Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na rootly ouye je to parada :P na tabletu/mobilu des bes , naprosto neovladatelny
    • No, nevim. Naopak mi Carmageddon prisel nejlepe ovladatelny z novejsich zavodnich her.
  • Aaaaa........ Carmageddon mam. Konečně to někoho napadlo :) Kdyby někdo zrecenzoval perly jako Blast A Way, Jazz: Trumpet Journey, Beat Sneak Bandit, Scribblenauts, Vice City, Dead Space, Worms, Tiny Troopers 2, Devil's Attorney, Call of Cthulhu: The Wasted Land.... bylo by to super *2*

    Spešl Scribblenauts jsou naprosto boží.
  • Hmmmm, toto som hrával tak pred 10-timi rokmi, nehorázny žrút času *4* Ale na mobile by som to nehral, načo przniť klasiku, to už radšej GoG...
  • Akorat ze tohle je Carmagedon 2, jednicka byla jeste na spritech bez 3D pokud si dobre pamatuju...
    • Aha to byla Quarantine co jsem myslel, to byla rezba :))
    • Jo. Je to jednicka tak jak vypadala na 3dfx. Mohli by vydat i Splat pack. Jedina co mne nastvalo, ze mi jednou zmizli savy...
      • Clovece myslim, ze v tomhle uz je i Splat-Pack. Aspon na obrazcich teda poznavam nektery lokace a levely. I ta grafika mi prijde vyrazne lepsi, v softwarovem modu to vypadalo hrozne (original), pres 3Dfx o dost lip... ale tohle je zase o pekny kus dal.
    • nekromant33
      takhle vypadala jednicka pokud si mel 3dfx kartu
      • Ano, ano.
    • je to urcite jednicka kamo, trochu vyhlazena to ano ale ten obrazek ridice byl preci jen v jednicce.
  • Legendární hra a nově se zhovadilým ovládáním ... Na šmrdlacích plackách i tak s minimální konkurencí .

    Jen se tím trochu otáčí pořekadlo oldgamera " Tohle by dneska již nikdo nevydal "...
  • Hanzik815
    Zrovna dneska jsem to hrál. Mám to už nějakou dobu nainstalované a není to vůbec špatné. V podstatě je to přesně takové, jaké si to z dětství pamatuji... jen trochu jiné ovládání. :)
  • "On je Carmageddon v dnešní době vlastně skoro až osvěžujícím zážitkem. Řekněte sami, kdy jste naposled hráli něco podobného? Posledním hřebíčkem do komerční rakve žánru car-combat byl loňský Twisted Metal, který se vůbec nechytil. A před ním nebylo dlouho nic. Podobný brutálně jízdní chaos, jaký nabízí Carmageddon, jsme si zkrátka a dobře už hodně dlouho užívat nemohli. Žánr de facto zemřel a v téhle formě si ho žádná firma nedovolí vzkřísit. "

    http://games.tiscali.cz/recenze/clutch-49507

    Homolnik proste nevi. Je tak mlad a jeste nevi. :)
    • Overwatch
      Člověk nemůže znát všechny ruské budgetovky...
      • Pak by ale nemel rikat, ze nic jako Carmageddon neni. Nebo ze nezna rusky budgetovky, kdyz o nich maji Games clanky (preview+recenze) a jsou i na Steamu. Nebo ze zanr car-combat je v rakvi a dokonce snad uplne mrtvy.

        Mam jmenovat, nebo radsi uznas, ze o tom fakt nic nevis? :)
        • Overwatch
          Jasně, možná by se dala ještě vyštrachat nějaká indie věc nebo další budgetovka, ale tak si teda živoucí žánr nepředstavuju. V tomhle žánru prostě není moc co hrát, nové velké a povedené car combat hry nevychází, není z čeho vybírat. Proto působí Carmageddon trochu jako osvěžující věc. To byla pointa, kterou podle mě nějaký čtyři roky starý budgetový Clutch fakt nemění.

          Ale ano, samozřejmě uznávám, Clutch jsem neznal.
          • Vidis, uz pomalu otacis. :) Vcera byl car-combat "mrtvy zanr a v rakvi" dnes "v tomhle žánru prostě není moc co hrát". Samozrejme, ze dnes nikdo nevyda AAA strilejici auticka. Ale podobne je to u strategii, nebo adventur, ze spousty kdysi oblibenych zanru jsou ted proste mensi produkce.

            BTW za posledni roky bys z car-combat mohl (ne)znat treba Death Rally, Wrecked: Revenge Revisited, Pressure, Calling All Cars, Scrap Metal, Crasher a Vigilante 8, to jsou rekneme ty mensi a casto digitalni. Pak Blood Drive, Full Auto, Post Apocalyptic Mayhem, Hard Truck: Apocalypse, Ex Machina, Gas Guzzlers, Fireburst, Death Track: Resurrection a GearGrinder, to uz jsou ty vetsi a casto krabicovky. A uplne nakonec ty nejvetsi, jako Blur, Split Second, Wipeout, nebo Twisted Metal. Jasne, diru do sveta vetsinou zrovna neudelaly, ale hodnoceny byly dobre a se slusnymi prodeji.

            Na mrtvej zanr docela zivo? Vetsinou jde o hry jen par let stare, pet let maximalne, rozhodne z tehle generace.
            • re Overwatch: Neotacis? Predevcirem zadne dalsi hry nebyly a bylo mrtvo. Vcera jsi pripustil jednu dalsi budgetovku vedle Clutch a mozna jeste nejakou indie vec. A kdyz ti jich predhodim 20-30 dalsich, budes porad na svem? S tebou je legrace.

              Blur, SS a Wipeout jsou závodní hry se špetkou akce? Takze si je taky nehral? Wipeout by se jeste dal brat jako zavodni, kdybychom slovickarili, ani to nejsou auta, ale zbrane tam hraji dost podstatnou roli. Ovsem SS a Blur? Hry kde skoro nejde o zavodeni a umisteni v cili, ale o rezbu aut? O to kolik, kde a jak toho sestrelis a znicis? Aha, krasne se nam kruh uzavira, nevis o tom vubec nic, ale hlaskujes jak Karel Caslavsky. Uz se tesim na dalsi clanky z tveho odborneho ranku, clovek se alespon zasmeje.
            • Overwatch
              Nijak neotáčím, za tím co jsem napsal si stojím. Léta staré maličké stahovatelné hry nebo budgetovky neznamenají žijící žánr v roce 2013 a dál. Blur, SS a Wipeout jsou závodní hry se špetkou akce, ne car combat.

              Zopakováním toho, že na pointu nebo recenzi to vliv nemá, bych slovíčkaření uzavřel.
        • Black_Hand
          mozna si pletes overwatch s overmindem. nikdo, ani zadny herni novinar, nezna vsechno co kdy kde vyjde. rikat, ze nic takoveho neni klidne muze, a kdyz mu nekdo ukaze, ze se myli tak prizna mylku. a to se presne stalo. co cekas vic?

          pokud jde o to, ze mas recenzi na games, tak to nestaci. tuplem pokud slo jeste o starou redakci. (2009 je jeste stara ne?)
          • Vidis, ja bych si treba netroufnul tvrdit neco o necem, o cem nevim vubec nic. Dalo se to napsat i jinak.

            A Games jsou proste Games, stare nebo nove. Sami to nerozlisuji. Ale pointa byla jinde, Clutch neni zadna zapadnuta budgetovka, ktera vysla jen v Rusku, nikdo ji nezna a pes po ni nestekne. Uz jen zdejsi preview a review to potvrzuje. Jsou hry, ktere nerecenzuji vubec, natoz aby o nich psali hned dva clanky. Stejne tak Steam, jsou hry, ktere se na nej tlaci pres Greenlight klidne pul roku a nedostanou se. Clutch sel primo a jeste s reklamou.
            • re Black_Hand: Prosimte o cem to ted mluvis? Pokud autor textu zahlasi cosi v duchu "hra jako Carmageddon od Carmageddonu nevysla + zanr car-combat je mrtvy a krome Twisted Metal vlastne roky zadne takove hry nevznikly" asi vi o cem mluvi. Nebo to alespon predpokladam. Oboje jsem vyvratil, hra jako Carmageddon vysla nedavno, neni to zadna puticka a z mrtveho zanru car-combat, ktery pry uz neexistuje, jsem vypsal dobre 20-30 her. Tudiz autor o zanru evidentne nic nevi, presto si dovoli delat zavery a prohlaseni, jako kdyby to pod tim mikroskopem sledoval.

              Ze Adam prisel 3/4 roku zpatky znamena co? Ze muze psat nesmysly? Pokud si verim na recenzi nejakeho titulu a vezmu si ji od sefredaktora s tim, ze se jako vyznam a tyhle hry hraju, melo by to podle toho vypadat. A kdyz uz se nevyznam, alespon chodim okolo a nesazim do textu konkretni hlasky ala takova hra neni a zadne dalsi podobne taky ne.
            • Black_Hand
              vi o tom dostatek, to ze nevi vsechno v danem smeru je naprosto prirozene. bezproblemu muzu vytahnout mikroskop na vsechno cemu "rozumim" nebo "rozumis" a najit veci, ktery neznas. a vazne ti prijde, ze games nerozlisuje mezi starym a novym? tim spis, ze adam prisel tak 3/4 roku zpet? ma prochazet historii toho o cem psalo games jako povinny trening?

              a opravdu te tak prekvapuje, ze na games se semtam recenzuji i mene zname hry? games recenzuje hodne takovych her a mnohdy je jim to dokonce vycitano. redaktori nemuzou znat vsechno.
    • Jack1947
      Mnelo to mouchy ale Clutch se mi libilo, celkem duvodem mozna bude ani ne takto ze by nedovolila vzkrisit, jako spis jestli by o tenhle typ hry stale byl zajem a obavam se ze ten zajem uz takovy neni co kdysi. Carmageddon:REincarnation ukaze jestli uz tenhle zanr , je mrtvy nebo naopak znova vstane z popelu, jak bajny ptak fenix. *4*
  • jéjda...to jsou mi vzpomínky...dneska by to byl parádní MP (na PC)
    • Jack1947
      Reinkarnace tu snad jeste bude letos.
  • Stazeno, nehratelna blbost... Celkove ty hry na tabletech stoji za prd, vubec me nebavi at zkousim cokoli. Nastesti jsem jeste za zadnou hru na ipadu nedal prachy a myslim, ze ani nedam :D
  • Jack1947
    Puvodni Carmageddon jsem ani nehral, (vedel jsem o cem hra je ) Akorat to ovladani mne odradilo respkt to ze ta odezva pri zataceni byla priserne pomala, je to stara hra , hezke ze vysel remake aspon mneli dat podporu touch padu u Play pak by to snad i se dalo zvazit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit