zavřít
...

Čas k výkonu trestu, vyšlo DLC Criminal Past pro Deus Ex: Mankind Divided

Zpátky v čase se vrátíte v novém příběhovém LDC Criminal Past k povedenému stealth RPG Deus Ex: Mankind Divided. Jak vám rychlým střihem vysvětlí nový trailer, Adam Jensen vzpomíná na svou první misi v rámci protiteroristické jednotky Task Force 29, která jej zavedla do speciálního vězení pro augmentované....
  • CreativeSX (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nejhorší koupě?Deus Ex je super..je to pořádně vyspělá hra a ne bezmyšlenkovitá blbost bez příběhu..
    28.2.2017

reagovat

• bx (anonym)
    5 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Moja najhorsia kupa za rok 2016 :\
    24.2.2017

reagovat

• Bores (anonym)
      2 souhlasí, 6 nesouhlasí
      spolu s Dark Souls to nejlepší co rok 2016 nabídl :)
      24.2.2017

reagovat

• Dworkin (inkognito)
      1 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Než jsem spravil mouse lag, tak to bylo za trest. Ale potom jsem si hru fakt užil. Ale jak Deus Ex, tak Dishonored 2 mi přišly jako "more of the same", což je na jednu stranu dobře, ale nebylo tam vidět kdovíjaký posun.
      24.2.2017

reagovat

• Bores (anonym)
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Spíš nechápu proč se na ten Deus tak hrozně nadává. Není to příběhově sice tak perfektní jako předešlej díl, konec je svinskej cliffhanger, ale jinak na tom nevidím nic špatnýho. Jo More of the same to je určo, a v tomhle případě jsem i rád, že se nijak výrazně neexperimentuje s tím co je zažitý jako funkční :)
        27.2.2017

reagovat

• Lukyz tiscali.cz
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Počkám na DLC s koncem příběhu původní hry *7*
    24.2.2017

reagovat

• facepalm (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Zadny nebude, druha hra je "druha" a ma taky svoje pravidla, jako vetsina "druhych", cili maximalne otevreny konec. Naprosto normalni vec.
      25.2.2017

reagovat

• Muf (anonym)
    3 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Počkám na češtinu *3*
    24.2.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.161.70.252.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.