Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malkavian
    YoU'vE MaDe A pOwErFuL eNeMy ToDaY, CCP!
  • Keby sa mi pred rokmi podarilo spustit originalku mozno by som i suhlasil ze jedno z naj RPG. Fatalne bugy zmemoznujuce hru dohrat su uz opravene? Viem ze este nedavno tam boli...kamos to nemohol dohrat v polke
    • Jack1947
      Pomalu by se dalo říct že na "kritické " hnisa komentáře nereagovat. -
    • Keyz
      Fatální bugy byly opraveny rychle. Musíš použít Unofficial Patch.
  • jedno z nej RPG vsech dob a take jedna z nejatmosferictejsich games co svet poznal.Preji si dalsi dil,uz jednicka byla super.
  • Jack1947
    Dneska mi upirské hry chyběj to je pravda, že bych si tohle znova instnul kvůli nějakému modu? to asi ne nevím. Zahrál bych se nějakou upířovinu a žádná není a námět by mohl bejt dobrej ( to DARK- upirská hra např moc nebyla no aspon něco ale chtělo by to něco víc).
    • walltar
      Tah třeba udělají Twilight: The Game. *1*
      • Jack1947
        *7* Hrozně vtipný jinak mám bohužel pravdu asi to moc neletí mezi dnešní mládeží. *12*
  • Škoda *10*
  • Pethulla
    Je sakra škoda že Troika games zkrachovali. Sice vydali jen tři hry, ale dvě z nich byly úžasné a jedna dost dobrá.
    Sice je škoda, že vlastnící práv zakazují tvorbu módu, na druhou stranu jediný který nutně potřebujete je Unofficial patch. Multiplayer mi přijde jako úplná ulítlost a v Bloodlines, které je čistě singleplayer záležitost a kde boj byla ta nejslabší část hry, mi určitě chybět nebude.
    A co se grafiky týče, sakra vždyť to zas tak hrozně nevypadá. Jako má to už svůj věk, ale ksichty vypadají pořád dobře a když se k tomu přičte dobrý příběh, skvělé charaktery, skvělé lokace, skvělé dialogy, svět, který vás pohltí a (pro neangličtináře) výborná čeština, tak mi pořád vychází, že Bloodlines stále trůní na vrcholu žánru. Grafika negrafika.
    • Jak je na tom kompabilita cestiny a posledniho neoficialniho patche? (9.0 myslim)

      Naposled kdyz jsem to zkousel, tak mi to nejak doprasilo stahnutou hru ze STEAMu a nemel jsem od te doby chut to znovu zkouset. Nebo se musi nejak dodrzet poradi instalaci?
      • Pethulla
        Čeština v sobě (bohužel) obsahuje starší patch (3 a něco pokud se nepletu) - tzn. že neobsahuje 4GB patch ani možnost širokoúhlého rozlišení. Proto je lepší první nainstalovat oficiální patch 1.2, poslední neoficiální a pak češtinu (která ale přepíše stejné soubory novějšího patche).
    • Veskoslav
      MP u téhle hry mi přijde jako naprostá hovadina. Ta hra se hraje kvůli příběhu, ne kvůli nějakému osekanému MP.
      • RPG jsou skupinová záležitost. Nebyl bych asi úplně pro massive multiplayer, ale třeba pro skupinu lidí na server 5-10 hráčů.
        Kdokoliv kdo kdy hrál DnD nebo WoD nebo cokoliv na ten způsob určitě ví, že tyhle věci člověk sám dělat nemůže...tedy může, jenom by to bylo opravdu smutné :D
  • Jack1947
    Pak jsou hry kde jsou no... blbci. *7*
    • Tam kde Jack? *7*
  • Veskoslav
    Sice se nechci nikoho zastávat, ale došlo Vám, že prostě nemůžete libovolně cokoliv dělat se stejnou značkou? A je jedno, jestli se jedná o bezplatný nebo zpoplatněný obsah. Hádejte proč se předělaný Half Life do nového source enginu nejmenuje Half Life? Tohle není klasický mód. Málokterá firma by Vám dovolila nakládat se jménem, které vlastní. Protože případné žaloby jdou na vlastníka značky/jména. ne na tvůrce módu/hry, která není oficiální.

    Tvůrci to měli nejprve pořešit po této stránce. Ne opačně. To je jako systém černých staveb u nás. Nejprve něco postavíte a pak se ptáte, jestli to můžete postavit. Toto je ten samý případ. Mělo se to ošéfovat z pohledu práv atd. Oni to udělali přesně opačně. Bohatě si stačilo vzít příklad z tvůrců předělaného "Morrowindu" na Skyrim enginu.
    • Stačilo tedy tvůrce požádat o změnu názvu? Ostatně i Valve zažádalo tvůrce Black Mesy o odstranění "Source" z názvu a taky jim to hned nezatrhli. Myslim, že problém bude asi někde jinde...
    • wenceslaus
      Určitě, ale to stále nevysvětluje to rozhodnutí CCCP ten mod zaříznout. Zvláště po tom, co provedli s WODMMO... proč to vůbec kupovali?
      • Veskoslav
        No třeba teď byla v akci původní hra na Steamu za 3,99 a dostala se do top 20 v prodejích o Halloween sales. Jediný důvod jsou peníze.
  • Tak teď už aspoň vím, kdo sedí na téhle skvělé značce jak jedovatá ropucha a nejspíš ani nepřemýšlí o pokračování, v které fanoušci doufají už několik let.
  • Myslim ze k takovemu clanku by mely byt v komentarich povolena sprosta slova, protoze bez nich to okomentovat nejde ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit