Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    Já jsem sice obrovským fanouškem Broken Sword, ale to nic nemění na tom, že 6/10 je za mě u 5. dílu dosti málo. Příběh hry neztrácí dech a právě ta mysteričnost ohledně La Malediccia příjemně graduje. A ve Španělsku je přímo fantastická. Absurdní hádanky sice stále přebývají a speciálně ta u lanovky se švábem je totálně dementní, ale vcelku nebyl problém s řešením. Audiovizuál je stále skvělý a ta "zastaralost" je alespoň dle mě ku prospěchu celé té adventury. Naopak musím souhlasit s transformací původního vraha, která je skutečně absurdní. Jenže mi to rozhodně nijak zvlášt nezkazilo zážitek. Bavil jsem se, užíval si to a rozhodně to nebyly vyhozené peníze jako třeba namátkově u Gone Home. A ten konec? Paráda. Za mě 8/10.
    • kickasl
      Z tveho komentare to na me pusobi tak, ze hra te bavila, sedla ti, a tak jsi ochotny prehlednout spoustu chyb.
      Trochu bych to prirovnal ke skyrimu(nebo treba k risen 2). Ja bych mu 10/10 dal, ale urcite by se nasel nekdo kdo ne. Vzdyt ma spoustu chyb a nedostatku. A ja nemuzu nez souhlasit, ale me bavi(l) natolik, ze bych se pres chybi prenes a dal 10/10.
      K cemu, ze jsem to chtel dojit? K tomu, ze bych nestezoval, pokud by nekdo dal skyrimu mensi hodnoceni.
      Nadavat na hodnoceni je proste ve vetsine pripadu nesmyslne(jina situace by byla, pokud by dostal 1/10 a slo o skvelou hru nebo dostal 10/10 za pekne menu a neslo to hrat).
      • MikeiXX
        Ja těch chyb tam viděl pomálu, proto bych tomu dal nadprůměrné hodnocení. Některé hloupé puzzle, pár podivností ve scénáři, menší pixelhunting; 8/10 je adekvátní.
        A mimochodem, na hodnocení nenadávám, jen jsem řekl svůj skromný pohled na věc. Protože Broken Sword 5 má za mě určitě větší kvalitu než lehoulince nadprůměrná hra.
    • woczlf
      Tak ke Gone Home bych se raději nevyjadřoval vůbec. Tohle je asi hodně o osobních preferencích, mě tedy hodně uspěchaný a díky tomu i nelogický scénář fakt vadil. Třeba ten pořízek v lanovce, když najednou úplně změní postoje. To je prostě úplná blbost vycucaná z prstu.
      • MikeiXX
        Ano, s tím souhlas. U té lanovky jsem si jen říkal, že to snad není myšleno vážně a hle, bylo. Jenže jsem ochotný to přijmout, protože série Broken Sword nikdy nebyla z hlediska příběhu maximálně seriózní. I během vážných diskuzích a momentů se do do dialogů vkrade humor, který tam Cecil samozřejmě cíleně dává a mě nevadí. Jedu asi na stejné vlně jako on.
        EDIT: A ten Gone Home; zminil jsem ji, protože mi stále leží v žaludku ty nejhůře investované peníze, které jsem za ní dal.
  • BoB.2
    Hmm ta Nicol *14*
    • s.hih
      You know her. You surprise me. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit