Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Chytry" pan recenzent zde pomlouva praci ruskych programatoru,ale chtel bych videt co by dokazal on sam!...dle meho nazoru je to pekny remake stare dobre Amiga klasiky,vice takovych her!!!... je super kdyz si clovek muze pripomenout stare dobre gamesy z 90.let a jeste k tomu v novem kabate!...Ale on zrejme tu dobu nezazil a umi jen kritizovat,jestli to zvladne naprogramovat lip rad si jeho hru stahnu!...
  • Já tedy nevím o co panoj chytrému recenzetovi jde, ale dle mého názoru takhle se recenze nepíší pomlouvat něco už u nadpisu to si myslím že je trochu moc. Samozřejmě originál díly znám a co se týče 3tího dílu nemám výčitek je to odpočinková hra grafika slušná, hra je dobře odladěná a nemá v misích žadné extra chyby hratelnost,ovládání je naprosto stejné jako u jedničky což mě osobne těší... je to jen osobní názor, ale tahle recenze je humus a nevěřím tomu že recenzent někdy viděl originál odhaduji že byl jště na houbách... *1*
  • No, nevím jak je na tom Cannon fodder, ale žblebt "ale to by vývojáři nesměli být z východu a museli by chápat pojmy jako tradice a kvalita." Je hoden nobelovy ceny bramborových lidí. Právě, že východ je poslední ostrov produkující nezmršené vývojáře, co ještě chápou podstatu pojmu "počítačová hra".
    • Připomíná mi to tu hlášku z pelíšků.Když dám dva connon foddery vedle sebe a jeden bude ruský a druhý americký tak který bude lepší?Samozdřejmě ten americký. *3*
  • Tohle se hlavně nikdy nemělo jmenovat Cannon Fodder.
  • Odulin
    *sry
  • Demo bylo místy stereotypní díky 3D a paradoxně i díky větším možnostem a otevřenosti ... ale ano hrálo se to docela dobře .
  • No hral som Cannon fodder 1 aj 2 ešte na Amige500. Keby vyšlo demo na 3. časť skúsil by som
    • ztahni si varez jako demo.. pokud se bude libit, kup origos.
  • Odulin
    Dal jsem tomu hoďku. Kdybych ji celou provzpomínal na starý Foddery udělal bych líp. Oproti výborným Renegade Ops z minulýho roku je tohle fakt bída třená s nouzí.
    • No mne se tedy grafika líbila , hratelnost by si zasloužila tužší nepřátele ( a není tam volba obtížnosti ?) , kteří vám půjdou po krku i zpoza obrazovky a nebudou čekat až svojí přítomností aktivujete ten který přepínač ale přes to všechno - hrajete hru , která se obsahem až tak neliší od původních dílů . A v tom je podstatný problém této hry - už jste ji hráli a díky výzvám a větší obtížnosti vám připadá původní hra jako nepřekonaná .
      Nostalgie je prasnice ..... ale kvůli tomu nemusím kydat hnůj na rusy a provedení , které mi připadá skoro dokonalé .
      • Odulin
        Ale jo, tak se ti to líbilo, to nikomu neberu. Můj názor pramení jen z toho, že sem to pustil a vůbec mě to nebavilo, bez ohledu na cokoli. Přišlo mi to bez štávy, šmrncu a šarmu...prostě šeď (vojenská nebo ocelová to je jedno:)) Ke všemu Foddery jsem hrál první 2 díly jen zlehka a zas tak zarytý je nemám, abych tohle s nimi přímo srovnával. Toť vše..
        • Holt malý panáčci od Sensiblu mají svoje kouzlo které zřejmě v tomhle žánru nic nepředčí i když jsem tuhle trojku dohrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit