to bych dokonce řekl, že v BL2 byl dost umenšen proti prvnímu dílu.
      • walltar
        Šak nikdo nepopírá definici ... já bych to jenom chtěl vypnout. Mě to v komixu nevadí a komixy mám rád, ale v 3d se mě to prostě nelíbí.
    • v 1 to šlo. Ne přímo ve hře, ale byl na to "Borderlands Configuration Editor". Nejspíš to pude i editací configu.
    • V prvnich Borderlands s par tweakama v config. filech to slo celkem jednoduse vypnout, popr. pro jeste linejsi byly primo utility i s dalsima nastavenima jako treba FOV, vzhledem k tomu jak jednicka byl celkem odflaknutej console port. Snad je dvojka lepsi pro PC.
      Kazdopadne nevim co proti tomu vsichni mate, je to komiksova grafika, a cel-shading k tomu proste patri.
  • vonTossis
    Vyborna hra, navic za blbe petikilo koupen klic ze zahranici, pohoda :)
  • baví to dle očekávání, tenhle víkend se bude trávit doma *1* jediné vady na kráse (aspoň pro mě) jsou opět domršený inventář (chybí mi třeba možnost pohybovat se po jednotlivých záložkách kolečkem myši, u skillů třeba, myslím si že by to bylo mnohem pohodlnější... a vůbec, je to celé nepřehledné hrozně všechno) a neskutečně otravný claptrap, ale to už bylo i v prvním díle... člověk vybírá loot z beden a desetkrát mu ten plechovej bazmek zopakuje, že "heeeeej on je přece tam a tam!" stejně jako v jedničce při přechodu z lokace do lokace neustále opakoval, kdo má pro mě jaký kde úkol... uvítal bych v nastavení položku "mute claptrap" *1*
  • stahuju.. ať žije warez !! *4*
    • Dekujeme za podporu konzoli. Nebyt vas, a nebyt vas tolik, tak vyvojari na nas slaby hardware davno kaslou. Vdecni konzoliste.
      • A to, že to muže stahovat i na konzole ti asi nedošlo co ?
        • Na konzolich se stahuje tak malo, ze jde temer stoprocentne o pc hrace.
    • mnaca
      Preji dlouhy zivot vasi penezence .
  • kidnap
    Nemůžu si pomoct, ale zatím zklamání. Jednička mě teda bavila víc. Ty prostředí už jsou přebarveny až moc, takže to působí dost nepřehledně. Hlavně mi tam chybí Mordecai.
  • Jack1947
    No, hral jsem jen jednou a zlepseni oproti 1cce urcite respkt je... ta mne moc nebavila tak uvidime jake to bude ale asi to bude paradni dle 9/10.
  • 15k3
    Kde jste to lidi vzali tuto hru? Ja to mam predobednane z xzone a stale nic a tady uz ctu ze to normalne hrajete...
    • Neboj sa neni si jediný ja som si to objednal z progamingshop a cakal som ze si to dneska konečne zahrám nebyt e-mailu ze distributor sa omeskal takze si to zahram najskor v utorok *1*
    • na TPB?
      • A jiných obchodech. Xzone je snad jediný co to včera neposlalo *16* . Že já v*l si to odtamtud kupoval. *7*
        • Mně to před chvíli dodali pošťáci z JRC, soucítím s tebou. *3*
  • tahle hra je o MP, v singlu by mě to taky moc nebralo,ale po LAN to bylo jiny kafe... az sem litoval, když sme to dohráli
  • Ethy
    Dotaz pro lidi co hráli BL1 za snipera: Plánuju hrát zera, konkrétně snipera, ale chtěl bych se vás optat, zdali se dala se sniperem v BL1 dokončit hra? Myslím tím třeba i arénu u Moxxi a tak. Příjde mi, že se sniper bude hodit leda tak do coopu, nebo se pletu?
    • Blba otazka, samozrejme se dala dokoncit hra, a velice dobre, byl to nejlepsi charakter ve hre...
    • BelaJBB
      Ja som to dohral komplet s DLC za všetky charaktery, aj keď som Mordecaia nzameral na snipera, ale na assassina.
    • Ja to za snipera dohral, ale zbrane jsem stridal, nevidim duvod proc se omezovat jen na jeden typ. Jako doplnkovou zbran jsem nejvic pouzival reolver, ktery mel nekonecne zasoby munice a brokovnici na boj z blizka do uzkych prostor. Odstrelovaci pusku jsem pouzival hlavne na narocnejsi situace a nepratele.
    • Lawliet
      Nenene.... sniper neboli nosit sniperku se dalo za úplně každý char a dle mého to byla nejúčinější zbran..prostě střílet headshoty všemu.
      • Ethy
        Myslim tim, jestli se dal hrat Mordecai - Hunter, se specialitou na sniperku po celou hru jenom se sniperkou
        • firebug
          Strasne moc zalezi na lootu. Ja jsem to s Mordecaiem dohral 2x vcetne vsech DLC. Puvodne jsem chtel byt klasicky sniper a vypomahat si s revolverem, ale vetsinu nepratel jsem pokosil se sniperkou, ktera mi vypadla behem prvniho hrani v nejakem DLC (doplnoval jsem pistolkou, ktera mela kadenci jako uzi a zapalovala nepratele). Ta zpusobovala masivni poskozeni ale zaroven mela vetsi kadenci a rychlost nabijeni, nez mnohe pistoky. Na hordy nepratel (treba v arene u Moxxi) byla idealni a nedokazu si moc predstavit, ze bych treba davy zombie z DLC zvladal bez ni. Proto ted uvazuji, zda hrat B2 za snipera, ci si zvolit charakter, ktery je pro "vysoko-kadencni" akci primo stvoren. I kdyz Zero se svymi utoky na blizko vypada hodne lakave :-)
        • Lawliet
          Myslel jsem tím že jsem to dohrál ze sniperkou uplně v pohodě i za bricka, plus teda brokovnice.. spolehat se na jednu zbran by uplně nešlo kvuli nedostatku nabojů.
        • Ono bylo potřeba měnit zbraně podle situace a taky podle toho co si sehnal, takovej Acid Revolver byl na Crimsony k nezaplaceni :D ....pokud to teda nebyli sami Acidovi crymsoni ... na ty se muselo zas necim jinym
        • Když jsem poprvé hrál B1, tak jsem si vybral právě snipera a dohrál to naprosto bez problému. Ale jenom základ. Na datadisky jsem si vybral jiné postavy. Ne kvůli tomu, že by byl sniper špatný, to ne, ale vyhovovaly mi více. Později jsem totiž začal více používat jiné typy zbraní.
          • Ethy
            To jsem chtěl vědět, díky! :) Když by to náhodou nešlo, tak to asi Axton s turretem jistí :)
            • Není vůbec zač ;-) Hele vyzkoušej, která postava ti nejvíce vyhovuje a pak to s ní dohraj. Asi nejlepší možné řešení. Pokud bude B2 stejně dobrá jako jednička neli lepší, tak není problém dohrát hlavní příběhovou kampaň klidně i vícekrát. A když se ještě do toho s tebou pustí parta kámošů tak je to prostě boží :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit