Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co furt všichni remcáte, náhodou super vyhlídka, když to jede pod DOSem :-)
  • *14* Fear Factory k tomu... jako zamlada
  • Jack1947
    Trailer muze byt sebe "zabavnejsi" ale nic to nemeni na tom ze Hra nevypada nic moc, takto asi fakt bude hlavne zalezitost pro Skalni fanousky a ostatni jen kdyz akceptuji ne zrovna libivou grafiku lidi jsou bledi jak Zombies pocitam ze fyzicky na tom taky nebudou nejlip.

    Modely aut nejsou moc hezka, no nevytahli se a to uz nemaji moc casu no.
  • Ještě dnes si pamatuju jak jsem se bavil při přejíždění ubohých důchodců marně se snažících uniknout mému zakrvácenému nárazníku poté, co zjistili, že nesledují běžné závody. Bylo mi tehdy 8.
  • kulhy_parici_spici
    U Happy Tree Friends jsem se nikdy nesmál. Takový humor z prvního stupně ZŠ. Za to u Carmageddonu jsem se výborně bavil. Nějak mi to nejde dohromady. O nové hře zatím nic nevím, tak nesoudím ale "trailer" za mě odklonění od původní stylizace a mínus.
  • kubi-wan
    Náhodou... mně se to už teď hrozně líbí, přestože je vidět, že je na tom ještě potřeba pěknej kus práce. Ale ta grafika je podle mě v pohodě, když vezmu v potaz, že je to alpha. Dokážu si ale představit, co s ní ještě udělaj.
    Jediný, co se mi nelíbí, je krev, která by dneska už nemusela vypadat tak kresleně. To jediný by mi asi dost kazilo zážitek při sražení chodce.
    Ale trailer pecka! Potěšila bombička "Die Anna" *14*
    • No praveze to ani alpha neni, ale ako vidis ludia tu budu knurat nad nedorobenostou pre alphy :)
  • Tahle kravina někdy někoho bavila a bude bavit? Bože....
  • Carmamrdon
    Vypadá to skvěle - můj splněný herní sen. *14*
  • Mato1987
    mwahahaha :) teším sa, len nech to poriadne zoptimalizujú, lebo to preview demo je fakt otras, framerate padá niekedy až na 5 fps....
  • *14* Jako bych byl zas malej kluk co sedí v herně s kámošem a drtíme důchodce *1*
    • Jo je to hrozná nostalgie, já si pořád živě pamatuju, jak mě kámoš v C2 v úrovni "trucking hell" pobízel, abych se rozjel proti té tečce, co se ke mě hnala po mapě, že prý to je nejlepší taktika a ten obrovský dempr mě sešrotoval úplně na sračku *4*
      • Kein
        Jo, jo... https://www.youtube.com/watch?v=bpBXTpHTNv8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit