Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rád vidim že někdo má odvahu dát 4 ale ještě je potřeba aby jim ta odvaha nechyběla až budou recenzovat další CoD.
    • Poslední CoD co si pamatuju nemělo moc dobré hodnocení a navíc CoD by si až takhle špatné hodnocení nezasloužilo
  • Leonidasss
    Western byl aspoň na herním poli originální, ale ->střílečka<- z moderní doby ? Těch je tu víc než dost.
    • SA-reg
      Zas většina moderních stříleček je z armádního prostředí... policie a drogy mi přijdou ještě osvěžující oproti stu stejných america vs. terroristi stříleček.
      • hral som to asi 30min na xboxe a to mi stacilo uz to ani nespustim.
  • A Call of duty dostane sedmičku, pche.
    • tak u CODu je alepon jaka taka zaruka dobreho remeselneho zpracovani a v pripade MW i optimalizace .. takze nevidim proc by to nemohlo dostat 6-7 (4-5 za SP a zbytek za MP) a byt to z meho hlediska muze byt hodne stupidni hra, lidi to jak se zda zerou tak proc ne ..
      • Nevím jak Cartel (i když skutečně vypadá hůř než BiB), ale zrovna Bound in Blood byl taky výborně optimalizovaný a vypadal atraktivnější než tehdejší CoD.

        Vím, že je tahle diskuze přímo o Cartelu, ale tys taky vytáhl MW :).
      • Tím dobrým řemeslným zpracováním myslíš 6 let starý engine, odfláknuté zvukové efekty nebo neexistující fyziku???
        • nj zvuk je desny, ale 6 let stary engine mi nevadi .. je svizny, oci neurazi a urcite se na to kouka lepe nez treba na Crysis 2 (i kdyz papirove je samozrejme mnohem horsi) .. rozhodne z veci ktere bych na COD zmenil by engine a celkove remeselne zpracovani bylo hluboko na spodnich prickach to-do listu ..
          • crysis 2 je jednoznačně krok zpět oproti crysis 1. vlastně je to mnohem horší hra jak po technické stránce, tak po stránce hratelnostní. crysis 1 = 85 %, crysis 2 = 50 %.
      • jesusek
        Záruka dobrého řemeslného zpracování? Tak to si mě pobavil. Možná tak každoroční záruka pořád dokola jedné a té samé stupidní hry.
        • vis vubec co znamena remeselne zpracovani ? to ze je to repetitivni, hloupa moorhuhnovka se s tim preci vubec nevylucuje ..
          • jesusek
            No nevím jak to myslíš. *4*
  • Konečně se někdo nebojí sestřelit škvár!Jen tak dál.
  • CoD dostane 9 z 10 ti protože to je zábavná adrenalinová jízda s bohatým mp, epickými momenty a je to přesně to, co fanoušci očekávají, nikdy neslibovalo víc. Počkejte :D
    • CoDko je podle mě nejlepší série her já od toho očekávám CoDko ale někdo od toho očekává něco jiného podle mě CoDko dostane malé hodnecení já se nad tim zase budu vztekat :D ale u mě bude vždy mít za 10 pokud to teda nějak nepos*rou :D
      • SA-reg
        75% šance, že jsi troll
        25% šance, že jsi, no, jak to říct...
    • Důležité je to slovo "zábavná". Jestli je hra zábavná, tak nevidím důvod, proč by neměla mít vysoké hodnocení. *4*
      • Já taky ne. Ale mě to CoD nějak nebaví. Jít dopředu a mačkat levej button myši není hra ani zábava ani výzva.
        • paradoxne praotec CODu, Moorhuhn, zas tak spatny neni ...
    • A kdyby snad nahodou nekdy CoD serie preskocila z WW2 rekneme do soucasnosti... bude to vyhodnoceno jako "vitane oziveni, ktere znacce prospelo, ziskala tim zcela novy naboj a autori se s timhle posunem vyporadali vice nez se cti".
      • A to sa nestalo, tak zhruba pred 4 rokmi? Ze CoD seria preskocila z WW2 do sucasnosti?
  • misho8723
    Úplne super recenziu majú aj Gametrailers, kde hre dali 4.7 z 10.. veľmi sa mi páčila scéna, kde hráč musí dlho montovať nálož na tenké drevené dvere, ktoré by sa dali jedným kopancom otvoriť a ako keby ani to nestačilo, asi meter naľavo od dverí je obrovské okno :D Takisto pri cutscénach je počuť zvuk - hlavne hlasy postáv - ako keby bol nahrávaný vo vnútri škatule :D grafika istotne vypadá horšie ako pri vyše dvojročnom bratovi Bound In Blood.. takisto hlášky sú úplne otrasné, no a o hrateľnosti ani nehovorím.. obrovská škoda tejto série, lebo ako aj prvý diel aj druhý diel patria medzi najlepšie strieľačky posledných rokov
  • velka skoda ;( prve dva diely boli jedny z mala FPS ktore ma bavili aj co sa tyka deja, zapletiek, napaditosti atd... holt prirastli mi k srdcu a velmi som sa tesil na tento diel, dokonca som ho uz uz isiel aj predobjednat, ale ako tak pozeram tak to chlapci hodne pokadili...
    preco kurna nemohli pokracovat vo westerne? slaboduchych strielaciek a hry na gangstgerov je plna rit, westernov ako safranu :( blbci...
    tak dufam ze aspon ten predobjednany BF3 nesklame i ked mam pochybnosti kvoli tomu SP co tam davaju...
    • Je otazkou, zda by takhle neposrali CoJ3 i kdyby zustal na divokem zapade.
      Nemuzu se zbavit dojmu, ze za takhle katastrofalni kvalitou hry vezi i neco jineho /financni tisen studia nebo vydavatele, tlak kravataku, najmuti levnych ale nezkusenych programatoru atd/ nez jen pouhy presun z divokeho zapadu do soucasnosti.

      Kdyby byl CoJ3 udelany kvalitne, tak bych si ho zahral rad i kdyz faktem zustava, ze westernovych her je jako safranu :-(. Kez by Rockstari predelali Red Dead Redemption na PC..
  • Škoda ale po posledním traileru jsem ani nic jiného nečekal. Pro mě znamenal zhoršení už druhý díl, který začal chytat modní prvky z CoD. I tak ale nebyl vůbec špatnej. Já si každopádně budu Call of Juarez pamatovat vždy podle geniálního prvního dílu.
  • Okey všichni tady píšete jak že Call Of Duty změna prospěla.
    Ale tady je jeden rozdíl
    Call of Duty změnu potřebovala 2 světová valka už byla stára
    Call of Juarez žádnou změnu nepotřeboval westernových her tu moc neni a western určitě neni něják starej naopak rád bych o chtěl víc. Tak proč to měnit? Don't change it if it ain't broken.

    Call of Juarez mělo jen 2 hry které byly ve westernu podle mě to neni tak moc

    Zatím co call of duty mělo : Call of Duty 1 + Datadisky Call of duty 2, Call of Duty 2 Cold In Blood, Call of Duty 3, Call of Duty World At war.

    A ještě nezapomně na ten fakt že když bylo call of duty ve druhé světové tak bylo ještě jiných her nebo dokonce serie (Medal of honor) které byly stejné jako call of duty, call of duty potřebovalo změnu.
    • Jo a ted muj názor na hru, podle mě to pokazily. Zdá se mi že hra neni dělaná pro singl ale pro multiplayer. A to je podle mě největší mínus. Call of Juarez 1 a 2 byly udělané pro Single Player kterej byl užasný. Navíc se tam hodně měnila hratelnost. Zatím co u nového se to nedá tak řící.

      Příběch mě moc nezajimal a dialog se mi zdal strašnej. Dabing taky nic moc. Prostě..jsem se o ty characktery nezajimal bylo mi jedno jestli je někdo brutalně zabije..ale klidně mě to je jedno.

      Ještě jsem neskoušel CO-OP možná bych mohl. Je tam Split-Screen takže to by mohl být plus

      Řizení auta mi připadalo zbytečné a nezábavné tak se mi zdálo vtipné když narazím do nějákého auta jak nejde vidět žádné ale žádné poškození auta. Ani nevím jestli mě to může zabít. Nevadí jaké v rychlostí nabourám žádné poškození.
      Hra vypadá jako kdyby autoři pospíchaly. Grafika je prostě nic moc s porovnání se prvnímí díly je k smíchu.

      ''Atmosféra'' se mi vůbec nelíbíla gangy a drogy můžu ve hrách vystát ale nic mi neřiká a zdálo se mi jako kdybych zase hral GTA san andreas už jsem čekal až na mě vyleze Big Smoke a řekne : Whaatsup motha fuckar?
  • XXDarthVaderXX
    HMMMM moje oblíbená hra šla do kytek. Prosím všechny, aby tuto padlou sérii uctili minutou ticha *1*
    • Přesně.

      Brothers in Arms je pravědobně další. Další hra která změnu nepotřebovala.
      • XXDarthVaderXX
        jj, ale tam by to nemusel být takový průšvih, jen se to nemělo jmenovat BiA *11* Coop mám rád, tak že by to špatné být nemuselo, ale né jako taktická akce, ale jako frenetická akce *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit