Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To byla klasická předraženost, jako u veškeré elektroniky... ale ani se těm výrobcům nedivím, že ty ceny tak nadsadí při startu, když to ti nedočkaví tupci kupují a hned za každou cenu to musí mít, většinou stačí počkat cca pul roku, tak je to s mobilama se všim ..
  • Marquis
    Stejně většina her bude stavěná jen na jeden ovladač. Bude i pár, co bude používat dva, ale to je detail...
    A na MP hry půjdou pořád používat klasické Wii ovladače a nunchacky... a ostatní Wii příslušenství - od Pro ovladače, přes classic atd...

    Já vidím taky velkou výhodu v pro nintendo klasické zpětné kompatibilitě = veškeré hry na Wii budou fungovat na WiiU (a jsou mezi nimi i takové, pro které stojí zato koupit klasické Wii i kdyby na něj nebylo nic jiného = např. Metroid Prime), obsahem bude celá současná Virtual Console (hry na SNES, NES atd.) a na eshopu začnou přibývat i hry pro Gamecube.
    Já to vidím jako takovu lepší verzi Wii, která zase pár let vydrží...

    U nás tahle konzole takové jméno nemá, ale z mé strany, pokud jde o kvalitu značek a zajímavost her, tak Nintendo pořád vede... hned po něm je Sony... a Microsoft se drží v zadu se svým ubohým Halo (defakto jediné hry co měl na XBOXu zajímají jsou Fable 2 a Fez... všechny ostatní zajímavé značky co na něm jsou je možné hrát i na PC)...
  • Marquis
    Když PS3 stálo 17k při startu, tak to bylo co? :/
  • Jak už jsem psal minule (a obdržel od místních pubošů hafo minusů) nějak nevidím smysl této konzole v tuhle dobu, nenabízí nic jiného než Xbox a PS3 které frčí už x let, mají širokou základnu her (mnohem větší než kdy Wii mít bude), ceny jsou někde okolo 5tis... a za rok (i kdyby 2 až opadnou první ceny) tu máme next gen...

    Každopádně přeju Nintendu, aby se jí tahle blbost zaplatila, z nostalogie k oné značce.
  • Na sest let starej HW slusna palka a to pry ma jeste ten samotnej ovladac stat 3000kc. :-)
    Nemluve o tom, ze vyvojari tretich stran se na tuhle konzoli opet vykvaknou a to hned co dorazi novej HW MS a Sony.
  • skoro 10kůlů za konzoly? no offence, ale to je trochu moc ne? Na gamescomu jsem z wii u byl unešenej (hrál jsem raymana s kámošem), ale teď mě trochu přešla chuť.. to radši investuju do nový grafiky než tohlecto..nehleďě na to,že kromě raymana a zombie u mě teda žádnej jinej titul neoslovil..
  • Grifus
    Ne, pouze zaryty PC hrac nemajici konzole dvakrat v lasce kvuli jejich vlivu na hry. Ovsem nikomu je neberu. A zklamu te i podruhe - vlastnim telefon znacky Sony. *15*
  • dalsi chudacek co si honi u xboxu a kocha se svou zanovni nokii *12*
  • Grifus
    No jo skakajici Ital se docka miliardovehopateho dilu. Volejme slava.. *1*
  • Grifus
    Udela radast clenum sekty Nintenda. Ti jsou podobni fanatici, jako jejich zaryti kolegove od "nejlepsejsiho" Applu...
  • na hraní Mária.
  • Grifus
    Vsechno pekny, jen by me zajimal takovy detail - kolik si budou uctovat za samotny WiiU ovladac, kdyz je obsahem i premiove verze, jen jeden?
  • A k čemu že je tenhle krám dobrý? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit