Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD projekt prostě borci! za to si tu hru opět koupím,očividně ví co dělaj *4*
  • V dnešní době neslýchaný přístup k hráčům, čumím s otevřenou hubou
    • Asi tak, ostatní by si měli brát příklad.
  • Divoky lov ?proboha:D
    • jan.pospisil.35
      the witcher 3: wild hunt. hunt=lov,hon,sháňka,pátrání,štvanice nevim co ti vadí?
      • Ještě bych dodal, že i polsky (v opravdovém originále) Dziki gon, tedy, opravdu, Divoký hon :)
    • No boooze toje hruza . Tady je videt ze cdprojekt o pc nai nestoji vse je delane pro konzole ,ktere letí a letí vzhuru k zdarnym zitrkum porazit pc. Pc ktere muze za zpomaleni vyvoje her na konzole ano ejto tak a proc protoze kradete nerdi kradete - Kradete moje penize ktere dam do her na konzole . Stahujete si vsechno na pc a pak brecite jak nic nemate . Proc asi steam nukazuje prodeje proc????? protze jsou uboze male ano mozna se proda neco v tech sůavnych slevach pro chudou a nenazranou masu sra.ek nerdu- Ale co pak si mylsite ze se ma delat hra zam iliony a prodat za 2 eaura. Kde to zijete , cekate na slevy jak duchodci v na ctvrtek v kauflandu a to se jim tahle skazena nerdi mladez smeje ubozaci. Co cekate ze mate malo let a kazdy vam utre zad.k. NNEE zijeme v krute rrealite nepracujete nic nedelate jen sedite doma nebo dete ven a fetujete .- Jste ztracena generace a vase deti bufou ubohe kdzy je vychova takova pkaz-
      • Don't feed the (lame) Troll...
      • "Pc ktere muze za zpomaleni vyvoje her na konzole " -> výrok desetiletého děcka, který nemá absolutní představu co to vývoj vůbec je.
      • yuri337
        Co je to za hatlamatilku? Nejdřív se nauč psát idiote.
      • Blue.Shark
        GGG? Už začínáš být případ pro psychiatra, zdá se mi *7*
      • Nerdi - blablabla - nerdi - kradete - spoustanáhodněumístěnýchpísmennedávajícíchsmysl - nerdi.
        Vynechal jsem něco podstatného?
      • Ty si narušený človek, a vieme že si si potreboval vyliať svoje srdce. Ty si stratená generácia už pekne dávno.
      • konzole jsou pro socky
    • No bóže, tak se autor spletl. Užij si svých 5 minut slávy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit