Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možno sa toto niekomu zdá ako zbytočná debata, ale je to vlastne spor o to, ako budú možno vyzerať hry o niekoľko rokov. Vcelku ma vydesila správa, ktorá hovorila, že také Dragon Age 2 sa tiež vydá cestou akčnejšieho poňatia hry na úkor prepracovanosti po-
    stáv. Pokiaľ sa presadí vôľa tej časti hráčov, ktorí chcú iba zúrivo klikať myšou a pri
    akomkoľvek rozmýšľaní alebo dlhšom dialógu bez boja ich rozbolí hlava a dostávajú
    abstinenčné príznaky, tak skončí herný priemysel v rovnakej prdeli v akej sa nachádza
    priemysel filmový. Bohužiaľ asi to k tomu speje.
    • Souhlas. Úspěch CoD jen ukáže ostatním že se nemusí snažit. Třeba MoH ten se inspiroval až až a jak to dopadlo.
  • MoravaGeorge
    Kameňák měl taky obří návštěvnost *5*
  • Pište si co chcete,ale já stejně napíšu,že CoD Black Ops je pičovinas nadevše!!!!!!!!!!!!
    Minule díly super,perfekní,nadherné,boží,ale co udělali teraz tak to je škoda mluvit..Příští díl si koupím až to uvidíma a trochu si zahraji jinak originálku nechci ani vidět..
  • Řeknu to takto. BO není vyloženě špatná hra, taky, že modifikace dobré hry moc zmršit nejde(no, i když). Nicméně pořád to nemění nic na faktu, že Activision chytře využívá jména a úspěchů této hry k opětovnému prodeji toho samého. Tak si CoD kupujte dál, uctívejte dál, oslavujte dál(a ještě nevim co) a já si za ušetřené peníze koupím věci, co mi opravdu stojí za to. Přece vám to nebudu rozmlouvat. Že by bylo rozumnější si s těmi penězi zapalovat cigára, když mě za to ještě vyfakujete. *3*
    • Pro mě je to celkem špatná hra, už ji hraji asi týden - vždy u toho vydržím jen několik minut, jak jsem nas.... na skripty. Jak někdo již napsal v uživatelské recenzi, tak s jeho názorem celkem souhlasím. Možná už jsem na tyto hry příliš starý - já začínal na 8b sinclairu a ty hry byly dost zábavné, asi i díky neustálému začínání od znova a stálemu nahrávání z magnetofonu... V této hře už je pouze hurá do akce k dalšímu automatickému checkpointu - žádné velké přemýšlení.
  • Nový CoD je prostě jako starý dobrý Serious Sam... kosíš a kosíš a kosíš a až když uděláš dva kroky tak najednou všichni zmizí nebo já nevim kam se schovají *4*
    • O tom ,ze by se nepratele nekam schovavali teda nic nevim :-D,nepamatuju si ,ze v SS byla nejaka pasaz ,kde by se nepratele rodili dokud hrac nekam nedosel,pocet nepratel byl fixni pokud si dobre pamatuju.
      A jeden zasadni rozdil mezi COD a SS je ten,ze SS si nehraje na vaznou hru,ale bere se s nadhledem a humorem (dle me povedenym) :-).SS je pro me uz stara dobra klasika :-)
      Jeste si pamatuji recenzi v levelu,neco ve stylu : Kosis kosis kosis kosis,projdes dverma kosis kosis kosis,zmacknes cudlik, kosis kosis kosis..... :-D
      • *1* *1* *1* *1*
  • To, že je COD fenomén a každý diel sa predáva čoraz lepšie nie je zna mením kvality,
    ale čoraz rafinovanejšej reklamy, podliezavých a klamlivých recenzií tých čo by mali
    hru objektívne zhodnotiť a čoraz nižších nárokov na ozajstnu kvalitu majoritnej skupiny
    hráčskej základne. Ťažko niekomu s dôkladne vymasírovaným mozgom hovoriť, že pred desiatimi rokmi by po hre kde zo šiestích hodin hracej doby sú štyri hodiny renderovaných
    scén a zvyšok je bezduchá strieľačka, možno ani pes neštekol.
  • Chtěl jsem si taky koupit COD na multiplayr ale po zahrání mě na to přešla chuť,tak jsem šel do Bad company 2
    • Chytry tah. *3*
  • proboha co to je za cloveka ten Tajnej?...kope a plive na kazdyho komu se nelibi co se z CoD stalo...
    • Promiň, na tebe už neplivnu, došly sliny. Noha už mě taky bolí. A příště líp čti, rozhodně nereaguju na každýho, komu se BO nelíbí.
      • Běž se projít...
  • Nekdo se tady pozastavil nad tim ze cely jeden rok!!! hral MW2 az do prichodu BO! A to bude hrat zase do podzimu nez vyjde dalsi "novy" dil, a s kazdym novym dilem napise jak ten predchozi stal za houno.. Pak tady nekdo psal ze cod je tak uspesne ze se hraje cely jeden rok, a ze snad neexistuje hra ktera by mela delsiho trvani na MP scene.. Co takovi lide co uz 10rokem hrajou CS? U nas v CR neni cod komunita vetsi nez treba CS komunita .. ale v zamori hraje COD kazdy kdo ma ruce a TV (vubec bych se nedivil kdyby 5/4 hralo na konzoli) a proc? Reklamy kam se podivas, to hype je neskutecne, v tv jsem videl reportaz z nejake vojenske zakladny jak clenove USMC cekali na pulnoc az si budou moct koupit MW2, podle jejich slov hru ktera ma hodne blizko k realite. Nevim kolik jim za to zaplatili
    • To fakt řekli že se blíží k realitě???????
      • Jestli tohle řekli tak byli podplacený *3*
        • Což to je jasný ale nevěděl jsem o tom že se Activision snížil i k takovýhle reklamě.
  • CrazyBob@tiscali.cz:
    Nesnáším ty co říkaj že je to totální píč..... protože sami by nci takového neudělaly.
    Vidím že mluvíš jen na ženskou část diskuze..Takže si můžu dovolit říct že je to kravina...
    • no ty musis bejt nemalej lulin, kdyz si ze sebe vypustil takovy ho*no :)))
    • Takže když někdo udělá něco co je blbost, tak mu to nikdo nemůže říct protože by to sám neudělal?? Navíc poslední CoD je skutečně ubohý *8* skoro stejné zklamání jako Mafie II
    • Nauc se cesky pitomce a pak tu predvadej svuj oralni prujem.
      • Já bych mu ty dvě čárky v souvětích i odpustil. Nebuďme hnipopiši.
    • on to nepochopi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit