Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • woczlf
    Tak ke Gone Home bych se raději nevyjadřoval vůbec. Tohle je asi hodně o osobních preferencích, mě tedy hodně uspěchaný a díky tomu i nelogický scénář fakt vadil. Třeba ten pořízek v lanovce, když najednou úplně změní postoje. To je prostě úplná blbost vycucaná z prstu.
  • MikeiXX
    Já jsem sice obrovským fanouškem Broken Sword, ale to nic nemění na tom, že 6/10 je za mě u 5. dílu dosti málo. Příběh hry neztrácí dech a právě ta mysteričnost ohledně La Malediccia příjemně graduje. A ve Španělsku je přímo fantastická. Absurdní hádanky sice stále přebývají a speciálně ta u lanovky se švábem je totálně dementní, ale vcelku nebyl problém s řešením. Audiovizuál je stále skvělý a ta "zastaralost" je alespoň dle mě ku prospěchu celé té adventury. Naopak musím souhlasit s transformací původního vraha, která je skutečně absurdní. Jenže mi to rozhodně nijak zvlášt nezkazilo zážitek. Bavil jsem se, užíval si to a rozhodně to nebyly vyhozené peníze jako třeba namátkově u Gone Home. A ten konec? Paráda. Za mě 8/10.
  • s.hih
    You know her. You surprise me. *2*
  • BoB.2
    Hmm ta Nicol *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit