Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panebože to takhle vypadali hry (do 0:17 ve videu)
    NIc ve zlém, ale to byla zabava? To skutečne nelze rict nic jinýho ze je lepší být venku u tv nebo si číst pracovat, když to porovnám s tema dnesnima hrama tak ty jsou presto zabavnejsi v tomhle se nic nedeje a nesoudim jen podle gragiky hraju treba hearts of iron atd.. ale ja na tom ve videu nic nevidim to bych nikdy nehral
    • Kamarade, u toho se travili cele dny... A ver ze to stalo za to... Je videt ze tu hru vubec neznas...
    • ale tehdy nic jinyho nebylo nemeli jsme s cim srovnavat, takova grafika byla tehdy revolucni a koukali sme s oteverenou pusou *8*
    • Vsak taky ano , nedrepeli jsme u pocitacu porad a umeli jsme plavat , sportovat, vylizt na strom , hrat vselijake micove hry a pritom jsme otvirali historii pocitacovych her , ktere nas bavily v podstate daleko vic nez ted protoze vse co vyslo bylo originalni poprve a tak.

      Ty budes asi jeden z predstavitelu te dnesni generace v 17 budes mit 90kg nekam se pohnout pesky nebo jit si neco zahrat na hriste bude pro tebe neprekonatelny problem sadelniku :)

      A to nemluve o znudenosti dnesnich jednoduchych her , ktere jsou jako hamburger u MACa , nekvalitni rychle snis a rychle zapomenes :)

      Anebo si troll
      • Ty si myslíš ze dnesní nactileti neumi plavat? A ze nikdo nechodi do aquaparku? Kez by to byla pravda je tam vecne narvano
        • Aquapark??? :-))))) tak spíš tě odhaduji na 13 xD Co je rybník nebo řeka ti asi nic neříká, proto se ani nedivim té tvé dementní reakci na začátku tohoto vlákna. *1* *15* *15* kdybys v té době žil, tak bys chápal jaká to byla paráda. Hry tenkrát se z tím dnešním odpadem co vydávaj nedaj vůbec srovnat...... to už je sakra zázrak, že vyjde hra která je aspoň v něčem trochu originální a zábavná. Jo a grafika je u her opravdu ta nejposlednější věc co je u nich důležitá. Zkus někdy třeba F-29 Retaliator, Wolf 3D, Dyna Blaster, atd... ať poznáš co to byla pořádná hra *3*
          • Ne nic mi neříka, mozna te to prekvapí, ale ne všichni žijí u řeky nebo u rybníka ja jsem bud v Praze a nebo na horách, kde je termínu rybník nejblíže prehrada a jinak i tam jdu do aquaparku
            Myslís si ze jsou vsichni jako ty, ty netolerantní hov*do
            • Ty radši šoupej nohama, když se baví chytrý. Nebo víš co...jdi raději do aquaparku a nepiš tady ty své kraviny.
    • Vem si to tak. Až my všichni co tady na toto forum píšeme budeme mrtví, tak věř že se děcka budou divit jak jsme mohli hrát np. Battlefield 3 nebo Skyrim. Jednoduše budou nové technologie. Možná se dočkáme nějaké virtualní reality. Prostě to co bylo před 20 lety nemůžeš porovnávat s tím co je dnes
      • Tohle neni vubec zabavný to sranda na 5 hodin být nemohla to bylo snad cokoliv lepší nez ......
    • http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/026/futuramafry.jpg
  • Fakt som sa nasmial *3*
    Uplne pohodova recenzia , oddychovka po tazkom pracovnom dni *13*
    Inak celkom zaujimava hra az na tu dementalnu umelu inteligenciu
  • Recenze prijemna, dik.
    S gameskou je to zvlastni. Vyvoj se neskutecne natahoval, tusim na dvojnasobek puvodniho zameru, tak si rikam kolik by Bohemka potrebovala casu aby nevyplodila zase polotovar? Zaplati se ji ta hra vubec?
    Cim to proboha je, ze BI je kralem nedodelku? Malo penez, spatny podminky, neschopny programatori, nebo spatna organizace prace, spatne vedeni projektu? Vite to nekdo? *13*
    • Keyz
      Je to divné.Sice dělají velké otevřené hry se nedodělky dají čekat,ale v takové míře?! Asi prdějí na pořádný test.Vše jde udělat pořádně.
      Když jsem by na jedné přednášce tak tam mluvil člověk co pracuje v Oracle říkal nějaký příklad o velké složitém projekty který dělali a jak moc času a úsilí věnovali testům a laděním.Zde to tak asi nedělají.Sakra když dokázal přistát robot na Marsu tak odladit nějakou hru musí být sranda :)
      Navíc nechápu,když vydají ARMA 1 a pak ARMA 2 a jsou tam bugy jako v ARMA 1.To je komedie.

      *Předpokládám,že simulátory pro armády které dělají jsou odladěné.Proč to pak nepoužijí ve hře?
  • Skvělá videorecenze!! Hra se mi líbí a s tím maxibugem musím bohužel souhlasit... Snad to Bohemka dá brzy do pořádku, jinak přibude další hra na prodej, což by byla škoda... S tím betatestem propříště dopručuju NASLOUCHAT!! Jinak se mi hra líbí - je příjemně hratelná, v pohodě ovládající se, luxusně vypadající a neokoukaná... jen ta AI je až příliš často OTŘESNÁ... Čekám na patch.
  • Nevim jestli by si videorecenzi nezaslouzily jine tituly.
  • vidite kdyby udelali ciste multiplayerovou hru, nemuseli by delat ai botu
  • Ono těžko říct jak je na tom AI,která si sama vypočítává trasy.S tak členitým a složitým terénem se to nedá porovnat s žádnou jinou hrou(snad jen s armou).U mant jsem neměl vůbec žádny problém.U walrusu to je složitější.Trasu si vypočíta celkem dobře a překvapilo mě,že dokáže prokličkovat i mezi stromy.Problém je když jsou všechny u seba a zadate jim přesun,to pak do do sebe naráží,nebo někde uvíznou.Tahle hra se ovšem nedá hrát jen z pohledu strategické mapy.Ale těch jednotek není zaze tolik a já si tu hru skvěle užil.Samozřejmě to bude chtít ještě vyladit+přidat multiplayer a bude to pecka.V dnešní době kdy se hry neůstále zjednodušují je tahle hra jako z jiné planety.Mám rád hry od BI,je to něco jiného.Oni nedělají hry hlavně pro zisk ale protože je to baví.Mají sice svoje mouchy,ale ta podpora s jakou o své hry pečují je nevídaná.Těm,kterým se to nelíbí,tak at to prostě nehraje
  • souhlas s prumerem na metacritics - 50.
  • Ukradnuty napad, odflaknuta AI, hratelnost pri bode mrazu. Ale hodnotenie 70%. Keby bola toto hra od Slovakov, dostala by hodnotenie menej ako 30%.
    • " Keby bola toto hra od Slovakov, dostala by hodnotenie menej ako 30%." Tím sis hodnotu příspěvku značně pokazil.
    • AI stoji za prd ale hra jako takova fakt neni az tak hrozna. Dokud jsem nenarazil na bug v kampani ktery mi znemoznil dostat se dal a musel bych loadovat 3 dny nazpatek me to fakt bavilo i kdyz jsem se musel prat s AI.
  • Souhlas. Tomu rikam recenze. Recenze prospikovana frustraci recenzenta zniceneho z tuposti teamu, ktery pres vsechny dokonale systemy dokaze leccos pokazit nedurazem na zakladni pilire hry.

    btw. posledni dobou jsou videorecenze na games jeden z duvodu, proc se sem vracet potom, co proctu zahranicni weby.
    • tak se na ně nedívej, ale spíš si to zahraj a pochopíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit