Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a nebyla tím náhodou myšlena digitální distribuce, co? oproti dříve standardní fyzické distribuci? o analogu se pokud vím nikdo nezmiňoval, takže jste si to domysleli trošku blbě, trolíci.
  • Mafia byla chvíli dostupná na Steamu. Pak jí ale, 10 let po vydání, vypršela práva na hudbu ve hře, takže musela být z Steam obchodu stažena. Navíc má určité problémy na novějších Windows. Nevím, jak se k této situaci 2K Games postaví, ale moc velká očekávání bych neměl. A to jsem se ani nezmínil, že Steam verze neobsahovala český dabing.

    Vietcong je znám svými mnohými problémy už od Windows Vista. Jsou však díky komunitě řešitelné viz http://pcgamingwiki.com/wiki/Vietcong.Tady by to mohlo být nadějnější.
  • Však ono to snad přijde. Když tam dali HaD, tak snad se časem na Gogu objeví i Mafia a Vietcong.
  • PreidaQ
    A pokud mě paměť neklame, byly tam uloženy ve formě jedniček a nul.
  • PreidaQ
    Nechápu, proč s tebou lidé tolik nesouhlasí. Máš naprosto věcnou poznámku. Nepamatuji si, že by se počítačové hry kdy dělali v jiném než digitálním formátu.
  • Zlatý věk FPS. Co jsem se H&D2 napařili po LANce. Ty možnosti, 4 rychlosti chůze a 3 polohy zároveň. Velká možnost úprav postavy/vybavení + batoh a rozdílný přístup vs sumky. Trefit něco nebylo jen tak - hlavně automatické zbraně pěkně kopaly. Bohužel vývoj šel jinou cestou a dal přednost jednoduchosti, líbivé grafice a atmosféře, až z toho nakonec je interaktivní film, kde už se musíte jó hodně snažit, aby vás něco zabilo a likvidujete masy napřátel, dokud se nepohnete a nevypnete nevyditelné talčítko jejich respawnu - respektive aktivujete nějaké vzdálenější místo nebo filmovou sekvecni a to jak tak vše. Často ani zalehnout nejde.
  • Nahrávat H&D z kazety bych nechtěl. *15*
  • Na takovém plastovém koutouči, pokud mě paměť neklame.
  • Coffin.Corner
    Máš pravdu je to Miroslav Kudela. Jeho hlas je poměrně známý, protože dost často namlouvá TV dokumenty.
  • Ani ten to nebyl. Dabing se natáčel v ostravském studiu (Studio Wind), ostravští dabéři jsou pro veřejnost téměř neznámý a pro laika je pak obtížné přiřadit ke konkrétnímu hlasu jméno dabéra (oproti třeba pražským/brněnským).
  • Coffin.Corner
    Myslím, že to byl Martin Zahálka.
  • Absolutní souhlas. Velmi rád bych se podíval.
  • SalemCZ
    tak otázka jestli tady neměla hlavní slovo 2K a ta na čechy sere
  • Konečně poslední větší česká hra kterou nemám koupenou a zrovna ta nejvíc nejlepšejší (well aspoň pro mě). Sbírka kompletní, dušička má pokoj :)
  • No super. Jeste by to chtelo prvni Mafii a prvni Vietcong. Originalni placky jeste najdu, ale cd klic uz ne:-D Tyhle cesky klasiky si zaslouzi byt zvecneny na neposkrabatelnem mediu.
  • KrPa
    nektere cesky hry no gogu maji dabing, nektere ne. vetsinou dabing nemaji hry, ktere presli pod jinou firmu, ty ktere zanikli, dabing maji
  • EAS & Clan MAU..Joo to byly časy :)
  • Zvláštní, že to tam nedali. Asi nechtěli dát práva na CZ nebo co...

    Pak to musí člověk řešit složitě a importovat CZ do GOG verze.
  • Ve dvojce to ale nebyl Rímský *3*
  • KrPa
    Neco jako mafii 3 nebo operaci flashpoin 2? Dekuji nechci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit