Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ostatní firmy co vydávají hovadské DLC na zbraně, hadry a krátké příběhy vypadají díky CD Projektu dost zoufale. CD Projektu to dobře nahrává.
    I když je potřeba si uvědomit, že ostatní to dělají protože to funguje a najde se dost fanatiků, kteří to kupují.
    • Par DLC mam jedine k Mass Effectu 2 a 3 a vsechna stazena zadarmo. Problem je, ze nektere DLC, zejmena u ME3, nechci ani zadarmo, jake jsou to hovadiny. Hry mam original a opravdu nechapu, proc platit za neco, co tam melo byt od zacatku.
    • Tohle je bohužel většinou pravda https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1072697_507772449293120_1451097172_o.jpg
      • Bohužel nejhorší je že už se to netýká ani lepších zbraní a jiných bonusů do hry. Už se to týká i příběhové linky a to je mnohem větší problém. Já bych za vydanou hru která prostě není zcela kompletní a neuvede to dával peněžní tresty. Také se mi dost nelíbí že s něčím podobným přišla i česká Bohemia Interactive která chce peníze i za Alpha verzi hry Arma 3.
        • To krapet mícháš hrušky s jabkama. Bohemia Interactive NEchce peníze za Alpha verzi, nabízí Ti slevu za včasný nákup již v Alpha fázi vývoje, na jejímž konci nejen získáš finální produkt za nižší cenu, ale jako BONUS můžeš sledovat a zkoušet i vývojovou fázi hry.
          Je to sice kupování zajíce v pytli, ale nějak tam nevidím jediný důvod, proč se Ti na tom má něco nelíbit.
          • Ona ARMA je vždycky sázka na jistotu :) takže to zas takový zajíc v pytli není :)
        • problem je, ze ti dneska nikdo nenapise, ze je jeho produkt nekompletni, sam ho bere jako kompletni a ostatni je jen "bonus", i kdyz podle nas "nutny" ke hrani. taky se mi to nelibi, ale penezni tresty za to co neprokazes dat nemuzes a kdo prokaze neuplnost produktu, ten je jen takovej, jakej ho oni udelali, nikde se nepise jak to ma vypadat, to si udavaj vyvojari sami. je to na pytel, ale je to bohuzel tak no
          • Jako u některých her jsou ty DLC alespoň větší a jejich obsah se finančně dá zaplatit a vyplatí se to, jako např. u Borderlands 2, ale většinou jsou to samé malé DLCčka a blbosti které ale pokud jich je víc dokáží se hrou udělat hodně a člověk by si to jako komplet rád zahrál, jenže jak jsou ty DLC rozkouskované tak za to pak člověk zaplatí víc než za celou hru.
          • Jako u některých her jsou ty DLC alespoň větší a jejich obsah se finančně dá zaplatit a vyplatí se to, jako např. u Borderlands 2, ale většinou jsou to samé malé DLCčka blbosti které ale pokud jich je víc dokáží se hrou udělat hodně a člověk by si to jako komplet rád zahrál, jenže jak jsou ty DLC rozkouskované tak za to pak člověk zaplatí víc než za celou hru.
      • Nekupuji si zadny DLC a nejak sem si nevsim,ze bych o neco prisel.
  • DeDy
    Koupil jsem si Orcs must Die 2. Nastavuji si hru, kliknu na nějaký režim hry a šup, kopne mě to na Steam, kde si musím koupit dané DLC. A že jich tam je. Tohle prostě nesnáším a beru to jako mínus k hodnocení jinak dobré hry.
    • Vidis,a ty je v tom jeste k tomu podporujes...:( 2x mer, jednou rez(s).
  • Jooo, kéž by se takto inspirovali i jinde....ale proč, že jo, když hráči se nechávají dojit pravidelně :(
    • EA .¨. *11*
      • minusy? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD takze vy souhlasite s EA jo? Tak jasne BF4 + 5 dlc, mapy z 3, 2, vietnam si udelame a za chvili zaplatite i za patch stado opic, reknou vam chcete mit vyladenou hru, tak si zaplat za patch :DDD
        • minusy (a mozna ani plusy) tu neres, pro nektery fakany je to takovej zvlastni druh sportu
        • BF4 som zavrhol hneď, ako oznámili, že na nevydanú hru už plánujú DLC
  • Doufám, že Poláci svoji firmu neprodají časem EA, A-B nebo Ubisoftu, to by byla jedna z největších tragedií v historii herního průmyslu *13*
    • Byla by to velká škoda. Pokud jde o velké vydavatele, dokázal bych si je představit pod Square Enix nebo Take Two. Každopádně, nejlepší je současný stav, kdy jsou nezávislý. Díky bohu za to.
  • Dělají to jako za starých časů, dělají to dobře, ale jedna věc pořád chybí... demo, aby si lidi mohli vyzkoušet, jestli a jak jim hra pojede.
    • To by chtelo. Optimalizace nepatrila mezi silny stranky Zaklínače 2.
      • Hmm, opravdu miluju narky lidi s x let starymi kraksnami, ze jim nejnovejsi hry nejdou. Witcher 2 mi sel v pohode na starem Core 2 Duo, 4GB RAM a 9800GT.
    • Já to hrál na 7 fps a stejně si to užil !
      • já na 6 a nic moc, asi to fakt chce aspoň těch 7
        • to chce zkusit PC a ne mobil *3*
  • Od tohoto studia by se měli snad všechny ostatní studia učit! Je to nejlepší studio *14* Mám je ráda. *13*
  • CD Projekt ma kvalitni PR, to sč musi uznat.
    • Když PR podpoří posléze výsledky, tak není co řěšit.. a člověk věří dokud nenarazí.
    • Jejich PR tvoří především kvalita předchozích produktů.
      • A taky služby v ceně
  • Koupil sem oba díly Zaklínače a oba stáli za to. Hlavně druhej díl na temnou obtížnost byla výzva ! Za mě zatím nejlepší herní zážitek hned po Falloutovy , kde sem ten svět a atmosféru hltal trochu víc (1-3).. Každopádně čekám na předprodej sběretelské edice Zaklínače 3 a završení X hodin s Geraltem a jeho story *3*
    • Četl si i knihy? Jelikož mě tu atmosféru více pocítíš.
      • Sem tam čtu , ale knížku zaklínače sem eště v ruce neměl. Každopádně po dohrání serie až mě bude Geralt chybět mám vplánu si to přečíst. Tajně doufám že mě to následně nabudí znova to zahrát *3*
      • to je pravda knihy jsou jednicka....nej a nej
  • Drakens
    Cd Projekt Best, z něho by si měli vzít příklady ostatní společnosti jako Beshda nebo EA atd..

    Ps : neví někdo jaký měl nakonec prodejnost v kusech Witcher 2 ?
    • Pilgrim66
      Podle Vgchartz 1.48 mil i s Xbox 360, ale vg nezapocitava digitalni distribuci (Steam), takze to muze bejt pres ty 2 miliony.
      • Matthew1J
        GOG je btw taky digitální distribuce.
      • Toto je naprosto mimo. Minule v rozhovore pre americké media povedali,že sa predalo cez 5 milionov kusov W1 i W2. A W1 sa predalo niečo cez 2 miliony. Takže W2 už okolo 3 milionov kusov. Vgchartz predaje na PC minimálne o 100 percent podhodnocuje u každej hry. Vôbec totiš nesleduje pre PC najdoležitejšie trhy.
    • Myslím, že to nebylo nad 2 miliony, včetně x360.
      Je zajímavé jak při dobrém hospodaření jim tyto počty bohatě stačí na více než přežití. A to jejich hry patří k nejlepším a s největší výpravou.
      A to navíc pro dvojku samo měli vlastní engine, který musel také stát nemalý peníz.
      • misho8723
        Naposledy, keď o tom informovali, to už bolo cez 2 mil. kusov s tým, že Xbox360 verzie sa predalo cez 600 000 kusov
      • Bethesda? Ta udela ke svojim hram par DLC a většinou jsou dost velky.A ke hram co vydava nedela DLC skoro vůbec,Dishonored nebo Rage ma snad jedno DLC. Radit je k nejvetsim vydavatelum DLC je uplne mimo..
        • Drakens
          pravda Hearthfire bylo velke dlc..
          • Na hearhfire mi nesahej, ja si jeste nedostavil poradne ani svuj prvni baracek :D Navic, musis uznat ze ta myslenka s tim postavim si vlastni usedlost, naligruju tam starou a dve decka je parada. Muzu rict ze ted beham po skyrimu jak utrhnutej a farmim prachy na ten barak a sakra me to bavi. Konecne me to donutilo prochazet kazdou medvedi sluji na kterou narazim. Z myho pohledu to dodalo skyrimu tu motivaci co sem driv postradal.
  • Haleluja CD Projekte!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit