Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jebus
    Zrovna Carmageddon je hra, která nepotřebuje fotorealistickou grafiku, ale zaslouží si neotřelou výtvarnou stránku. Což tenhle "vymoddovanej" TDR 2000 nemá. Škoda.
    • když už tak vymodovaná dvojka, toto nemá s TDR 2000 absolutně nic společnýho... když chceš urážet tak se aspoň trochu snaž
      • jebus
        Podle sebe soudím tebe? Absolutně jsem neměl v úmyslu kohokoliv urážet, pokud tak píšeš příspěvky ty, je to tvůj problém, ne můj.

        Moje hodnocení se naopak týkalo toho, co potvrzuješ sám. Reincarnation připomíná spíš vymoddovanou hru z devadesátek, nikoliv autonomní, vizuálně originálně pojatý titul, který alespoň vzdáleně připomíná třetí tisíciletí.
  • Keyz
    To tedy dopadlo...

    Jinak se divím, že to je vůbec na 5 - Průměrná. Takto průměrnou hru bych nehrál. V takovém lajdáckém provedení.
  • Po Pillars dalsi kickstarter error - neco je spatne.
    • del0
      Error maximálně tak ve tvém mozku.
    • Magister_Peditum
      S Pillars je něco špatně? Jsem si při hraní ničeho nevšiml...
      • Pillars of Eternity bylo perfektní izometrický RPG a po letech jsem se v tomhle žánru her bavil.....ale cca 14 dní. Tušim, že tu hru už nikdy nenainstaluju a nezanechala ve mě z dlouhodobýho hlediska žádný extra vzpomínky. Baldur byl a je jinej a vím, že bych si ho za 5 let s chutí dal znova po xypsilontý ))
  • Ristoro
    Souhlas s recenzí. Chtěl jsem si to koupit, ale samozřejmě prvně vždycky hru "vypůjčím", než se nechám napálit. Jsem rád, že jsem tak učinil, hratelnost vypadá perfektně, ale aby ba 4GB grafice hra nejela pomalu ani na medium na 60fps, to nemůžou myslet vážně.
    PS: Witcher 3 s obrovským světem bez loadingu, jede většině lidí naprosto v pohodě i na slabých strojích a Carmageddon, kde není kromě aut pomalu co vykreslovat nedává 60fps ani na GTX970-980.
  • Ja som ziadne technicke problemy s performance nepostrehol. Ziadne fps dropy na jednociferne cisla, ziadne mrznutie obrazu. A to mam gtx960. Ale tokeny a nutene opakovanie trati vadi aj mne.
    • Přesně, já mám dokonce jnm gtx750 a jede to na medium na 60fps.
    • Já mam teda a HD5870 a mrznutí obrazu tedy pociťu ji a na nejnižší nastavení *1* , ale i tak jsem odehrál 7 stejdží. Štvě mě ale spíš otřesná nahrávací doba, čekat na závod 5 minut... Zkrátka podle recenze: Technicky na houno, ale zábavná ta hra je.
  • dex dostane 7 a tohle 5? kvalitativne si je to uplne rovny, tohle je mozna i zabavnejsi a min zabugovany,takze tohle by melo dostat 5 a dex 4...
    • Vogon
      Tipy na to, jak nevypadat, jako hlupák na internetu:
      1)Mé oblíbené : "Recenze začíná až pod číslem.".
      2)Recenze a hodnocení prezentuje názor JEN A POUZE autora, nikoli názor tvůj, či názor většiny. Pokud chceš vyjádřit nesouhlas, nejlepším řešením je napsat recenzi vlastní.
      3)Než něco napíšeš, tak si to přečti a oprav gramatické chyby.
      • Neviem, kde ty a tebe podobní stále beriete, že recenzia prezentuje len názor autora?! (No vážne, kde?)
        Definícia: Recenzia je OBJEKTÍVNE zhodnotenie hotového, publikovaného diela. Jej prvú časť tvorí stručná informácia o recenzovanom diele, po nej nasleduje objektívny a vecný pohľad a nakoniec hodnotenie.
        Ak by šlo o názor autora, tak sa to volá NÁZOR a nie recenzia. Autor je profesionál a musí sa vedieť čo najviac odosobniť.
        • jeanczarny
          Recenze nikdy neni objektivní, vždycky záleží na osobě, která ji píše. Protože na to, abys něco zhodnotil musíš mít názor a ten se člověk od člověka liší. Pro zábavu a poučení doporučuji 100% objektivní recenzi Jima Sterlinga: http://www.destructoid.com/100-objective-review-final-fantasy-xiii-179178.phtml
        • nightborne
          Recenze je subjektivní útvar, vždy byla, vždy bude. A zrovna v této snad vidíš něco neobjektivního, mimochodem ;)?
  • Kedze ale vysla hra ako vysla nemozem sa ubranim tomu ze posledna porada sa niesla v style
    A: "Ta hra nieje uplne hratelna, to je jasne kazdemu po prvych 5 minutach"
    B: "Ale mne sa uz nechce na tom makat"
    A: "Tak skusme aspon vybrat nejake dalsie peniaze a nejak dostojne to dokoncit"
    B: "Kasli na to ovela viac z toho aj tak nevytrieskame"
    A: "A co fanusikovia?"
    B: "Co ja viem, mam dve hypoteky prachy som dostal a fanusikov je mi sice luto ale ja si nemienim nicit zivot dalsou robotou za malo muziky..."
    A: "No tak OK ved mne je to v podstate fuk"
    • Kedze neboli tlaceni do vydania ziadnym studiom ani marketingovym oddelenim mohli poprosit o dalsie peniaze ak potrebovali este trochu... backeri by to zrejme zatiahli. Ak mali prachov dost a potrebovali len trochu casu... som si isty ze fanusikovia by pochopili(hlavne po tej bete) ze hra proste potrebuje trochu viac casu. Kedze sa nestalo ani jedno neviem si predstavit velmi inu logiku toho timu.
  • Já chci recenzi (názor na hru) od Honzy Olejníka.
    • jnsCZ
      Bude ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit