Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Já nevím. Kdy si lidé konečně uvědomí, že recenze nikdy není objektivní, ale subjektivní dojem daného recenzenta:) Takže je vcelku logické, že někdo dá 8/10 a jiný 5/10. Obě hodnocení jsou pro daného hodnotitele objektivní, ale pro ostatní je to pouze subjektivní hodnocení:)
    • Lawliet
      Ne, nejsou pro daného "hodnotitele" objektivní. :)
    • x_ander
      To bys mohl opakovat pořád dokola v každé diskusi, a stejně se vždycky najde troll (příp. blb), který vyřvává, jak je to neobjetivní hodnocení (tímto zdravím GGG... ikdyž, ten si termín "objektivita" přetransformoval podle sebe - pokud se hodnocení shoduje s jeho, tak je recenze objektivní, jinak není :-D )
      • Veskoslav
        No jak říkala naše matikářka: Já ti to do té hlavy vmlátím, i kdyby to mělo být kladivem.
  • Nemůžu si pomoct, ale tohle je recenze? To je popis co se ti nelíbilo a né recenze. A není to po prvé, co tvoje recenze/nerecenze nejsou vůbec dobré. Sorry, jen můj názor, sám bych pořádnou recenzi asi neudělal, ale tohle mi jako recenze pro web Games.cz nepřijde - dost dobrá.
  • Jak tam jeli na těch koních proti tankům...připomnělo mi to jeden indický béčkový film.

    http://www.youtube.com/watch?v=vBlFCH0d3o4

    kdo nezná varuji hrozý zvracení smíchy :-D
    • Ta mise mi připoměla Poláky na počátku druhé světové... =-D
    • Keyz
      V Indii možná běžná praxe.Mají tam velké dopravní zácpy a tak to ten koňák s koněm něco přeskočí něco podklouzne...
      *15*
    • Tak ale furt je to víc uvěřitelnějsí než tadle "hra" :D
  • furt nechápu jak u mp titulů jako bf moh nebo cod je 80% recenze single.... něco jako u spec ops the line takhle hodnotit mulťák kterej tam je jako takovej bonus.... ano cod hází kvanta peněz do singlu, ale to je hold marketing a spousta lidí si to kvůli tomu singlu i koupí... jenom chci říct že prostě ani v jedný recenzi tu nezazněl nic jinýho než multiplayer přítomen a to je všechno.... neznám nikoho kdo by si to koupil kvůli sp za to kvůli mp v podstatě každej co hrál předešlý díly...
    • Nekecej, zaznelo mnohem vic... narozdil od MOHu... a hlavne zaznelo, ze kdyz do SP nalejou takovy penize, tak to neni zadnej bonus, ale plna soucast. S tim teda souhlasim! *16*
    • já zase nechápu, jak si někdo může koupit cod kvůli multiplayeru. v porovnání s battlefieldem (jakýmkoli dílem, nejenom s trojkou) je cod prostě a jenom ten chudší kamarád ze sousedství... battlefield, to jsou obrovské mapy a megalomanské souboje ve všelijaké možné technice, musíte přemýšlet a volit další postup, cod je akorát haluzoidní poskakování po mapách tak malých, že jakákoliv taktika je zbytečná, prostě jen běžíte a střílíte, když si začnete přebíjet, tak jste mrtví. děkuji, nechci... (a teď mě tady všichni ukamenujte!)
      • Radioaktivni_surikata
        Prej přemýšlet... Dost dobrý :D Jako sorry, ale přemýšlet u BF musí fakt jenom blb. Ze nemas behat v otevrenejch prostranstvich, lizt s puskou pred tank nebo si nelehat tam, kude chodi nejvic lidi... To fakt moc premejsleni nestoji. Obe hry nejsou buh vi jak extra, je to takovej souboj ultra blur vs. monster lag :D Je to jen o vkusu. CoD je sice vetsi kyc, ale aspon se tim netaji. A hraci jim to basti, tak proc ne. To BF si hraje na neco, co neni. Ale za mě to je BF, ciste osobni preference a vkus, nic vic vtom neni.
      • já zase nechápu jak někdo muže velebit Battlefield, koukni videa na youtube "trolling noobs" jak po lidech zezadu skáčou nebo na nich pristanou vrtulníkem a oni nic neslyší. A to mi nerikej ze je to proto že maji špatne nastavený zvuk nebo že si poušteji hudbu.
        Taky stupidni zajímaní bodu A B C lol co to ma společného s taktikou a random spawn podporujici totalni chaos na bojišti. Zabava to možna je ale je to porad blbost.
        CoD je o boji na kratkou vzdalenost v husto zastavane oblasti, co je docela realny scenar v dnesni dobe a pokud mas partu, da se delat taktika.
        • bože, je vidět, žes to nehrál... když někdo neslyší, že je metr za ním vrtulník, tak je to jeho problém. zabírání kontrolních bodů dává rozhodně mnohem větší smysl, než zmatený zaječí pobíhání po (mini)mapě a střílení všeho, co se hne. random spawn že podporuje chaos na bojišti? neřekl bych. a když hraješ s kamarády, kdy si spolu vytvoříte družstvo, postupujete spolu a pomáháte si, rozhodně si hru užiješ víc, než když každou minutu umíráš. nemáš tam žádný stupidní perky a killstreaky, což jsou ty největší hrůzy, které kdy mohly FPS žánr potkat. a to jsem mluvil jen o trojce, ale battlefieldů je spousta. a na rozdíl od cod, každý bfko se snaží být jiný, než to předchozí a nerecykluje pořád dokola jeden a ten samý přístup k vytváření hry. jestli tebe baví hrát každý rok jednu a tu samou hru, neberu ti to. jen to nechápu. neříkám, že bf je nejlepší herní série, to rozhodně ne, ale v současnosti podle mě nenajdeš lepší multiplayerovou FPS
      • multiplayer na obrovských mapách z hodně lidma a bojovou technikou nemusí být pro každého ja měl třeba radši bad company 2 (na ps3) z toho důvodu že tam bylo mín lidi a diky tomu opravdu záleželo na na všem od skillu po taktiku každého jednotlivce. proso sem měl rád i multiplayer halo 3. prostě ne každého baví obrovské bitvy...
        jinak souhlasim že cod je blbost ale to už je každého věc
      • walltar
        Ale zapoměl si na obrovskou invenci COD multiplayeru od MW1 ... *1*

        To je jeden z největších taháků. *1* *1*
  • Videorecenzia je celkom trefna, miestami je BO2 oproti predoslym novsim dielom, fakt podarena a musi sa uznat Treyarchu usilie to posunut dalej a spravit z toho akciu, kde si uz hrac moze vybrat, ci to prejde po pod most, cez budovu, ci po schodoch a skoci z balkonu dolu. Pripadne level design, ktory je podla mna proste uzasny, oproti Warfighteru na mile vzdialeny. Ale stale su tam tie iste a uz dost blbo posobiace prvky, ako napriklad vybehnutie nepriatelov odniekal z rohu v rade za sebou utekajuc na popravu, alebo do okien budovy stale sa doplnujuce pocty vojacikov do vtedy, pokym ich nevystrielate urcity pocet, aby uz dobehovat prestali, to posobi umelo..
    Celkovo ma ale tato hra milo prekvapila, pri volnejsich misiach, kde ma hrac pred sebou "vacsiu" mapku ma naozaj bavila a strelbu som si uzival. Paradoxne ma moc nebavili tie volitelne misie, vlastne ani nerozumiem, aky maju vyznam v pribehovej kampani, su tam tak nasilu vsunute, aby sa uz nevycitalo tejto serii prilisna linearnost?
    Kazdopadne mam z BO2 skor lepsi, ako horsi pocit a to som tuto seriu uz davno zavrhol, ale v tomto diely su tie zmeny k lepsiemu fakt vidiet.
  • Warhammer
    A preco to mg dostalo 8cku? *11*
    • Hodnocení videorecenze koresponduje s textouvou verzí...ikdyž to z doprovodného komentaře nemusí tak vyznít.

      Tento díl se ale celkem povedl neřekl bych že dosahoval kvalit MW1 ale patří k lepším dílum serie. 7-8 si určitě zaslouží i vzhledem ke konkurenci...
  • Corvus
    Naposledy jsem hrál z FPS Medal of Honnor (první), takže vidět tenhle FILM pro mě byl solidní šok... (jako RPG hráč FPS nehraju). Viděl jsem dobře, že hráč jede na koni a střílí z panzerfaustu? *12*
    • Veskoslav
      Jo střílí:)Ale nemůžeš mu to opřít o hlavu, aby byla lepší stabilita:-D
  • COD bylo, je a nejspíš vždy bude stejné. Tvůrci (ať už IW či Treyarch) prostě nic jiného než koridorové střílečky se spoustou wow momentů a vystřílených kulek neumí, to už pochopil dávno každý idi*t. Někdo jim to má za zlé a neustále prohlašuje, jak jsou ty hry pořád stejné i přes fakt, že sérii už nejspíš tak pět let nesleduje, ale přesto má k tomu pokaždé co říct, že. A jiní je za tohle zbožňují, protože se u toho kvalitně pobaví a nemusí namáhat mozkové závity.

    Jsem v druhé skupině, na COD jsem si vypěstoval solidní závislost a prostě celkově mám radši, když přijdu z práce, sednu na prd*l a užívám si akce, akce a zase akce. Prostě se mi nechce pobíhat po nádherném světě, všude sbírat různé itemy, prodávat je, dělat si vylepšení a prošťourávat se nekonečnými inventáři a hledat, co můžu prodat, použít, upgreadovat atd.

    Jak to, že první a druhý díl COD má každý v lásce (já též), když to přitom byly taky koridorové střílečky s neustále nabíhajícími nepřáteli, tupou AI a s krátkou herní dobou? Jenom kvůli tomu, že se to odehrávalo v druhé světové? Ale prosím vás, jestli chcete použít tenhle argument, počítejte, že se vám rovnou vysměju, půjdu na jedno a tam se budu smát s kámošema tomu, jak neuvěřitelně blbou argumentaci prokládáte.

    Ale tady aspoň vidíte, že Treyarch pomalu přináší do COD jisté změny, aby to i v očích haterů prostě nebyly jen tupé koridorové střílečky. Pořád to má sice své malinkaté neduhy, ale podle mě jim to jde skvěle. Nehledě na to, že jejich díly mají pokaždé hutnou atmosféru, chytlavý příběh (především první BO) a parádní lokace. A když se to vezme kolem a kolem, tak BOII vlastně nabízí tři hry v jedné - kampaň, mulťák a zombíky. Takže stupidní průpovídky, že plnou palbu nebudu dávat za 7 hodinovou kampaň jsou tu zcela zbytečné.

    Haters gonna hate, fans gonna play. (A jinak, redakce, s tímhle "Příspěvek obsahuje zakázané slovo idiot" si ze mě děláte jen srandu, že jo? Jestli ne, tak je to dost smutné.)
    • Vis problem neni v subzanru, tedy bezhlava strilecka s priblblou AI a mraky nepratel.
      Problem je ve zpracovani. Tyhle arkadove hry jdou delat i kvalitne, coz bohuzel neni pripad poslednich dilu CoD.
      BO2 je sice oproti predchozim dilum krokem vpred, ale to z toho porad podle me nedela kvalitni hru.
      Linearni koridorove fps se proste musi umet. Kdyz to treba srovnavas se zminenym prvnim CoD nebo prvnim MoH, tak ty hry nemaji lide radi proto, ze je to z WW2, ale protoze to byly kvalitne zpracovane hry a presto to byl stejny subzanr(dokonce snad zakladatele tohoto specifickeho subzanru).
      Kvalitnich linearnich fps je spousty, namatkou prvni FEAR,HL,Metro,Unreal,Red Faction 1a2 a plno dalsich.
      Na cod je proste strasne moc videt ta snaha vyzdimat z toho co nejvice dolarku pri naprosto minimalnich nakladech, krecovita snaha byt co nejvic cool a plne wow scen, pricemz se to porad tvari smrtelne vazne.
      A to vse dohromady hre podrazi nohy.
      Vsechny CoD po MW1(posledni kvalitni CoD imho) proste pusobi jako pouhy datadisk prave k MW1. A tim nemam ani tak na mysli zastaralou vizualni stranku.
      To vse je samozrejme jen muj nazor a kdyz se to lidem libi (a dle prodeju tomu tak je), tak proc ne. Spis jen nechapu proc podporuji tento vycurany pristup Activisionu.
    • JohnyTheZik
      You must be fun at parties!

      Ty hry byly z druhe svetove! (Doufam, ze se mi ted budes smat v hospode s kamosema :D)

      Vyhroceny extremy, tady ale ani nema cenu nijak argumentovat, kdyz to vsechno mrsknes do takovejhlech mezi.. Ja taky nepotrebuju pobihat po nadhernym svete a sbirat itemy, ale taky nepotrebuju prijit dom a strilet na nejaky panacky, ktery se objevujou za prekazkama.. Akcni hra/film se da udelat dobre a spatne. Ne, ze akcni hra je automaticky dobra odreagovacka. To je proste nesmysl.

      Proc si treba nezahrajes veci jako Martyr 2 (nebo jak se ta stupidita jmenovala)? To prece splnuje tvy kriteria.. Akce, akce a jenom akce! -.-

      http://www.alteredgamer.com/shooters/120382-stupid-fps-conventions-that-should-be-laid-to-rest/
    • Keyz
      Sice si to již moc nepamatuji ale myslím,že v COD 1 nebyli takové šílenosti kde hrdina sám zničí vše.Vytáhne si kudlu z břicha a hodí jí po nepříteli atd...
      Grafika posledních dílů je pořád stejná.A možnost úpravy zbraní a vlastností často vede k nadřazenosti v MP.Logicky je tam hodně možností a málo kdy to vychytají,pak někdo něco objeví a jede.
      V COD 1 byli pouze zbraně.Sice si tuším stěžovali na BAR který byl silný ale oproti mnoha šíleným kombinacím jako jsou dvě pistole anebo kulomet co prostřelí 20 zdí to nebylo nic.
      • ZvacA
        Potom si pamatuješ špatně, kolego. Sice si hráč netahal z břicha kudly, ale jinak se to odehrávalo následovně: "Martine, střílej z toho mgčka a slož celou četu, která se to vydala obchvatem u kostela, pohni zadkem a znič ten Tiger a další dva Panzery s ním, polož tu nálož tam a tam, a budeš to TY, kdo zničí ty minomety. A jseš to ty, kdo poskládá jednu německou rotu za druhou, zatímco zbytek mužstva se tady bude opírat o pytle s pískem." A to byla jen ukázka z jedné mise. Taková obrana Pegasuse mostu nebo Pavlova domu ve Stalingradě, byla na hráče drbárna, kde se snad otáčel jen on, takže ten pocit " samobijec celé německé armády " přišel okamžitě. A to nezmiňuju tu čistku pouze hráčem německé posádky u přehrady Eder. Takže, ona ta šílenost se nese již od počátku, každý díl ze série si v těch koncepčních mechanismech nemá co vyčítat, byť je pravda, že to v současnosti přešlo více do role QTE momentů a původní CoD to šikovně schovával za tématiku světového konfliktu.
        • Robotron3
          Si pamatuju, že v prvních COD jsem se i cítil jako součást roty, skrýval se za každým rohem a muldou, aby mě někdo neodstřelil, i když ta válečná vřava byla stejně hektická. U těhle novejch COD je to podle mě větší Rambo.
          • ZvacA
            To nepopírám. Ten pocit, že jsem součástí něčehé většího, v současnosti ustoupil, přičemž samozřejmě záleží na zasazení a myšlence celé mise,ale jinak " Rambo ", třebas větší nebo menší měrou, je to stále. V tomhle ohledu se nic nezměnilo...
          • Trošku se to posunulo no, musis hrat na Hard aby to bylo jako Medium prvniho dilu :)
    • Robotron3
      První a druhé Call of Duty bylo v té době a v konkurenci tehdejších fps stříleček dost realistický válečný zážitek. Asi proto.
    • Nesnaž se, tvoje snaha přijde vniveč. Mistni osazenstvo je vicemene jako duchodci. Proste jednou si udelali o necem nazor a nezmeni ho ani kdybys je mučil...
      • ty něco říkej o přesvědčeném názoru, kopeš tu kolem sebe jak malý dítě ..
      • Kronoss1
        Cintáš si tu pentli, ale 5 revolučních nebo nových věcí, o které jsem tě žádal níže, jsi neuvedl.
        • Nedá mi to a jeste ti jednou dnes vecer odpovim. Kdyby tato hra mela ne jednu, ne dve, ale 5 REVOLUCNICH veci, dostavala by vsude 10/10... nejdrive si vyjasni pojmy, srovnej si v hlave co vlastne chces rict a pak se pokus vyjadrit, mozna ti nekdo odpovi. A prosim, uz se semnou nesnaz navazat kontakt, jsem zadaný a na charitu neprispivam...
          • Kronoss1
            Nauč se číst bouráku. Píšu revolučních NEBO NOVÝCH. Psal jsi o 90% obsahu, který jsem ještě v jiných CoD hrách neviděl = nový. Kde je těch 90%? Já chtěl po tobě 5 věcí, které jsem ještě neviděl. Evidentně mi je říct nemůžeš, a proto kličkuješ (kdyby tam byly tak je tu už vidíme) a snažíš se odvést pozornost jiným směrem. Na mě to ale neplatí. Takže buď nám je napiš a dokaž nám, jak se mýlíme nebo přiznej, že je napsat nemůžeš, ale nesnaž svoji neschopnost maskovat chabými útoky na mou osobu, které ti jsou platné jako mrtvému zimník.

            PS: Klidně nereaguj. Mlčení znamená souhlas.
            • počkat takže strike mise jsou sice nové ale blbě udělané a to je plus ? *7* tak jo no *15*
            • Kronoss1
              A v čem jsou 1 a 2 rozdílné? Ovlivňuješ tím příběh = to samé.
              Já jsem naposledy hrál MP v MW 1, nevím, jak to mají v MW 3, ale classy jako takové byly, ale s menší výhradou dejme tomu.
              Ad 5) Zombie mód tu byl a nepřipadá mi jako gró té hry. Princip je stejný, obsah vylepšený. Při vší dobré vůli ti chybí ještě 1 nová věc.
            • 1 a 2 jsou rozdilny veci, ale na papire vypadaj stejne.
              3. create a class bylo uz v ctyrce proste primarni a sekundarni zbran, 3 perky a granat, ale tady to je cely prekopany, proto to rikam, kompletne upraveny -muzes vzdycky mit 10 itemu ve vybave... do toho patri jak zbrane tak perky, wildcarty, granaty a samozrejme vecicky na zbrane (optiky,pažby, naboje atd). Takze muzes byt vpodstate nahatej naspeedovanej borec s sekerou a hromadou perku a nebo jen vojak ovesenej granatama, nabojema a arzenalem
              5 Tranzit zombici tu rozhodne nebyli, nevim kolik lokaci (5?) mezi kteryma s hracema muzes jezdit autobusem, sbirat ruzne veci, kombinovat je a prichazet tak na novy veci (muzes v nejaky lokaci zapnou elektriku, sestavit elektrickyho strasaka co laka zombiky atd)
            • Kronoss1
              No, konečně.
              Ad 1) To ještě v CoD nebylo, to je fakt.
              Ad 2) Stejný princip jako 1)
              Ad 3) To je i v MW ne?
              Ad 4) Beru.
              Ad 5) To tu už bylo. (O tom CoD Elite si jistý nejsem, ale mám ten pocit, že je to v MW taky)

              Jak to tak vidím, tak ti chybí ještě 2 - 3 nové věci, protože zatím jsem v CoD neviděl jen ovlivňování příběhu + jiné konce a Strike mise.
            • Dobre, jeste ti to napisu, je mi te trosku lito.
              1. nova vec: Rozhodovani v ramci pribehu (kdo bude zit, kdo ne, ktery stat se k tobe prida, ktery ne - vse vice ci mene ovlivnuje vyvoj pribehu, dokonce i pridava/ubira mise).
              2. Moznost proste selhat v misi s tim ze pribeh pokracuje dal.
              3. prekopan zaklad multiplayeru (create a class)
              4. strike mise (ovladani vice jednotek -stupidnich, priznavam) a opet primy zasach do pribehu na zaklade uspechu/neuspechu strike mise
              5. "drobnosti" typu zombie "kampane" (tranzit modu), 6 ruznych koncu, konecne promakanej pribeh (hlavni zaporak jeden z nejlepsich zaporaku posledni doby) a treba jeste novy funkce pro klany/youtube uploadery a profesionalni hrace pomoci CoD Elite (zdarma na konzolich)
      • Robotron3
        Tys mučil důchodce? *8*
        • Jo, nenecham je me predbehnout u kasy protoze "pospichaj"
  • Co je špatného na černobílém záporákovi? Když je to dobře spracované, muže jít o silný příběh. Že je nějaký motiv "ohraný" ješte automaticky neznamená že je béčkový. Navíc moc nepamatuju hru kde by byl záporák, ve kterém je i něco dobrého.
    Proste tohle jsou věčné motivy příbehu, láska, zrada, pomsta a pod. a za to že ty motivy jsou použity v milionu knih, filmu atd. neznamená, že když další film bude o lásce že nad tím mávnu rukou že je to béčkový namet jak to dela Grygar v tehle recenzi. Vždycky záleží na spracování.
    Kočkopsem bych nazval spíš tuhle recenzi.
  • Inquisitor
    Ten váš přehrávač je fakt děs a hrůza.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit