Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Colony wars je jedna z mych nej her te doby. Vubec se to nehraje spatne. Warcraft se mohl klouzat. Orkove byli proti tem slizounum c colony totalni bridilove. Multak naslapanej. Jeste hru drzi pri zivote polaci, takze se s nejakym usilim da hrat i dnes a kdo ma chut na oldschool PC bitevni strategii at nevaha ani minutu. Grafika sedi jak hrnec na p.del. Zadny hovadinky, ale zapada to do sebe. Fakt dobra strategie.
  • pamatuju si ze jsem ty prvni lemmings dohral (nekde byly myslim level kody) a na konci tam byli vsichni co tu hru udelali hromadne vyfoceny
  • Shodow of the Beast a Lemmings .... Logo Psygnosis bylo v době Amigy legendární .
  • http://www.youtube.com/watch?v=WYxIJxqrv6U&feature=related
  • Neda mi to a musim pripomenout Amiga pecku Agony. Hudba ultimatni, grafika naslapana a misto raketky sova :)
  • to logo je legendární (a hry většinou taky), škoda no. že bych zkusil Flinka na Sega-CD?
  • Psygnosis se mel v pameti hlavne kuli Wipeot-u a Destruction Derby, doted vlastnim original Wipeout 2097 a i kdyz je ta grafika "zasla" nedam na hru dopustit, co sa tyce Destruction Derby vykonna rezba trati proti ni sou dnesni zavody nic, proste nemam tu chut hrat to znova a znova, neda se pritom skutecne bavit, dnes je to jenom o HD hype, je velice zajimave ze dnesni hry maji cez 10GB a hraci se nudi pricem nekdy byla hra na jedinem CD a sla hrat mesice a mesice, dnesny hry postradaji to hlavne pointu zabavy. Jeste mi neda jedno i kdyz to neni o Psygnosis a to ze denne tu ctu o Resident Evil 6, osobne mi pripada ne pripada ono to je krasne odflaknute presne jako 4 a 5 dil doted vlastnim original Resident Evil 1 a 2 kam sa to nato hrabe, nepochopim proc tam nemuze byt napr. staticka kamera proc tam musi byt ten priblby 3D pohled, ta hnusna grafika a bez jakychkoli tezkych logickych hadanek(kto prechazel 1 a 2 vi o cem je rec). Smyslem hry je zabavit se nejen v MP ale i v singlu, kazdej chce bejt za cas frajer vuci AI stroje.
  • Ok, já jen když se řekne Psygnosis, tak prvně vyletí Rollcage a pak Wipeout. Ale jasně, výčet netřeba ;)
  • škoda, v dobách Amigy byly jejich hry klasa, měl sem je hodně rád no a pohlcení gigantem Sony, s ním spojená tvorba titulů pouze pro Playstation a postupný úpadek mě hodně zklamalo
    • je to jak s Ensemble Studios pod MS, nebo zdevastovaným Westwoodem pod EA aka EA Pacific Fail, všecko to šlo k čertu...i Bioware pod EA jde pomalu k čertu, produkcí už teď, celkový úpadek bude neodvratně následovat během následujících let
      • Tak zase Sony lije prachy do spousty ne-mainstreamových her, což se asi ne vždy vyplatí a mizerná finanční situace Sony se někde projevit musela. Klidně je nenáviďte, ale na rozdíl od Lucasarts, MS a EA si svoje studia/týmy drží a podporuje je, dokud může.
  • Drakan! Super hra. A v multiplayeru boje drak proti draku. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit